Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 03-10-2019, 12:04   #121
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,436
Thanks: 4,663
Thanked 3,615 Times in 1,725 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Re: Perqafime

edhe une perqafoj gjithe alfabetin
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-10-2019, 12:21   #122
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,626
Thanks: 13,615
Thanked 7,565 Times in 4,806 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Perqafime

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Avash se na more frymėn.

P.s. Pastaj pse ti me dy sy dhe unė me njė?
Ti dhe me nje dhe ben namin
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-10-2019, 12:45   #123
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,256
Thanks: 5,829
Thanked 12,134 Times in 4,240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 372
Beaute ka mbyllur reputacionin
Re: Perqafime

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kasėmi Shiko postimin
Perqafoj Baben nga Durresi derisa t'i dalin tre pordhe.


p.s. se po i harxhon kot ne Turqi

Ėlian ti je mo biri ??


Pėr temen : vehten dhe ata qe sme duan .
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-10-2019, 12:48   #124
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,256
Thanks: 5,829
Thanked 12,134 Times in 4,240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 372
Beaute ka mbyllur reputacionin
Re: Perqafime

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *ARiel* Shiko postimin
Si kot u futa tek kjo tema dhe pashe qe me kishin perqafuar.

Hajdeni tju perqafoje cik ky emotikoni imAfrohuni dhe ju te tjeret kush deshiron se i ka krahet e gjata , ka vend

Nje po e marr un .
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-10-2019, 12:54   #125
ThegreatGatsby
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 2,583
Thanks: 1,001
Thanked 625 Times in 367 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
ThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėm
Re: Perqafime

Sa do doja ta shrengoja njehere fort me perqafime ate zanen, se kam degjuar fjale te mira per ate shejtanen
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
ThegreatGatsby nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-10-2019, 14:21   #126
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,117
Thanks: 11,763
Thanked 9,679 Times in 6,185 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Perqafime

__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-10-2019, 14:28   #127
Xhenet
V.I.P
 
Avatari i Xhenet
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Ne mes endrrave dhe realitetit
Posts: 891
Thanks: 800
Thanked 654 Times in 185 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
Xhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėm
Re: Perqafime

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *ARiel* Shiko postimin
Si kot u futa tek kjo tema dhe pashe qe me kishin perqafuar.

Hajdeni tju perqafoje cik ky emotikoni imAfrohuni dhe ju te tjeret kush deshiron se i ka krahet e gjata , ka vend
Edhe une dua perqafimin tend
__________________
Gervishtja ne shpirt nuk behen nga thonjet...behen nga fjalet
Xhenet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur