Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 20-09-2019, 19:32   #41
Mistrece
...
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 14,460
Thanks: 166
Thanked 4,889 Times in 2,756 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 348
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Re: Si I thua dikujt qe e do....?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
dmth ne forumįsave nuk na do ti aaaa?
Doni vehten ju.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2019, 19:35   #42
Linda
❤❤❤❤
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,125
Thanks: 3,804
Thanked 1,420 Times in 825 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Linda ka mbyllur reputacionin
Re: Si I thua dikujt qe e do....?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Yeah kush fiton e do me shume tjetrin


Vetem aty ska 1 fitimtar se te dy dalin fitimtare ne fund

__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2019, 20:01   #43
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 7,417
Thanks: 0
Thanked 1,063 Times in 923 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Re: Si I thua dikujt qe e do....?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Doni vehten ju.
un t'du dhe ty, pa t'a then ne sy...
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2019, 20:08   #44
Mistrece
...
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 14,460
Thanks: 166
Thanked 4,889 Times in 2,756 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 348
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Re: Si I thua dikujt qe e do....?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
un t'du dhe ty, pa t'a then ne sy...
Faleminderit.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2019, 20:14   #45
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 7,417
Thanks: 0
Thanked 1,063 Times in 923 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Re: Si I thua dikujt qe e do....?

me nder qofsh
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2019, 20:16   #46
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 2,257
Thanks: 0
Thanked 487 Times in 413 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Si I thua dikujt qe e do....?

Me ta thone, si me ta thone,...


A Pranon?
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2019, 20:28   #47
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,371
Thanks: 684
Thanked 824 Times in 556 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Re: Si I thua dikujt qe e do....?

Merret qendrim si Cr7 perpara nje goditje denimi e bash si trim i perplas nje "Te dua" surratit qe ti shkoje dynjaja verdalle. 😛
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2019, 20:37   #48
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,019
Thanks: 10,292
Thanked 9,624 Times in 4,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Si I thua dikujt qe e do....?

Fillimisht sigurohu sa te do ai nga 1 deri te 10

Pastaj kalo ne sulm
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2019, 20:42   #49
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 2,257
Thanks: 0
Thanked 487 Times in 413 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Si I thua dikujt qe e do....?

Se mos eshte me mire me kenge?

doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2019, 21:06   #50
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 4,861
Thanks: 756
Thanked 826 Times in 587 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 149
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Re: Si I thua dikujt qe e do....?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
Se mos eshte me mire me kenge?
Per mendimim tim shko poshte dritares e kendoji nje serenate.
Po te te doje nuk ka per te dalluar as nje note te stonuar.
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2019, 21:08   #51
Erdhi Dimri
me ortekė
 
Avatari i Erdhi Dimri
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Upstate NY
Posts: 835
Thanks: 439
Thanked 466 Times in 274 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 30
Erdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėm
Re: Si I thua dikujt qe e do....?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
Fillimisht sigurohu sa te do ai nga 1 deri te 10

Pastaj kalo ne sulm
Nuk eshte keshille kjo...

Askujt qe nuk ke patur ne krevat nuk i thuhet te dua. T'i thote qe ka ca karagjoze te puna dhe i duken kaq kot perpara ketij djalit, i cili eshte i vecante dhe per te cilin ka filluar te ndjeje simpati.

Kaq fjale per mua mjaftojne. Keto dashurite pa grasatim mua me sjellin ne mendje Mesjeten dhe komunizmin... eshte turp te behen publike.
Erdhi Dimri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2019, 21:12   #52
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 2,257
Thanks: 0
Thanked 487 Times in 413 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Si I thua dikujt qe e do....?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dulcis in Fundo Shiko postimin
Per mendimim tim shko poshte dritares e kendoji nje serenate.
Po te te doje nuk ka per te dalluar as nje note te stonuar.
Pse te duken si korcar une ty, qe te bej serenate?...lol

doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2019, 21:14   #53
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 4,861
Thanks: 756
Thanked 826 Times in 587 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 149
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Re: Si I thua dikujt qe e do....?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
Pse te duken si korcar une ty, qe te bej serenate?...lol

Nje llaf thashe.. m'fal.
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2019, 21:16   #54
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,005
Thanks: 893
Thanked 1,516 Times in 1,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Si I thua dikujt qe e do....?

Dashi je ti Dulce ?
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2019, 21:18   #55
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,829
Thanks: 2,658
Thanked 4,854 Times in 3,089 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 188
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Si I thua dikujt qe e do....?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Erdhi Dimri Shiko postimin
Nuk eshte keshille kjo...

Askujt qe nuk ke patur ne krevat nuk i thuhet te dua. T'i thote qe ka ca karagjoze te puna dhe i duken kaq kot perpara ketij djalit, i cili eshte i vecante dhe per te cilin ka filluar te ndjeje simpati.

Kaq fjale per mua mjaftojne. Keto dashurite pa grasatim mua me sjellin ne mendje Mesjeten dhe komunizmin... eshte turp te behen publike.
Me fal po ste kuptova, cfare eshte turp?
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2019, 21:20   #56
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 2,257
Thanks: 0
Thanked 487 Times in 413 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Si I thua dikujt qe e do....?

doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2019, 21:21   #57
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,829
Thanks: 2,658
Thanked 4,854 Times in 3,089 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 188
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Si I thua dikujt qe e do....?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
Fillimisht sigurohu sa te do ai nga 1 deri te 10

Pastaj kalo ne sulm
Ec ketu ti Si mund te sigurohesh qe ai/ajo te do, psh nqfs eshte ndonje tip I veshtire qe nuk shprehet kollaj por edhe me sjelljen sdi cte kuptosh?!
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2019, 21:22   #58
Ice
V.I.P
 
Avatari i Ice
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 1,573
Thanks: 28
Thanked 29 Times in 19 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Ice ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Re: Si I thua dikujt qe e do....?

Shko foli, kalxo pak interes etc. nuk ke nevoj me thane ''te dua'' ... nese tregon interes vet ai athere pra bani bashk , nese nuk kalxon interes pra life goes on
Ice nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2019, 21:41   #59
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,005
Thanks: 15,690
Thanked 9,561 Times in 5,503 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 278
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Si I thua dikujt qe e do....?

Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2019, 21:44   #60
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 4,861
Thanks: 756
Thanked 826 Times in 587 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 149
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Re: Si I thua dikujt qe e do....?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Dashi je ti Dulce ?
Asxkush s'exshte perfext..
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur