Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė
i vjetėr 20-09-2019, 22:16   #61
shoku_tanku
patriot

Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Shuma e pikėve qė jep: 125
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Si I thua dikujt qe e do....?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dulcis in Fundo Shiko postimin
Asxkush s'exshte perfext..
Mos u merit..edhe une jam hakrep
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2019, 22:29   #62
Dulcis in Fundo
echoes

Data e antarėsimit: Jun 2014
Shuma e pikėve qė jep: 149
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Mos u merit..edhe une jam hakrep
Kur u ndane keto na rane..
Forca e kurajo.
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2019, 22:39   #63
shoku_tanku
patriot

Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Shuma e pikėve qė jep: 125
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dulcis in Fundo Shiko postimin
Kur u ndane keto na rane..
Forca e kurajo.
Jam i surprizuar qe je dash.
Nuk ma merte mendja.
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2019, 22:43   #64
ThegreatGatsby
V.I.P

Data e antarėsimit: Aug 2012
Shuma e pikėve qė jep: 56
ThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Nuk ma merte mendja.
Po pra ajo duket mė sh si dele
i vjetėr 20-09-2019, 22:45   #65
Dulcis in Fundo
echoes

Data e antarėsimit: Jun 2014
Shuma e pikėve qė jep: 149
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Nuk ma merte mendja.
Nuk ke faj.. e kam mbajtur kaq te fshehte deri tani..
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-09-2019, 01:31   #66
Erdhi Dimri
me ortekė

Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Upstate NY
Shuma e pikėve qė jep: 30
Erdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Me fal po ste kuptova, cfare eshte turp?
Gjeta nje menyre shprehjeje qe pak rendesi ka. Ajo qe te keshilloj personalisht eshte qe te mos hapesh shume te tjetri, nese nuk jeni ne marredhenie intime. Njoh njerez qe bejne familje dhe femije dhe prape nuk jane te sigurt per dashurine ne cift. Perderisa pasiguria mbetet nje faktor ne cdo lidhje, mire eshte qe askujt te mos i thuash te dua nese nuk jeni lidhur mire. Nese tjetri, fjala bie, nuk eshte 100% i sigurt per nje lidhje me ty, po ti thuash se e do ia shton ndrydhjen... sepse ndihet si i detyruar ndaj angazhimit tend. Me mire merri gjerat me te bute dhe trego interes ne nje menyre qe askush nuk vihet ne siklet.
Erdhi Dimri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim