Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 13-07-2010, 12:03   #1
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,207
Thanks: 5,765
Thanked 12,032 Times in 4,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 366
Beaute ka mbyllur reputacionin
Terheqja fizike ;)

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq tek nje mashkull/ femer kur e takoni per here te pare ose e shikoni?
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-07-2010, 13:09   #2
SmiLey
Only God Can Judge Me!
 
Avatari i SmiLey
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Negli occhi suoi! ♥ ♥
Posts: 1,288
Thanks: 0
Thanked 15 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
SmiLey ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

Syte!
SmiLey nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-07-2010, 14:43   #3
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,207
Thanks: 5,765
Thanked 12,032 Times in 4,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 366
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

Trupi emm
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-07-2010, 14:54   #4
SmiLey
Only God Can Judge Me!
 
Avatari i SmiLey
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Negli occhi suoi! ♥ ♥
Posts: 1,288
Thanks: 0
Thanked 15 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
SmiLey ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

muskujt lol
SmiLey nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-07-2010, 14:55   #5
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,207
Thanks: 5,765
Thanked 12,032 Times in 4,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 366
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

Kopjace

Natyra e prap
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-07-2010, 14:57   #6
SmiLey
Only God Can Judge Me!
 
Avatari i SmiLey
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Negli occhi suoi! ♥ ♥
Posts: 1,288
Thanks: 0
Thanked 15 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
SmiLey ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

une thash nga mesi e lat moj ahhahaha

duart
SmiLey nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-07-2010, 14:58   #7
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,207
Thanks: 5,765
Thanked 12,032 Times in 4,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 366
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

Buzetlol nalt po ca poshte e
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-07-2010, 18:43   #8
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,421 Times in 6,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga belle_vie Shiko postimin
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq tek nje mashkull/ femer kur e takoni per here te pare ose e shikoni?
Tek nje femer????
Syte e ndritshem,apo nje veshtrim lozonjar...pra femerore.
Se e merr ters ti,ose une....
Se shume kritika kemi marre...nga femrat.
Mbroj rracen mashkullore....ne kete rast.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2010, 09:59   #9
Guns_N_Roses
Super Anėtar
 
Avatari i Guns_N_Roses
 
Data e antarėsimit: Jun 2010
Vendndodhja: shpia ime :)
Posts: 135
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Guns_N_Roses ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

do thoja bythet..por o fjal turpi
__________________
BaBy I Love Your Way, But Im Qefli Femrash!!! :)
Guns_N_Roses nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2010, 10:04   #10
SEa
I Miss You
 
Avatari i SEa
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: marina di massa
Posts: 1,546
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
SEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

syte buzen trupin paraqitjen e jashtme!! komplet hmm dhe menyra qe flet ka te bej shume per mua!! sme pelqejn ato qe flasin ne menyre arrogante..
SEa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2010, 10:12   #11
Guns_N_Roses
Super Anėtar
 
Avatari i Guns_N_Roses
 
Data e antarėsimit: Jun 2010
Vendndodhja: shpia ime :)
Posts: 135
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Guns_N_Roses ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

paraqitja jashtme komplet

sea ehe sa kerkoke ti..shko te digitalbi ke filmay i gje kto tgjith
__________________
BaBy I Love Your Way, But Im Qefli Femrash!!! :)
Guns_N_Roses nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2010, 10:29   #12
SEa
I Miss You
 
Avatari i SEa
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: marina di massa
Posts: 1,546
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
SEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

po mire mundet te jete terheqes e flet si hajvan....hahahaa
SEa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2010, 10:48   #13
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,421 Times in 6,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Guns_N_Roses Shiko postimin
paraqitja jashtme komplet

sea ehe sa kerkoke ti..shko te digitalbi ke filmay i gje kto tgjith
Qeke mashkull ti,sjane te gjithe o burre si ky ne te majte
top modeli me i paguar i te gjitha kohrave.
Pune shijesh apo gusto(se po hyme ne mode),me pelqen kjo,djathtas
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2010, 10:52   #14
SEa
I Miss You
 
Avatari i SEa
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: marina di massa
Posts: 1,546
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
SEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

ky majtas sqeka keq
SEa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2010, 11:01   #15
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,421 Times in 6,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SEa Shiko postimin
ky majtas sqeka keq
o cuni me i bukur ai,ja vune synin mdukethahahaha
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2010, 11:04   #16
SEa
I Miss You
 
Avatari i SEa
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: marina di massa
Posts: 1,546
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
SEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

po kot se ke vene foton ti per me e vleresu hahaha sduket keq...ka dhe me mire
SEa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2010, 11:07   #17
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,421 Times in 6,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SEa Shiko postimin
po kot se ke vene foton ti per me e vleresu hahaha sduket keq...ka dhe me mire
Vleresoj tjetri(e)n ashtu sic eshte,por ka ne me keqhahahaha
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2010, 11:17   #18
SEa
I Miss You
 
Avatari i SEa
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: marina di massa
Posts: 1,546
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
SEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

po po..e keqja ska fund as e mira....!! varet ēa kerkojme neve!
SEa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2010, 11:27   #19
SEa
I Miss You
 
Avatari i SEa
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: marina di massa
Posts: 1,546
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
SEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

hahahaha ske ēi ben kesaj fizikisht eshte marshallah
SEa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2010, 11:48   #20
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,421 Times in 6,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SEa Shiko postimin
hahahaha ske ēi ben kesaj fizikisht eshte marshallah
me ato stilet,po vallaj ate qe e ka e kahahahaha
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur