Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-07-2010, 15:25   #41
eGo0sTyle
Anėtar
 
Avatari i eGo0sTyle
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In HeLl
Posts: 44
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
eGo0sTyle ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

Me llafe shqip Gjok.... Byth.... Linjat e trupit me qarte
__________________
Vivo nella paura di perdere l'unica cosa che amo al mondo, vivo nella paura di addormentarmi e di non vedere il viso a me tanto caro, vivo nella paura di vivere senza amore, vivo nella paura di darti un bacio e di sentirmi rispondere: era solo un sogno!
eGo0sTyle nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2010, 15:35   #42
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,488
Thanks: 15,978
Thanked 9,464 Times in 6,390 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga eGo0sTyle Shiko postimin
Me llafe shqip Gjok.... Byth.... Linjat e trupit me qarte
Ke te drejte,keshtu eshte
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2010, 15:37   #43
SmiLey
Only God Can Judge Me!
 
Avatari i SmiLey
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Negli occhi suoi! ♥ ♥
Posts: 1,288
Thanks: 0
Thanked 15 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
SmiLey ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga eGo0sTyle Shiko postimin
Me llafe shqip Gjok.... Byth.... Linjat e trupit me qarte
linjat thuaj tpakten mos i permend me emra
SmiLey nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2010, 15:38   #44
SubZ
A Legend Never Dies
 
Avatari i SubZ
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Underground
Posts: 745
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
SubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

Elokuenca, thjeshtėsia, qetėsia. Nė aparenc, nuk para kam shumė pretendime, ti ketė tė gjitha pjesėt e harmonizuara, jo shumė tė bukura po as shumė tė shėmtuara...
__________________
जीव हस अनुरज
Live Laugh Love
Jetė Qesh Dashuri
SubZ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2010, 15:40   #45
eGo0sTyle
Anėtar
 
Avatari i eGo0sTyle
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In HeLl
Posts: 44
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
eGo0sTyle ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SmiLey Shiko postimin
linjat thuaj tpakten mos i permend me emra

Eh ka lezet tja permendesh kush i ka kush si ka bon replike
__________________
Vivo nella paura di perdere l'unica cosa che amo al mondo, vivo nella paura di addormentarmi e di non vedere il viso a me tanto caro, vivo nella paura di vivere senza amore, vivo nella paura di darti un bacio e di sentirmi rispondere: era solo un sogno!
eGo0sTyle nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2010, 15:43   #46
SmiLey
Only God Can Judge Me!
 
Avatari i SmiLey
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Negli occhi suoi! ♥ ♥
Posts: 1,288
Thanks: 0
Thanked 15 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
SmiLey ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

Sbera replike thjesht sme pelqej fjalori kur ke mundesi ta eleminosh...gjithsesi mendimi ty
SmiLey nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2010, 15:45   #47
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,488
Thanks: 15,978
Thanked 9,464 Times in 6,390 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Madness Shiko postimin
Elokuenca, thjeshtėsia, qetėsia. Nė aparenc, nuk para kam shumė pretendime, ti ketė tė gjitha pjesėt e harmonizuara, jo shumė tė bukura po as shumė tė shėmtuara...
ne fund ai shikimi i dyshimte,????
Bloss net,wie die anderen???
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2010, 15:48   #48
SubZ
A Legend Never Dies
 
Avatari i SubZ
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Underground
Posts: 745
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
SubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
ne fund ai shikimi i dyshimte,????
Bloss net,wie die anderen???
I shikojė ndryshe...!
__________________
जीव हस अनुरज
Live Laugh Love
Jetė Qesh Dashuri
SubZ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2010, 15:49   #49
eGo0sTyle
Anėtar
 
Avatari i eGo0sTyle
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In HeLl
Posts: 44
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
eGo0sTyle ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SmiLey Shiko postimin
Sbera replike thjesht sme pelqej fjalori kur ke mundesi ta eleminosh...gjithsesi mendimi ty

Boh se di jam i mendimit qe po ti bi rrotull e rrotull nuk do ngopem nga fjalet qe do shkruaj e kshu qe ja fus Shqip 100%.
__________________
Vivo nella paura di perdere l'unica cosa che amo al mondo, vivo nella paura di addormentarmi e di non vedere il viso a me tanto caro, vivo nella paura di vivere senza amore, vivo nella paura di darti un bacio e di sentirmi rispondere: era solo un sogno!
eGo0sTyle nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2010, 15:57   #50
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,488
Thanks: 15,978
Thanked 9,464 Times in 6,390 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Madness Shiko postimin
I shikojė ndryshe...!
flase per njejes..
fatkeqesi eben
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2010, 16:29   #51
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,267
Thanks: 5,839
Thanked 12,144 Times in 4,246 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 372
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

Mentaliteti & karakterin dhe te tjerat i thashe me lart
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2010, 16:55   #52
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,488
Thanks: 15,978
Thanked 9,464 Times in 6,390 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga belle_vie Shiko postimin
Mentaliteti & karakterin dhe te tjerat i thashe me lart
Cfare thua ti eshte irrelewant,por tek dasma jote une do vi...
haj shnet lg
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2010, 17:00   #53
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,267
Thanks: 5,839
Thanked 12,144 Times in 4,246 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 372
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Cfare thua ti eshte irrelewant,por tek dasma jote une do vi...
haj shnet lg
Ahahahahahahahaha lol SystemA clidhje ka me temen kjo martesa ime po pate deshire e nese do jem akoma pjestare e ketij Forumi pse jo do te ftoj lol

/me hy ne tem ..Me pelqen kur jan te prape dhe kan buze sexy
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2010, 17:03   #54
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,488
Thanks: 15,978
Thanked 9,464 Times in 6,390 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga belle_vie Shiko postimin
Ahahahahahahahaha lol SystemA clidhje ka me temen kjo martesa ime po pate deshire e nese do jem akoma pjestare e ketij Forumi pse jo do te ftoj lol

/me hy ne tem ..Me pelqen kur jan te prape dhe kan buze sexy
une jam i falur ne kishe ortodokse?Po sdoli gjo anej,falemi kendejhahahaha
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2010, 17:08   #55
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,267
Thanks: 5,839
Thanked 12,144 Times in 4,246 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 372
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
une jam i falur ne kishe ortodokse?Po sdoli gjo anej,falemi kendejhahahaha
loooooooooool un jam si sallate mixe dmth e perzier ec ti se e ndreqim

bobo dola nga tema
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2010, 17:16   #56
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,488
Thanks: 15,978
Thanked 9,464 Times in 6,390 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga belle_vie Shiko postimin
loooooooooool un jam si sallate mixe dmth e perzier ec ti se e ndreqim

bobo dola nga tema
Je komplet brenda temes,tek sallata hudh ti thartire????
ketu nuk e perdorin
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2010, 17:18   #57
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,267
Thanks: 5,839
Thanked 12,144 Times in 4,246 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 372
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

lol sallate mixe i ka te tera brenda

SystemA ca te pelqen ne pamje te pare ke nje femer ?
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-07-2010, 17:59   #58
Guns_N_Roses
Super Anėtar
 
Avatari i Guns_N_Roses
 
Data e antarėsimit: Jun 2010
Vendndodhja: shpia ime :)
Posts: 135
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Guns_N_Roses ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

pjeset qe duhen ne pune buzet gjoksi e tket sumatriqe tmushme ..se tjerat jan illoj
__________________
BaBy I Love Your Way, But Im Qefli Femrash!!! :)
Guns_N_Roses nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-07-2010, 05:59   #59
SEa
I Miss You
 
Avatari i SEa
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: marina di massa
Posts: 1,546
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
SEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

o goj pis....shprehu me lezeēem
SEa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-07-2010, 05:59   #60
SEa
I Miss You
 
Avatari i SEa
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: marina di massa
Posts: 1,546
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
SEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Terheqja fizike ;)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Guns_N_Roses Shiko postimin
pjeset qe duhen ne pune buzet gjoksi e tket sumatriqe tmushme ..se tjerat jan illoj
fjala pune ēhyn ketu ? hahaha
SEa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur