Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Votime dhe sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: ( staf e anėtarė ) Anėtari i vitit 201
﴾®﴿ 4 6.25%
ARiel 8 12.50%
AAO 7 10.94%
Adea 4 6.25%
Agim Metbala 11 17.19%
Aki 3 4.69%
Akrepi 28 43.75%
Angelisa 17 26.56%
B.E.V 4 6.25%
Bad_Teacher 6 9.38%
Beast 3 4.69%
Beaute 16 25.00%
Besoja 8 12.50%
Beu_Shpata 5 7.81%
BLEDI_SH 3 4.69%
BlueRose 6 9.38%
Bota 5 7.81%
busavata 5 7.81%
Buzeqeshje 4 6.25%
Ēaushi 8 12.50%
edmp3 3 4.69%
cool_shqype 14 21.88%
derjansi 4 6.25%
drague 8 12.50%
Dredhza 3 4.69%
Duaje Siveten 3 4.69%
e panjohura 14 21.88%
Edamame 5 7.81%
Eden 5 7.81%
edlin 3 4.69%
Edvin83 3 4.69%
Elian 70 5 7.81%
Eliot 3 4.69%
Fshatari 6 9.38%
Gi de Masha 10 15.63%
Golden_Boy 4 6.25%
Gon 3 4.69%
Hawk 5 7.81%
Jolene 13 20.31%
King Bardhyl 7 10.94%
Kurt 6 9.38%
Lea 6 9.38%
Leaf 15 23.44%
Llokumi 3 4.69%
Mano 8 12.50%
Marya 7 10.94%
Meri 10 15.63%
Mesnatė 3 4.69%
MiM@ 8 12.50%
Mistrece 11 17.19%
murik 7 10.94%
nghi ngo 3 4.69%
Njazi 3 4.69%
olsi 3 4.69%
Oqeani 5 7.81%
Oxygen 4 6.25%
par 5 7.81%
Performer 10 15.63%
Pirati 12 18.75%
Pjer Thomas 4 6.25%
Prelude 4 6.25%
Prudence 6 9.38%
Regina 10 15.63%
Rexhina 14 21.88%
ricky_ch 3 4.69%
Rimi 8 12.50%
ron 4 6.25%
Rrjeti 3 4.69%
Samiu 7 10.94%
Semiku 3 4.69%
shoku_tanku 5 7.81%
Si Bora 12 18.75%
Si1ri 4 6.25%
Sia 3 4.69%
Smokkie 3 4.69%
Socio 9 14.06%
Sopoti 10 15.63%
SystemA 21 32.81%
Terran 3 4.69%
thirsty 4 6.25%
uji me gaz 5 7.81%
Venom 7 10.94%
Viking 7 10.94%
Xhuljan 3 4.69%
Onyx 2 3.13%
ZET 6 9.38%
Sondazh me disa mundėsi votimi pėr ēdo anėtar Votues: 64. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 30-12-2018, 18:49   #401
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,445
Thanks: 6,503
Thanked 7,978 Times in 3,811 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
kadhezoj, qe per nominim ketu vritet e pritet plus votimi, po ēfare as forcat Renea qe solli dje Kercillka nuk sosin pune

Kshu ndodh ne cdo teme, fillon embel e embel dhe perfundon me shqelma.
Pastaj thone, si japim rendesi virtualitetit
__________________
a wolf will never be a pet
🖤 (3)
Jolene nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 30-12-2018, 18:52   #402
Noellag
Mi vida
 
Avatari i Noellag
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 3,980
Thanks: 244
Thanked 208 Times in 150 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Noellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

tema qellimisht eshte hap per hequr vemenjen nga skandalet e qeverise punisto socaliste komuniste

pra mandi me shum shqetsohet per rregullimin e sondazhit sesa per rregullimin e vendit tone te rrjepur cep me cep nga gjith anet

po pse o Mand kjo teme ka ngel me u diskutue apo ti vec me pushkatu noen di te besh?

ska mbet forumi me fitu nje komunist si anetar i vitit se temat per hallet njerezve qe skan buk me honger ?

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Noellag : 30-12-2018 nė 18:57
🖤 (1)
Noellag nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 30-12-2018, 18:56   #403
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,549
Thanks: 142
Thanked 4,515 Times in 2,526 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Mua sikur ma kane bere me hile, mungon; Dulcis, Lenci dhe Reksi.
__________________
Festina lente!
🖤 (1)
Mistrece nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 30-12-2018, 18:56   #404
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,330
Thanks: 3,997
Thanked 4,354 Times in 2,932 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Cool Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Ja shife, o Noe ke ngaterruar ēadren o vedhai. Ik more thuaj Tumanes, se nuk jemi ne ēiviria
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 30-12-2018, 19:02   #405
Noellag
Mi vida
 
Avatari i Noellag
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 3,980
Thanks: 244
Thanked 208 Times in 150 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Noellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Ja shife, o Noe ke ngaterruar ēadren o vedhai. Ik more thuaj Tumanes, se nuk jemi ne ēiviria
jo mor burr kam hyr ne forum shqiptar , skam hy ne parade mode me pa sondazhe kush asht me i bukuri vitit

fshati digjet e krihet thot populli
robi hy e diskuton per hallet e problemet , si , kush, pse , nga se...

ja psh kjo joelene ne politike snuk, ama ne ket teme shkrin talentin

turp turp
🖤 (2)
Noellag nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 30-12-2018, 19:03   #406
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,445
Thanks: 6,503
Thanked 7,978 Times in 3,811 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

M’lumt topi

Ik mos me permend emrin zorrak
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 30-12-2018, 19:06   #407
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,422
Thanks: 5,453
Thanked 11,215 Times in 3,785 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
kadhezoj, qe per nominim ketu vritet e pritet plus votimi, po ēfare as forcat Renea qe solli dje Kercillka nuk sosin pune
Un qte bej ēe jam bizi pa ....
Se si me qef te madh me zi pret hapesi i temes ketu te shahet stafi.. e te fillohet isoja e cale e demaskimeve te psikozes ....
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 30-12-2018, 19:17   #408
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,330
Thanks: 3,997
Thanked 4,354 Times in 2,932 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Un qte bej ēe jam bizi pa ....
Se si me qef te madh me zi pret hapesi i temes ketu te shahet stafi.. e te fillohet isoja e cale e demaskimeve te psikozes ....
Ta mirni ne staf pra aty ku ishte dhe nuk shane me stafin

jo be, se nuk shane, ama komplotistat i urrene icik me shume seē duhet edhe nuk ka faj mo, nuk ka faj. Te largojne prej magazine te vie inat, se prej stafit plus me komplot.

Nje poezia thoshte: Ah si nuk e pata nje grusht modhe, e ti ze komplotistat: e boooooom, e booooom, booooom te laj lesherat ne ta sikur me lavatrice
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 30-12-2018, 19:24   #409
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,422
Thanks: 5,453
Thanked 11,215 Times in 3,785 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Ta mirni ne staf pra aty ku ishte dhe nuk shane me stafin

jo be, se nuk shane, ama komplotistat i urrene icik me shume seē duhet edhe nuk ka faj mo, nuk ka faj. Te largojne prej magazine te vie inat, se prej stafit plus me komplot.

Nje poezia thoshte: Ah si nuk e pata nje grusht modhe, e ti ze komplotistat: e boooooom, e booooom, booooom te laj lesherat ne ta sikur me lavatrice
Humori nuk mundet me e fshehur piksynimin miku im . Ka njerez me shume diagnoza por mjekesia shyqyr eshte ne funksion. Paranoja eshte nje diagnoze qe kurohet
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 30-12-2018, 19:30   #410
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,474
Thanks: 15,090
Thanked 9,022 Times in 6,086 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Kur maro hulumtimi?????
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 30-12-2018, 19:30   #411
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,330
Thanks: 3,997
Thanked 4,354 Times in 2,932 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Humori nuk mundet me e fshehur piksynimin miku im . Ka njerez me shume diagnoza por mjekesia shyqyr eshte ne funksion
Absolut, ketu ne fakt e shof si dritare komunikimi qe eshte per te gjithe, me vjen mire qe shumica ketu ja kalojne mire, here me shaka e here ka ferkime me llafa, por nuk do duhej te mirrej personale e as inat dikujt.

Tema me shume kishte karakter zbavites, fitoj kush fitoj, ta gezoj titullin, sepse edhe 2019 do jemi te gjithe ketu.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
🖤 (2)
Pirati nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 30-12-2018, 19:33   #412
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,571
Thanks: 1,789
Thanked 1,937 Times in 1,458 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mandi Shiko postimin
Eshte viti i dyte qe po e njejta teme qe hapet eshte gjysmake.

Gi de masha, sjane antaret ca tė nėnės ca tė njerkės, o vendosi te gjithe ne list ose mos hap fare tema te tilla, aq me teper qe votimi qenka me tre votime.
Po ka harru botanika, nevila etj etj.
Ja po vem te gjithe listen mos te harrohet ndonje se mos i bie nuri
https://www.forum-al.com/memberlist.php
Arsyetim kotiTa beja une listen as nje e katerta nuk do ishte ne list.
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
🖤 (1)
thirsty nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 30-12-2018, 19:40   #413
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,136
Thanks: 6,536
Thanked 3,101 Times in 1,274 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Anėtari i vitit 2018 ėshtė Akrepi.

Gėzuar vitin e ri, qoftė njė vit i mbarė pėr ju dhe familjet tuaja.

Mandi
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur