Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme

Thashetheme Thashetheme-t e pėrditshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-07-2019, 21:31   #1
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,905
Thanks: 7,702
Thanked 3,548 Times in 1,857 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Petrit Selimi : Unė ua kam ndaluar hyrjen nė Kosovė ministrave tė Serbisė

korrik 10, 2019 - 22:34

Ministri i Mbrojtjes sė Serbisė Aleksandar Vulin dhe njė delegacion i ushtrisė serb kishin planifikuar tė vizitonin Qendrėn Klinike Spitalore nė Mitrovicėn e Veriut, sipas mediave serbe.
Por hyrja e tyre iu ėshtė ndaluar nga autoritetet kosovare, njofton Klan Kosova.
Kėtė pėr media e ka konfirmuar kėshilltari i ministrit tė Jashtėm tė Kosovės, Jetlir Zyberaj, i cili tha se kėrkesa e Vulinit ėshtė refuzuar “sepse qėllimi i tij ėshtė provokimi kundėr Kosovės”.
“Nuk ka ēfarė tė kėrkojė nė Kosovė, ministri i Mbrojtjes, Vulin, derisa Serbia ta njohė Kosovėn si shtet tė pavarur dhe sovran”.
Mirėpo, ish-ministri i Jashtėm i Kosovės, Petrit Selimi, ka thėnė se ministrat e Mbrojtjes dhe tė Brendshėm tė Serbisė nuk mund tė hyjnė nė Kosovė, pasi vetė ai e kishte nėnshkruar pėr ndalimin e tyre.

“Ministri i Mbrojtjes serb, i njohur pėr pėrdorimin e gjuhės raciste, kur ėshtė fjala pėr shqiptarėt, po ankohet se nuk i lejohet tė hyjė nė Kosovė. Tė gjithė ministrat serbė tė Mbrojtjes dhe tė Brendshėm sipas detyrės zyrtare janė tė ndaluar tė hyjnė nė Kosovė. Kėtė e di sepse unė isha ai qė e nėnshkrova ndalimin”, ka shkruar Selimi nė Twitter.
_________________________________________
https://zeri.info/aktuale/273116/pet...ve-te-serbise/
_______________________________________________
Petriti Selimi bashkė me djalė selfie me Ivica Daēiēin (Foto)maj 23, 2015 - 12:58

Zėvendėsministri i Punėve tė Jashtme, Petrit Selimi, ka bėrė sot njė selfie me Ivica Dacic.
Dy politikanėt e lartė i ndan djali i Selimit, Rrok Trimi.
_______________________________________
https://zeri.info/aktuale/34126/petr...-dacicin-foto/
__________________________

Edhe Kosova ka shume mu... e berlloga e legena si ky majmuni, mik i ēetnikut serb(zevendes i millosheviēit).
Ky legen ua paska ndalue shkive vizitat ne Kosove !
__________________
Tu n’es plus lą oł tu étais, mais tu es partout lą oł je suis.

V.H
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur