Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Analiza / Shkrime / Opinione

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-07-2019, 08:15   #1
Kastrioti1443
V.I.P
 
Avatari i Kastrioti1443
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 2,378
Thanks: 258
Thanked 420 Times in 325 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Kastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Paaftesia totale e Rames ne marrje fondesh.

Shqiperia ishte i vetmi vend nga samiti i Poznanit qe nuk mori asnje fond.

Edhe gjysem shteti i Bosnjes mori 90 milione euro.

Ky drogaxhiu vetem per vjedhje votash , ironira fashtarske dhe himbje gjyqesh eshte i afte?

Si e kalon kohen ky drogaxhi se nuk e kuptoj??

http://top-channel.tv/2019/07/06/poz...fondeve-te-be/
🖤 (2)
Kastrioti1443 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2019, 09:18   #2
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,332
Thanks: 3,997
Thanked 4,355 Times in 2,933 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paaftesia totale e Rames ne marrje fondesh.

me rendesishmja per te eshte te talle bycen me ato tumano adidaset dhe qe i gezon fansat e tij deri ne ameriken e larget, per vizionin e tij te deshtakut.

Thjeshte gallate pordhash ne qeverisje, jo kazani, jo hasani, ama Shqiperia vendnumeron duke ndryshuar.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
🖤 (1)
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2019, 12:29   #3
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 4,198
Thanks: 342
Thanked 603 Times in 445 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 44
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paaftesia totale e Rames ne marrje fondesh.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
me rendesishmja per te eshte te talle bycen me ato tumano adidaset dhe qe i gezon fansat e tij deri ne ameriken e larget, per vizionin e tij te deshtakut.

Thjeshte gallate pordhash ne qeverisje, jo kazani, jo hasani, ama Shqiperia vendnumeron duke ndryshuar.
Nuk esht aq e rendsishme kjo qe shkruan ti, sepse reduktohet e gjith maskarada ne tallje bithesh ...

Me e rendsishme per edver, like-florin, sal, lul e mona esht mbushja e xhepave dhe fdhehja e pasurise se zhvatur.

Ndaj edhe nuk alokohen fonde si "na ishte ni her ..."
🖤 (1)
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2019, 12:55   #4
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,332
Thanks: 3,997
Thanked 4,355 Times in 2,933 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paaftesia totale e Rames ne marrje fondesh.

dhafi eshte qe me asnje projekt, nuk kane konkurruar, as qe e kane rruajtur ke berberja e qeverise ta beje ndonjeri ndonje projekt, se lere me ta parashtrojne.

Na i jipni njehere ojrat ketej, se ne i gjejme vendin atyre.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2019, 16:34   #5
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,817
Thanks: 689
Thanked 899 Times in 310 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paaftesia totale e Rames ne marrje fondesh.

Po te kishte shku me kostumin e 30 qershorit dro kishte marr noi gjo
🖤 (1)
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2019, 16:39   #6
doganieri
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 296
Thanks: 0
Thanked 65 Times in 52 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
doganieri do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Paaftesia totale e Rames ne marrje fondesh.

Hajdar Dushin...po dhe po...
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2019, 16:48   #7
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,757
Thanks: 833
Thanked 1,586 Times in 920 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paaftesia totale e Rames ne marrje fondesh.

Ca t'themi , i paafte qe sillet akoma si administrator bashkie dhe jo si kryetar qeverie.
Nuk merren fonde duke tregu barcaleta neper samite per t'bo me qesh pederastet e evropes.
__________________
Always loud & always proud!
🖤 (1)
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2019, 18:29   #8
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,136
Thanks: 6,536
Thanked 3,103 Times in 1,275 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paaftesia totale e Rames ne marrje fondesh.

Po pse here te tjera qe ka mare fonde shqiperia...cfare kane bere keta palacot tane ? Eshte turp te thuash por ne akoma jemi me rruget qe na la (Dulla)Enveri. Edhe nje rruge kombi qe ben vodhen e stervodhen, mire qe su ngopen por shkuan e ben dhe me Toll. Mire ben qe nuk na dhan fonde, sa ti vjedhin keta morrat me mire pa gje.
__________________

🖤 (2)
Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2019, 18:34   #9
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,476
Thanks: 15,090
Thanked 9,023 Times in 6,087 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paaftesia totale e Rames ne marrje fondesh.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mandi Shiko postimin
Po pse here te tjera qe ka mare fonde shqiperia...cfare kane bere keta palacot tane ? Eshte turp te thuash por ne akoma jemi me rruget qe na la (Dulla)Enveri. Edhe nje rruge kombi qe ben vodhen e stervodhen, mire qe su ngopen por shkuan e ben dhe me Toll. Mire ben qe nuk na dhan fonde, sa ti vjedhin keta morrat me mire pa gje.
Na ka zon halli...keq me na dhon sepse i vjedhin,kur sna i japin dalim te paafte.

PS....mos harroni,neser tek sheshi
🖤 (1)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2019, 18:51   #10
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,332
Thanks: 3,997
Thanked 4,355 Times in 2,933 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paaftesia totale e Rames ne marrje fondesh.

dhe perfundimi si eshte, kane bere mire qe nuk u kane dhene, apo duhej tu jipnin ?
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 21:10   #11
Kastrioti1443
V.I.P
 
Avatari i Kastrioti1443
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 2,378
Thanks: 258
Thanked 420 Times in 325 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Kastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Pėrgjigje e: Paaftesia totale e Rames ne marrje fondesh.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mandi Shiko postimin
Po pse here te tjera qe ka mare fonde shqiperia...cfare kane bere keta palacot tane ? Eshte turp te thuash por ne akoma jemi me rruget qe na la (Dulla)Enveri. Edhe nje rruge kombi qe ben vodhen e stervodhen, mire qe su ngopen por shkuan e ben dhe me Toll. Mire ben qe nuk na dhan fonde, sa ti vjedhin keta morrat me mire pa gje.
Me rruget e Enverit nuk je ti, sepse asnje qytete sot per sot ne Shqiperi nuk lidhet me rruget e Enverit, jane te gjitha te reja.

Edhe shtetet e tjera i vjedhin fondet, por ky drogaxhi nuk arriti me marr asnje fond.
Kastrioti1443 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur