Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime > Mbi forumin > Sygjerime

Sygjerime Keni ndonjė sygjerim pėr Forum-Al!? Nėse po atėhere bėheni kėtu!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-01-2016, 22:38   #1
Vinjol
 
Data e antarėsimit: Dec 2015
Posts: 130
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
Vinjol ėshtė nė rrugė tė mbarė
Post Sygjerime ?? mundem te te bej une 1

Pershendetje te gjitheve qe po lexoni kete postim
mendoj se duhet dhe nji kategori tjeter ne forum e cila do te quhet

SHTYPI I DITES

nuk besoj se te gjithe anetaret e regjistruar ne kete forum jetojne brenda ne shqiperi
e madje nuk besoj se askujt nga te gjithe ata qe jetojne jashte te mo0s ju interesoje se cfare ndodh ne shqiperi..........

Shpresoj qe te kete qene i duhur ky sygjerim
__________________
Ne jete njerzit ju ngjajne fjaleve; nese nuk i vė ne vendin e vet, e humbin kuptimin
Vinjol nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-01-2016, 22:41   #2
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,522
Thanks: 15,947
Thanked 13,464 Times in 8,528 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 720
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sygjerime ?? mundem te te bej une 1

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Vinjol Shiko postimin
Pershendetje te gjitheve qe po lexoni kete postim
mendoj se duhet dhe nji kategori tjeter ne forum e cila do te quhet

SHTYPI I DITES

nuk besoj se te gjithe anetaret e regjistruar ne kete forum jetojne brenda ne shqiperi
e madje nuk besoj se askujt nga te gjithe ata qe jetojne jashte te mo0s ju interesoje se cfare ndodh ne shqiperi..........

Shpresoj qe te kete qene i duhur ky sygjerim
Shum mirė bėre ti sugjerimet u hyn nė punė atyre qė meren me forumin por shtypi i ditės si kategori ka qė kur ėshtė hapur forumi.
Para se tė sugjerosh nuk ėshtė mė mirė qė tė shikosh?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-01-2016, 22:43   #3
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,630
Thanks: 13,618
Thanked 7,580 Times in 4,811 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sygjerime ?? mundem te te bej une 1

Tani vjen Masha te kap per zhelesh Ty bashke me temen
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-01-2016, 22:45   #4
Gon!
IllyrianMuslim
 
Avatari i Gon!
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Posts: 6,554
Thanks: 778
Thanked 752 Times in 309 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Gon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sygjerime ?? mundem te te bej une 1

E trishtut djalin
__________________
"Liria e vatanit nuk fitohet me partia e me tarafe, me tė pafe e me shkije tė veshun shqiptarēe".
Gon! nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-01-2016, 22:46   #5
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,522
Thanks: 15,947
Thanked 13,464 Times in 8,528 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 720
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sygjerime ?? mundem te te bej une 1

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Tani vjen Masha te kap per zhelesh Ty bashke me temen
Po ky edhe hap temė te lajmet e ditės edhe sygjeron pėr tė hapur atė temė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-01-2016, 22:46   #6
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,095
Thanks: 11,538
Thanked 6,268 Times in 2,981 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Sygjerime ?? mundem te te bej une 1

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Tani vjen Masha te kap per zhelesh Ty bashke me temen
hahahahahah, mistrece je!
Kepi mė ka shpallur polic i rrezikshėm ( natyrisht pa arsye )!
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-01-2016, 22:47   #7
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,522
Thanks: 15,947
Thanked 13,464 Times in 8,528 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 720
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Sygjerime ?? mundem te te bej une 1

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
hahahahahah, mistrece je!
Kepi mė ka shpallur polic i rrezikshėm ( natyrisht pa arsye )!
Polic po i rrezikshėm jo.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-01-2016, 22:51   #8
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,095
Thanks: 11,538
Thanked 6,268 Times in 2,981 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Sygjerime ?? mundem te te bej une 1

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Polic po i rrezikshėm jo.
Ishte shaka Kepo. Se, pėrvec qė e kemi "detyrė" ( vullnatare ) kėtė, ankesat tuaja ( kur na shkruani nė privat pėr parregullėsitė ) na detyrojnė tė marrim masat e duhura!

Ajo me "naftėn e mirė " atė natė ishte shaka qė e bėra me ty, gjithmonė si miku qė ka besim nė mikun!

respekt,
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-01-2016, 22:51   #9
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,630
Thanks: 13,618
Thanked 7,580 Times in 4,811 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sygjerime ?? mundem te te bej une 1

Diversant

Polic demokracie
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-01-2016, 22:55   #10
Samiu
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 6,352
Thanks: 4,989
Thanked 3,167 Times in 1,572 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
Samiu ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Sygjerime ?? mundem te te bej une 1

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Vinjol Shiko postimin
Pershendetje te gjitheve qe po lexoni kete postim
mendoj se duhet dhe nji kategori tjeter ne forum e cila do te quhet

SHTYPI I DITES

nuk besoj se te gjithe anetaret e regjistruar ne kete forum jetojne brenda ne shqiperi
e madje nuk besoj se askujt nga te gjithe ata qe jetojne jashte te mo0s ju interesoje se cfare ndodh ne shqiperi..........

Shpresoj qe te kete qene i duhur ky sygjerim
Une mer Vinjol, qe kur jam anetar i ketij forumi, kurre nuk kam hap ndonje gazet apo medium tjeter per tu informuar per zhvillimet, ndodhite ne Kosove. Me mjaftonte Llapi. Por po e perjashtojne si shpesh e po ia fshijne postimet e nuk po e lene rehat duke e share e ofendu. Kshtu qe te kesh kujdes ti...se pari ta gjesh shumicen qe u pelqejne informacionet tuaja, e sidomos t`ia zbulosh shijet politike te moderatoreve dhe mund te postosh pastaj...

Ka teme per shtypin e dites..
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
Samiu nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-01-2016, 22:56   #11
Vinjol
 
Data e antarėsimit: Dec 2015
Posts: 130
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
Vinjol ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Sygjerime ?? mundem te te bej une 1

nejse nejse e shof qe ketu paska kategori Lajmet e dites
po prisja Lajmet por tv se pashe askund


shtypi i dites o njerez jo lajmet e dites
__________________
Ne jete njerzit ju ngjajne fjaleve; nese nuk i vė ne vendin e vet, e humbin kuptimin
Vinjol nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-01-2016, 22:57   #12
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,522
Thanks: 15,947
Thanked 13,464 Times in 8,528 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 720
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sygjerime ?? mundem te te bej une 1

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Vinjol Shiko postimin
nejse nejse e shof qe ketu paska kategori Lajmet e dites
po prisja Lajmet por tv se pashe askund


shtypi i dites o njerez jo lajmet e dites
Te lajmet e ditės lexon.....ju kėtu mund tė vendosni 1, 2, 3....
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-01-2016, 22:59   #13
Vinjol
 
Data e antarėsimit: Dec 2015
Posts: 130
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
Vinjol ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Sygjerime ?? mundem te te bej une 1

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Samiu Shiko postimin
Une mer Vinjol, qe kur jam anetar i ketij forumi, kurre nuk kam hap ndonje gazet apo medium tjeter per tu informuar per zhvillimet, ndodhite ne Kosove. Me mjaftonte Llapi. Por po e perjashtojne si shpesh e po ia fshijne postimet e nuk po e lene rehat duke e share e ofendu. Kshtu qe te kesh kujdes ti...se pari ta gjesh shumicen qe u pelqejne informacionet tuaja, e sidomos t`ia zbulosh shijet politike te moderatoreve dhe mund te postosh pastaj...

Ka teme per shtypin e dites..

mfal i nderuar I bie qe te jete nji diktature atehere ???
Kush ka pare hajer ndonjihere nga politika ???
njerezit ne shqiperi duhe te kene besim vec ne krahet e tyre se politika ahaaaaaaaa
eshte e zene me mbushjen e xhepave te saj
cilado pale qofte ne pushtet
llapin e njof virtualisht dhe neper forume te tjere
gjithsesi respekte e flm per komentin
__________________
Ne jete njerzit ju ngjajne fjaleve; nese nuk i vė ne vendin e vet, e humbin kuptimin
Vinjol nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-01-2016, 23:04   #14
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,630
Thanks: 13,618
Thanked 7,580 Times in 4,811 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sygjerime ?? mundem te te bej une 1

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Te lajmet e ditės lexon.....ju kėtu mund tė vendosni 1, 2, 3....
Ky qenka vellai I Violes
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-01-2016, 23:24   #15
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,786
Thanks: 7,081
Thanked 8,325 Times in 5,340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sygjerime ?? mundem te te bej une 1

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Samiu Shiko postimin
Une mer Vinjol, qe kur jam anetar i ketij forumi, kurre nuk kam hap ndonje gazet apo medium tjeter per tu informuar per zhvillimet, ndodhite ne Kosove. Me mjaftonte Llapi. Por po e perjashtojne si shpesh e po ia fshijne postimet e nuk po e lene rehat duke e share e ofendu. Kshtu qe te kesh kujdes ti...se pari ta gjesh shumicen qe u pelqejne informacionet tuaja, e sidomos t`ia zbulosh shijet politike te moderatoreve dhe mund te postosh pastaj...

Ka teme per shtypin e dites..
ka pa nai1 plak qe nuk lexon gazetat?
drague nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur