Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime > Mbi forumin > Sygjerime

Sygjerime Keni ndonjė sygjerim pėr Forum-Al!? Nėse po atėhere bėheni kėtu!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-03-2013, 23:54   #1
J-W
J-W-R-Unlimited
 
Avatari i J-W
 
Data e antarėsimit: Jun 2010
Posts: 2,965
Thanks: 0
Thanked 7 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
J-W ka mbyllur reputacionin
Skript i ri ?

Mando a bohet fjale per me ja nderru kete skriptin qe ka dhe me mor vbullrtin te ri ?

Eshte gjynah me kete vlere monetare dhe vizitore qe ka ky forum te ket kete skript

Nje mendim dhash se xhepi eshte i yti

Pershendetje
J-W nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-03-2013, 00:04   #2
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,136
Thanks: 6,551
Thanked 3,104 Times in 1,275 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Skript i ri ?

Une se kam problem me upgrade forumin....por ajo qe kam frike eshte qe antaret sdo e pelqejn versionin e fundit 4.1.3 ...momentalisht po perdorim versionin 3.8.7 dhe eshte teper i sigurt dhe me i qart me opsionet per perdorim e saj.
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-03-2013, 00:07   #3
J-W
J-W-R-Unlimited
 
Avatari i J-W
 
Data e antarėsimit: Jun 2010
Posts: 2,965
Thanks: 0
Thanked 7 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
J-W ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Skript i ri ?

Provoje me sondazh, kush eshte dakord ta votoje, pastaj mere vet vendimin sipas perfundimit. Ai versioni i ri eshte i modh fare.
J-W nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-03-2013, 00:17   #4
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Skript i ri ?

ky version qe eshte aktualisht me duket shume i mire, shume i shpejte per te kerkuar ate cfar do, dhe mjaft i lehte per ta perdorur.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-03-2013, 00:23   #5
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,458
Thanks: 6,515
Thanked 7,991 Times in 3,817 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Skript i ri ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga land Shiko postimin
ky version qe eshte aktualisht me duket shume i mire, shume i shpejte per te kerkuar ate cfar do, dhe mjaft i lehte per ta perdorur.
I agree!

Good to see you back.
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-03-2013, 00:28   #6
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Skript i ri ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Roxy Shiko postimin
I agree!

Good to see you back.
ketu isha me, isha si strider u ktheva ne origjinal.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-03-2013, 00:47   #7
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,579
Thanks: 1,791
Thanked 1,937 Times in 1,458 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Skript i ri ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga land Shiko postimin
ketu isha me, isha si strider u ktheva ne origjinal.
Strider? o.O
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-03-2013, 00:02   #8
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,788
Thanks: 8,852
Thanked 2,742 Times in 1,413 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 188
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Skript i ri ?

Mandi, te duhet te besh nje korrigjim orthografik. Aty ku thote "Rregjistrimi" duhet "Regjistrimi"! Jo per ndonje gje, por do duket faqja mė me lezet.
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-03-2013, 18:07   #9
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,458
Thanks: 6,515
Thanked 7,991 Times in 3,817 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Skript i ri ?

Mandi, sikur te mundesohej opsioni Like s'do ishte keq besoj.
Po mendoja ne vend qe te citosh nje postim pershembull, tek Arti Fotografik (mos gaboj) ne vend qe te komentosh fotot e te kthehen komentet ne chit chat, besoj se do sherbente ky opsion!

P.s te gjitha temat e sygjerimeve jane mbyllur.
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-11-2014, 11:01   #10
Oxygen
Shy
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 6,106
Thanks: 0
Thanked 464 Times in 346 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Oxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Skript i ri ?

Sikur ta aktivizoni chatin per nja 3-4 dite se duhet me u cu heret dhe duhetg rri shum ne 1 vend, ti zej deren ndonjeres me muhabet .

P.s: dhe un mendoj qe upgrade sdo ishte keq
__________________

Askush nuk mund tė tė bėhet mė i huaj se njeriu qė ke dashur dikur.
Oxygen nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-06-2015, 14:45   #11
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,348
Thanks: 4,000
Thanked 4,364 Times in 2,939 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Skript i ri ?

po e vazhdoj ketu, meqe ishte tema e pare. Me shfaqen pothuajse rregullisht nje problem gjate postimit ne tema. Ndersa jam duke shkruar me paraqitet qe nuk jam i logguar ne Forum dhe pastaj perseri me duhet ti beje loggun. Ose edhe tjetra, pa i fshire Cookies ne teresi nuk arrij te beje loggun ne Forum.

Pra njera ka te beje qe perderisa jam i kyqur dhe nderkohe e verej qe eshte shkeputur lidhja dhe me duhet perseri ti beje loggun per hyrje ne Forum. Nuk e di nese edhe tek te tjeret eshte ky problem, por tek une eshte permanent.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-06-2015, 14:56   #12
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,136
Thanks: 6,551
Thanked 3,104 Times in 1,275 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Skript i ri ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirate of Love Shiko postimin
po e vazhdoj ketu, meqe ishte tema e pare. Me shfaqen pothuajse rregullisht nje problem gjate postimit ne tema. Ndersa jam duke shkruar me paraqitet qe nuk jam i logguar ne Forum dhe pastaj perseri me duhet ti beje loggun. Ose edhe tjetra, pa i fshire Cookies ne teresi nuk arrij te beje loggun ne Forum.

Pra njera ka te beje qe perderisa jam i kyqur dhe nderkohe e verej qe eshte shkeputur lidhja dhe me duhet perseri ti beje loggun per hyrje ne Forum. Nuk e di nese edhe tek te tjeret eshte ky problem, por tek une eshte permanent.
Pirat of love pershendetje, perpara se te hysh ne forum bej clear Cookies dhe mundesishte perdore google chrome.
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-06-2015, 16:38   #13
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,348
Thanks: 4,000
Thanked 4,364 Times in 2,939 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Skript i ri ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mandi Shiko postimin
Pirat of love pershendetje, perpara se te hysh ne forum bej clear Cookies dhe mundesishte perdore google chrome.
falemnderit Mandi, tani e kuptova qe varet nga shfletuesi, ngaqe e e perdor IE.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-06-2015, 16:45   #14
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,906
Thanks: 7,704
Thanked 3,550 Times in 1,858 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Skript i ri ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Mandi, sikur te mundesohej opsioni Like s'do ishte keq besoj.
Po mendoja ne vend qe te citosh nje postim pershembull, tek Arti Fotografik (mos gaboj) ne vend qe te komentosh fotot e te kthehen komentet ne chit chat, besoj se do sherbente ky opsion!

P.s te gjitha temat e sygjerimeve jane mbyllur.
Ta bera i Like per kete ide te goditur .
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur