Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Votime dhe sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: A Perdorni Drroge ?
Jo,se kam provuar e sme intereson 82 71.30%
Vetem Nje Here 10 8.70%
Thjesht kur qellon,ne festa e raste 12 10.43%
Perdorues i rregullt 11 9.57%
Votues: 115. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 29-03-2010, 15:28   #21
Oltina
Anėtar
 
Avatari i Oltina
 
Data e antarėsimit: Mar 2010
Vendndodhja: •------»AtY Ku Sje Tii«------•
Posts: 45
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Oltina ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: A Perdorni Drroge ė

Drog-Jo-Duhan-ma shum...........!!!
__________________
;)°ØØ°ŗ"°ØØ°(*)(_.•“Æ`•N'zemer T'kom Pas Kurr Sta Kom Rras Loqk Tash e Tutje Zemren Kom Me Ta Plas.«¤° ) °¤»•“Æ`•._)(*)°ØØ°ŗ
Oltina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-03-2010, 07:51   #22
patrokli
Super Anėtar
 
Avatari i patrokli
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Posts: 155
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
patrokli ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: A Perdorni Drroge ė

uuuuuuuuuuuu larg qoft, megjithse ndonjeher per ndonje rast edhe bejm sikur e pim ndonjeher
patrokli nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-03-2010, 13:00   #23
Dori
V.I.P
 
Avatari i Dori
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Tirane
Posts: 441
Thanks: 6
Thanked 5 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Dori do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: A Perdorni Drroge ė

Patrokli ti e zevendeson me Alkol drrogen Drru behesh ska rendesi me cfare mjafton qe behesh
Dori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-03-2010, 13:09   #24
clizia
V.I.P
 
Avatari i clizia
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: ne zemren e dikujt
Posts: 302
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
clizia ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: A Perdorni Drroge ė

e kam lene se me bente dem
vajze e mire une, as cigare spi, vetem jam e droguar me kafe, quhet?
clizia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-03-2010, 14:30   #25
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,457
Thanks: 5,976
Thanked 12,364 Times in 4,320 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 374
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A Perdorni Drroge ė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga clizia Shiko postimin
e kam lene se me bente dem
vajze e mire une, as cigare spi, vetem jam e droguar me kafe, quhet?
permban dhe ajo nje sasi
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-03-2010, 22:10   #26
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 11,159
Thanks: 2,061
Thanked 2,323 Times in 1,534 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 353
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A Perdorni Drroge ė

.......................
__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-04-2010, 19:10   #27
Golden_Boy
No Vip
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Posts: 2,572
Thanks: 1,878
Thanked 867 Times in 378 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 39
Golden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėm
Re: A Perdorni Drroge ė

Me raste
__________________
Tk.
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-04-2010, 19:33   #28
God'o
Super Anėtar
 
Avatari i God'o
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Ireland
Posts: 173
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
God'o ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: A Perdorni Drroge ė

Tani vec kur shkoj me pushime sidomos bar..para 3 vjetesh shume fare.kokain me shume.1 her heroin disaher ekstazi.Tani jam i paster vec barin e ndez ne ndonje party
__________________
I miss you when I'm not with you....when I'm not with you all I do is think about you...when I think about you I just want to be with you....and when I'm with you it's like all of my dreams have come true.
God'o nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-04-2010, 20:15   #29
SubZ
A Legend Never Dies
 
Avatari i SubZ
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Underground
Posts: 745
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
SubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: A Perdorni Drroge ė

Kam pire, benzoylmethylecgonine ose ndryshe formula (C17H21NO4)
__________________
जीव हस अनुरज
Live Laugh Love
Jetė Qesh Dashuri
SubZ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-04-2010, 07:59   #30
patrokli
Super Anėtar
 
Avatari i patrokli
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Posts: 155
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
patrokli ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: A Perdorni Drroge ė

mos e permendni shum drrogen ktu se po na hy ndonje polic ne forum edhe na kapi
patrokli nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-04-2010, 09:38   #31
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,457
Thanks: 5,976
Thanked 12,364 Times in 4,320 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 374
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A Perdorni Drroge ė

Po mir me t'hyj ta thithi ne ai i her u pa puna lol
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-04-2010, 04:31   #32
Mikela
V.I.P
 
Avatari i Mikela
 
Data e antarėsimit: Mar 2009
Vendndodhja: U.S.A
Posts: 335
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 11
Mikela ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: A Perdorni Drroge ė

belle na sill nje cike mi tja shikojme ngjyren(se perdor se me ref mami)
Mikela nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-04-2010, 21:28   #33
Xhenet
Amoureus <3
 
Avatari i Xhenet
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Ne mes endrrave dhe realitetit
Posts: 1,018
Thanks: 1,085
Thanked 898 Times in 248 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
Xhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A Perdorni Drroge ė

Vetm nje here e perzier me duhan dhe nje gote shampanje,aq keqe ndejehesha ate dite sa qe me kuren e kures ne jeten time.
Xhenet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-04-2010, 21:33   #34
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,457
Thanks: 5,976
Thanked 12,364 Times in 4,320 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 374
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A Perdorni Drroge ė

Jeta
Pėrgjigje e: A Perdorni Drroge ė
Vetm nje here e perzier me duhan dhe nje gote shampanje,aq keqe ndejehesha ate dite sa qe me kuren e kures ne jeten time.
As mos e provo me sidomos ne lidhje me ate qe ti meresh dmth profesionin qe kishe ..s'ben mirMikela
Pėrgjigje e: A Perdorni Drroge ė
belle na sill nje cike mi tja shikojme ngjyren(se perdor se me ref mami)

Te mort turinin ty kush ka pire droge me duhan thashe lol
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-04-2010, 21:45   #35
4x4
V.I.P
 
Avatari i 4x4
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Posts: 682
Thanks: 13
Thanked 5 Times in 5 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
4x4 ėshtė njė gur i ēmuar4x4 ėshtė njė gur i ēmuar4x4 ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: A Perdorni Drroge ė

me cigare bohet per qef ajo
__________________
Loading....
4x4 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-04-2010, 21:47   #36
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,457
Thanks: 5,976
Thanked 12,364 Times in 4,320 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 374
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A Perdorni Drroge ė

Alien ky eshte forum i nderuar mos na diskrimino lol
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-04-2010, 05:14   #37
Mikela
V.I.P
 
Avatari i Mikela
 
Data e antarėsimit: Mar 2009
Vendndodhja: U.S.A
Posts: 335
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 11
Mikela ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: A Perdorni Drroge ė

alien hajde se kam gjet ca me se ma dha belle hajde e pime bashke
Mikela nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-04-2010, 15:29   #38
francovice
Anėtar i ri
 
Avatari i francovice
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Vlore
Posts: 17
Thanks: 0
Thanked 12 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
francovice ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: A Perdorni Drroge ė

Mos u beni viktima te droges!
Te drejten njeher kam provuar duhan dhe sme pelqeu.
Perse do ta pini nje gje te tille (alkol, kokaine, duhan....apo cdo lloj tjeter) kur e dini qe ju shkaterojn jeten ?
Brezat e sotem sa po vijne dhe po marrin nje rruge jo te mire !
francovice nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-04-2010, 21:22   #39
kejsi
Anėtar i ri
 
Avatari i kejsi
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 10
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
kejsi ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: A Perdorni Drroge ė

asnjeher dhe as kam ndermend
kejsi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-04-2010, 21:31   #40
Mikela
V.I.P
 
Avatari i Mikela
 
Data e antarėsimit: Mar 2009
Vendndodhja: U.S.A
Posts: 335
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 11
Mikela ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: A Perdorni Drroge ė

alien jo shume zemer se te ben keq e demshme per stomakun thone
jo se perdor
Mikela nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur