Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Votime dhe sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: ( staf e anėtarė ) Anėtari i vitit 201
﴾®﴿ 4 6.25%
ARiel 8 12.50%
AAO 7 10.94%
Adea 4 6.25%
Agim Metbala 11 17.19%
Aki 3 4.69%
Akrepi 28 43.75%
Angelisa 17 26.56%
B.E.V 4 6.25%
Bad_Teacher 6 9.38%
Beast 3 4.69%
Beaute 16 25.00%
Besoja 8 12.50%
Beu_Shpata 5 7.81%
BLEDI_SH 3 4.69%
BlueRose 6 9.38%
Bota 5 7.81%
busavata 5 7.81%
Buzeqeshje 4 6.25%
Ēaushi 8 12.50%
edmp3 3 4.69%
cool_shqype 14 21.88%
derjansi 4 6.25%
drague 8 12.50%
Dredhza 3 4.69%
Duaje Siveten 3 4.69%
e panjohura 14 21.88%
Edamame 5 7.81%
Eden 5 7.81%
edlin 3 4.69%
Edvin83 3 4.69%
Elian 70 5 7.81%
Eliot 3 4.69%
Fshatari 6 9.38%
Gi de Masha 10 15.63%
Golden_Boy 4 6.25%
Gon 3 4.69%
Hawk 5 7.81%
Jolene 13 20.31%
King Bardhyl 7 10.94%
Kurt 6 9.38%
Lea 6 9.38%
Leaf 15 23.44%
Llokumi 3 4.69%
Mano 8 12.50%
Marya 7 10.94%
Meri 10 15.63%
Mesnatė 3 4.69%
[email protected] 8 12.50%
Mistrece 11 17.19%
murik 7 10.94%
nghi ngo 3 4.69%
Njazi 3 4.69%
olsi 3 4.69%
Oqeani 5 7.81%
Oxygen 4 6.25%
par 5 7.81%
Performer 10 15.63%
Pirati 12 18.75%
Pjer Thomas 4 6.25%
Prelude 4 6.25%
Prudence 6 9.38%
Regina 10 15.63%
Rexhina 14 21.88%
ricky_ch 3 4.69%
Rimi 8 12.50%
ron 4 6.25%
Rrjeti 3 4.69%
Samiu 7 10.94%
Semiku 3 4.69%
shoku_tanku 5 7.81%
Si Bora 12 18.75%
Si1ri 4 6.25%
Sia 3 4.69%
Smokkie 3 4.69%
Socio 9 14.06%
Sopoti 10 15.63%
SystemA 21 32.81%
Terran 3 4.69%
thirsty 4 6.25%
uji me gaz 5 7.81%
Venom 7 10.94%
Viking 7 10.94%
Xhuljan 3 4.69%
Onyx 2 3.13%
ZET 6 9.38%
Sondazh me disa mundėsi votimi pėr ēdo anėtar Votues: 64. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 27-12-2018, 23:01   #21
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,668
Thanks: 16,201
Thanked 9,965 Times in 5,716 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Tani e tutje do zhvendosem tek politika
Ndoshta kam shprese ne 2019
tkam pa qe shkruan ndonjeher andej po prap sje ne nivelin e duhur
Performer nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-12-2018, 23:03   #22
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,752
Thanked 8,364 Times in 3,995 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Tani e tutje do zhvendosem tek politika
Ndoshta kam shprese ne 2019
Mos or trim
Ku ka shqiptar qe nuk merr vesh nga politika, fundja ate mhb bejne 24/7 lol

Mua me pelqen komunikimi, thejshtesia dhe realiteti.
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-12-2018, 23:03   #23
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,355
Thanks: 11,970
Thanked 9,806 Times in 6,277 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
meqe po shkrujn grate me keq se burrat po ta kursej nji bejte
Hapju shoqnis .......lshoje vedin

morri flake lista Ledio....u qakerdis.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-12-2018, 23:04   #24
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,668
Thanks: 16,201
Thanked 9,965 Times in 5,716 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

kush u paska dhene tgjitheve nga 1 vote ?

noi moderator mos na ngeli hatri lol
Performer nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-12-2018, 23:04   #25
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,355
Thanks: 11,970
Thanked 9,806 Times in 6,277 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Mos or trim

Mua me pelqen komunikimi, thejshtesia dhe realiteti.
E kishe llafne per muvet me keto ciper .....veja dhe ymrin qe ti vejm kapak ktij muhabeti o vlla.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-12-2018, 23:04   #26
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,628
Thanks: 13,613
Thanked 7,577 Times in 4,809 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
tkam pa qe shkruan ndonjeher andej po prap sje ne nivelin e duhur
Me rendesi pjesmarrja
Plus qe me ke lexu ti
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-12-2018, 23:05   #27
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,752
Thanked 8,364 Times in 3,995 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
E kishe llafne per muvet me keto ciper .....veja dhe ymrin qe ti vejm kapak ktij muhabeti o vlla.
+ je shkodran
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-12-2018, 23:07   #28
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,259
Thanks: 1,611
Thanked 9,070 Times in 3,982 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 306
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Une votoj Siboren,
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-12-2018, 23:08   #29
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,752
Thanks: 7,064
Thanked 8,315 Times in 5,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Hapju shoqnis .......lshoje vedin

morri flake lista Ledio....u qakerdis.
demka pergjon..... shum antar dhe vizitore

ai t'marri ēmimin dhe po se pati bezdi dhe ket t.....
sefer daja"

une votove Leaf per inat te mullixhijes Esther
drague nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-12-2018, 23:10   #30
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,355
Thanks: 11,970
Thanked 9,806 Times in 6,277 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
demka pergjon..... shum antar dhe vizitore

ai t'marri ēmimin dhe po se pati bezdi dhe ket t.....
sefer daja"

une votove Leaf per inat te mullixhijes Esther
Ke votu me inot mer plak.....kush eshte "ai" ..
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-12-2018, 23:12   #31
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 5,064
Thanks: 6,569
Thanked 2,514 Times in 1,345 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 95
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Angelisa ,ca do mjapesh qe t votoj ty lale ? D
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-12-2018, 23:19   #32
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,628
Thanks: 13,613
Thanked 7,577 Times in 4,809 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rimi. Shiko postimin
Angelisa ,ca do mjapesh qe t votoj ty lale ? D
Jo jo Ik se nuk blej voten une
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-12-2018, 23:20   #33
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,051
Thanks: 11,492
Thanked 6,245 Times in 2,970 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rimi. Shiko postimin
Demke, quhet thyerje rregullore nese votoj vetem goca apo duhet patjeter edhe nji burr n mes ?
Po hė mo shejta, pse e thua kot. Kėtė e dimė nevet!
Ndaj e bėra votimin tė padukshėm.( ama nė furom dmth PM futjau nė vesh thuaju: pėr ty votova )
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-12-2018, 23:23   #34
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,051
Thanks: 11,492
Thanked 6,245 Times in 2,970 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
demka pergjon..... shum antar dhe vizitore

ai t'marri ēmimin dhe po se pati bezdi dhe ket t.....
sefer daja"

une votove Leaf per inat te mullixhijes Esther
s'ka lezet edhe plak edhe inatĒi!
meqė jemi te mullixhiu, o drague, derisa mullixhiut i thonė: millonai, si i thuhet mullixheshės?
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-12-2018, 23:23   #35
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 5,064
Thanks: 6,569
Thanked 2,514 Times in 1,345 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 95
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Jo jo Ik se nuk blej voten une
Epo ti prejardhjen nga Gjirokastra e ke , nuk prisja me shume..D

Po hidhem andej maton lezhes se m duken ma dor leshume..D
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-12-2018, 23:24   #36
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,051
Thanks: 11,492
Thanked 6,245 Times in 2,970 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Gjendja:
pėr momentin katėr janė nė balotazh!!
__________________
devollitėt thonė

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Gi de Masha : 27-12-2018 nė 23:30
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-12-2018, 23:26   #37
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,628
Thanks: 13,613
Thanked 7,577 Times in 4,809 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rimi. Shiko postimin
Epo ti prejardhjen nga Gjirokastra e ke , nuk prisja me shume..D

Po hidhem andej maton lezhes se m duken ma dor leshume..D
Kalo nga Lushnja, nuk i dihet fatit
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-12-2018, 23:49   #38
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,668
Thanks: 16,201
Thanked 9,965 Times in 5,716 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Demka me duket mua apo ke harruar ca ti ….
Performer nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-12-2018, 23:59   #39
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,051
Thanks: 11,492
Thanked 6,245 Times in 2,970 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

Sa inat mė vjen!
Merreni me mend ky qė bėn shumė dhafa qenka nė balotazh!!!!
e pabesueshme, por e vėrtetė!
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-12-2018, 00:01   #40
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,668
Thanks: 16,201
Thanked 9,965 Times in 5,716 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Anėtari i vitit 2018

e pra ska lezet kshu

ja psh lonely_lion e shume te tjere …


e tmerrshme Gi
Performer nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur