Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 13-11-2019, 20:30   #1001
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 5,051
Thanks: 417
Thanked 1,653 Times in 1,041 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
ja do iki te mar djalin na shkolla … filloi bora prap kendej ...uhhh
Eja ne Vlore, kendej eshte ende klime tropicale
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-11-2019, 20:41   #1002
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,876
Thanks: 16,329
Thanked 10,112 Times in 5,804 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 289
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

po ti cben atje ? lol
Performer nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-11-2019, 20:47   #1003
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,328
Thanks: 0
Thanked 754 Times in 622 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Po ul furtunen,..

doganieri nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-11-2019, 21:03   #1004
Noe
Mi vida
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 4,260
Thanks: 539
Thanked 354 Times in 270 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 71
Noe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Mbarova stervitjen... rruges per ne shpi
Noe nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-11-2019, 21:09   #1005
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,135
Thanks: 10,349
Thanked 9,739 Times in 4,779 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar po bėni nė kėtė moment?gati per danse
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-11-2019, 21:12   #1006
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,328
Thanks: 0
Thanked 754 Times in 622 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Sa here ben, sib?
Dancin?
doganieri nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-11-2019, 21:14   #1007
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,278
Thanks: 16,530
Thanked 9,768 Times in 6,610 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lonely_lion Shiko postimin
Reklame karrotash ishte kjo ? Se ja l'a goces karroten ngref.
Karrota qeter nuk tregohet ne reklame............
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-11-2019, 21:16   #1008
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,278
Thanks: 16,530
Thanked 9,768 Times in 6,610 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Re: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Onyx Shiko postimin
Eja ne Vlore, kendej eshte ende klime tropicale
Merr ne ate kumanovistin qe te kthjellohet se ka mendime SHKINASH...
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-11-2019, 21:22   #1009
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 13,087
Thanks: 2,695
Thanked 4,962 Times in 3,162 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 206
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Pfffffffffff.... sa e veshtire eshte te meresh me nje adoloshente
Eden nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-11-2019, 21:33   #1010
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,135
Thanks: 10,349
Thanked 9,739 Times in 4,779 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
Sa here ben, sib?
Dancin?
Dy here ne jave po kete blackun e kemi te merkuren dhe ky ve nje muzike o zot o zot te gjitha terbohemi e kane ne gjak muziken keta por edhe se shohim oren te kaloj... eshte njesh
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-11-2019, 21:41   #1011
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,328
Thanks: 0
Thanked 754 Times in 622 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
Dy here ne jave po kete blackun e kemi te merkuren dhe ky ve nje muzike o zot o zot te gjitha terbohemi e kane ne gjak muziken keta por edhe se shohim oren te kaloj... eshte njesh
https://www.forum-al.com/showpost.ph...&postcount=995

E ke postu te njejten foto para 3 oresh,...lol

Ju paska bo telef "bjondi", 3 ore,...lol

doganieri nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-11-2019, 21:47   #1012
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,940
Thanks: 9,356
Thanked 2,959 Times in 1,508 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 198
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar po bėni nė kėtė moment?Sapo mora lajmin me te hidhur ne boteeeeeeee....

Djali im per here te pare ne jeten e tij shkoi te luante dje llotari.... dhe sikur djalli i doli perpara e nuk e luajti. Ato numrat e djeshem i luajti sot....vetem e vetem qe te merrte vesh, se numrat e tij qe ai kishte nder mend t'i luante dje, ishin numrat qe kishin fituar sot. 7-te numrat e tije kishin fituar sot ne Llotto Max. Behet fjale per 20 million dollareeeeee

Pres ngushellime..!
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-11-2019, 21:52   #1013
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,135
Thanks: 10,349
Thanked 9,739 Times in 4,779 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
https://www.forum-al.com/showpost.ph...&postcount=995

E ke postu te njejten foto para 3 oresh,...lol

Ju paska bo telef "bjondi", 3 ore,...lol

https://www.youtube.com/watch?v=6srBHGrt5_Y
ne 9 mbarova.. po sa te lahem sa te haj e te mbledh iken ora

jam goc e organizume une nuk rri me tel ne dore
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur