Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-04-2019, 10:55   #781
lonely_lion
.
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 4,064
Thanks: 0
Thanked 1,339 Times in 1,029 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
o lione hej cme bere te kthehem me ato theniet e fundit qe ke shkruar per veten une e kam thene ska shenje me te komplikuar dhe te veshtire se nje scorpionsi mua me pelqen gjithsesi sepse cdo gje qe bejne e bejne me pasion
O Si Bore t'u mbush mendja me ne fund ? Tani po me gjuan ? Sorry. Vone. S'a me kapi njona. Pranova sepse yll vajze.Dhe une nuk tradhetoj kollaj. Gjithsesi vere emrin ne liste Apo afon me shume ti ?
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2019, 18:29   #782
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 9,794
Thanks: 896
Thanked 2,617 Times in 1,670 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

- Pėrjetimet e reja, nuk i fshijnė dot kujtimet e vjetra!

#AgimMETBALA
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-04-2019, 07:54   #783
Agolli
Anėtar i ri
 
Avatari i Agolli
 
Data e antarėsimit: Apr 2019
Vendndodhja: Suedi
Posts: 19
Thanks: 13
Thanked 11 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Agolli ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Bota ka shume banore por te pakten nga ta janĕ njerez!
__________________
Bota ka shume banore por pak njerez
Agolli nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-04-2019, 08:00   #784
land
Carpe noctum
 
Avatari i land
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: U.S.A
Posts: 4,732
Thanks: 63
Thanked 247 Times in 159 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
land ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Cowards keep on lying!
land nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-04-2019, 08:07   #785
Jetmira
V.I.P
 
Avatari i Jetmira
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,354
Thanks: 921
Thanked 972 Times in 394 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Jetmira ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės


........
Jetmira nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jetmira pėlqehet nga
i vjetėr 22-04-2019, 09:18   #786
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 9,794
Thanks: 896
Thanked 2,617 Times in 1,670 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

- Po u pėrballe me femrėn dhe tė dobėtin, tė iku burrėria!

#AgimMETBALA
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Agim Metbala pėlqehet nga
i vjetėr 22-04-2019, 11:37   #787
Sergente
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Apr 2019
Posts: 96
Thanks: 74
Thanked 21 Times in 20 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 2
Sergente do tė bėhet i njohur mjaft shpejtSergente do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Москва не сразу строилась.

Moska nuk u ndertua menjehere(pronto apo me frymen e shenjte),ose Roma ne nje dite.

PS....Tirana pa patur frike qe LLAP noi sekret,eshte e mbushur me....hekur dhe BETON,KUR nuk KALONTE(koha e shkuar) flota ruse.

Kendveshtrim...jo KALON(ne te tashmen e KRYER) por te ...DERRMON(menyra e pakryer).

Sergente nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-04-2019, 12:39   #788
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,881
Thanks: 2,298
Thanked 3,950 Times in 2,560 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Marrezi eshte kur e do kaq shume dike , sa e ndihmon te te shkaterroje ty, ndersa perpiqesh ta ndihmosh...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Eden pėlqehet nga
i vjetėr 22-04-2019, 12:42   #789
Sergente
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Apr 2019
Posts: 96
Thanks: 74
Thanked 21 Times in 20 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 2
Sergente do tė bėhet i njohur mjaft shpejtSergente do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Не проиграв, не выиграешь.

Po s`humbe,nuk fiton dot.

Sipas ruseve.
Sergente nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-04-2019, 12:44   #790
lonely_lion
.
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 4,064
Thanks: 0
Thanked 1,339 Times in 1,029 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sergente Shiko postimin
Не проиграв, не выиграешь.

Po s`humbe,nuk fiton dot.

Sipas ruseve.
ec aty SysA

век живи — век учись (ne shqip e themi, sa te rrosh do mesosh)

Fjale per fjale eshte: 1 shekull rron - 1 shekull meson
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-04-2019, 12:47   #791
Sergente
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Apr 2019
Posts: 96
Thanks: 74
Thanked 21 Times in 20 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 2
Sergente do tė bėhet i njohur mjaft shpejtSergente do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Thumbs up Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lonely_lion Shiko postimin
ec aty SysA

век живи — век учись (ne shqip e themi, sa te rrosh do mesosh)

Fjale per fjale eshte: 1 shekull rron - 1 shekull meson
Кто не рискует, тот не пьет шампанское.

Perktheja ketyre me flamur...
Sergente nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-04-2019, 12:55   #792
lonely_lion
.
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 4,064
Thanks: 0
Thanked 1,339 Times in 1,029 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sergente Shiko postimin
Кто не рискует, тот не пьет шампанское.

Perktheja ketyre me flamur...
Kush nuk rrezikon, nuk pi shampanje .
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i lonely_lion pėlqehet nga
i vjetėr 22-04-2019, 12:59   #793
Sergente
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Apr 2019
Posts: 96
Thanks: 74
Thanked 21 Times in 20 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 2
Sergente do tė bėhet i njohur mjaft shpejtSergente do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Thumbs up Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lonely_lion Shiko postimin
Kush nuk rrezikon, nuk pi shampanje .
Ne Shqip....po nuk levize bycen dhe kembet,nuk hane dhembet.
Sergente nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-04-2019, 07:07   #794
Jetmira
V.I.P
 
Avatari i Jetmira
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,354
Thanks: 921
Thanked 972 Times in 394 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Jetmira ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Meshkujt qe mendojne se i njohin femrat,nuk njohin as/veten.
Femrat nuk jane budallacka perkundrazi e luajne mire kte/rol.
Jane si puna maces qe ta rremben zemren vetem me 1shikim.
As ne vete nuk e njohim veten,jo me te na njifni/ju.
Jetmira nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-04-2019, 07:44   #795
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,191
Thanks: 5,504
Thanked 1,567 Times in 860 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 85
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jetmira Shiko postimin
Meshkujt qe mendojne se i njohin femrat,nuk njohin as/veten.
Femrat nuk jane budallacka perkundrazi e luajne mire kte/rol.
Jane si puna maces qe ta rremben zemren vetem me 1shikim.
As ne vete nuk e njohim veten,jo me te na njifni/ju.
Avash ti avash se kshtu mendojn vetem qeniet inferiore. Ja kshtu.
Kurt ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-04-2019, 11:21   #796
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 9,794
Thanks: 896
Thanked 2,617 Times in 1,670 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

- Mendjelehti, pėrmbyset si barka e lehtė!

#AgimMETBALA
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-04-2019, 11:26   #797
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,651
Thanks: 3,404
Thanked 436 Times in 341 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Adea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sergente Shiko postimin
Ne Shqip....po nuk levize bycen dhe kembet,nuk hane dhembet.

Ndaj me sheh perhere ne enderr nga mesi e larte me kemishe te bardhe.

Me imagjino ndonjehere, Beni, duke ecur, duke folur, duke punuar.
Une i bej te gjitha punet. Pa patur PUNE.


Prej kesaj edhe prerja e kembeve.


Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-04-2019, 11:31   #798
Jetmira
V.I.P
 
Avatari i Jetmira
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,354
Thanks: 921
Thanked 972 Times in 394 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Jetmira ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Ėshtė mė mirė tė jesh ndryshe sesa tė jesh kopje.
Jetmira nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur