Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike > Barcaleta

Barcaleta Vetėm barcaleta

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-11-2010, 17:52   #1
Forum-Al
Aty ku shqiptarėt mblidhen
 
Avatari i Forum-Al
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Forum
Posts: 544
Thanks: 0
Thanked 14 Times in 12 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Forum-Al do tė bėhet i njohur mjaft shpejtForum-Al do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Puthja e pare

-A tė kujtohet i dashur, nė kėtė park ma ke vjedhur puthjen e pare? – i thotė gruaja burrit.
-Po si nuk mė kujtohet e dashur -ia kthen burri – Pėr shkak tė asaj vjedhje ende jam nė burg!Forum-Al.com
Aty ku shqiptarėt mblidhen!
Forum-Al nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2010, 21:23   #2
Perla
MorninĜ ĻighŤ ☼
 
Avatari i Perla
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Cittą Alta
Posts: 105
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 9
Perla ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Puthja e pare

Po ē'tu desh o lumadh haha
__________________
Siamo anime in una storia incancellabile ...
Perla nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2010, 21:34   #3
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 10,277
Thanks: 4,658
Thanked 4,722 Times in 1,434 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 219
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Puthja e pare

haha ...

Po tregoj nje te vockel pak a shume barcalete ...

Nje ēift duke udhetuar me makine dhe duke qene pak ne grindje
kalojne para nje ferme ku kishte derra . Burri i thote te shoqes : O shiko
e dashur nga familja jote ....E shoqja ja kthen : Po i dashur, nga familja
(unazes) burrit ......lol lol
__________________
♡°°°●💐○•°°°●💮○•°°°•○💐●°°°•○💮●°°°♡
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2010, 22:43   #4
Perla
MorninĜ ĻighŤ ☼
 
Avatari i Perla
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Cittą Alta
Posts: 105
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 9
Perla ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Puthja e pare

Me demek, ishte familja burrit ajo e derrave ? haha
__________________
Siamo anime in una storia incancellabile ...
Perla nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2010, 10:26   #5
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,458
Thanks: 6,515
Thanked 7,991 Times in 3,817 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Puthja e pare

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Forum-Al Shiko postimin
-A tė kujtohet i dashur, nė kėtė park ma ke vjedhur puthjen e pare? – i thotė gruaja burrit.
-Po si nuk mė kujtohet e dashur -ia kthen burri – Pėr shkak tė asaj vjedhje ende jam nė burg!Forum-Al.com
Aty ku shqiptarėt mblidhen!

hahahahahahahaha burgun pak e kan meshkujt
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2013, 07:58   #6
Elina
✿⊱✿⊱✿⊱✿
 
Avatari i Elina
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Vendndodhja: Ne lotin e gezimit.
Posts: 1,790
Thanks: 77
Thanked 198 Times in 72 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 87
Elina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Puthja e pare

Djali: Te puth pak..?
Vajza : Jo jo se me bertet
mami.!

Djali: Ok.! me puth pak ti
mua,se mami im nk thote
gje....
__________________
☆☆✽ø.•♥♥•.ø✽ ღ♥ღ ღ♥ღ ✽ø.•♥♥•.ø✽☆☆
Elina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2013, 08:23   #7
Loreal
V.I.P
 
Avatari i Loreal
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,756
Thanks: 806
Thanked 785 Times in 350 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Loreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Puthja e pare

Njė ēift po dilte nė qytet. Rrugė e gjatė, nxehtė i madh, para tyre ndodhet njė pemė dhe ata bashkė vendosin m'u ul nėn tė. Pas njė farė kohe gruaja ēon kryet lart me pa, kur shef dy zogj sqep mė sqep dhe i thotė tė shoqit:
- Mor burrė ēa janė ka bajnė njata zogj atje lart?
- I shoqi: janė ka puthen.
- Gruaja: po pse nuk me puth edhe ti mua?
- Burri ia kthen: po kush dreqin hyp atje nalt.hahah
Loreal nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė ndezur