Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike > Barcaleta

Barcaleta Vetėm barcaleta

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-07-2018, 21:15   #421
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,668
Thanks: 371
Thanked 1,934 Times in 1,306 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Nje burre pasi e tradhetoi gruaja ju afrua dritares per t'i dhene fund jetes. Ne kete moment hyn i biri dhe i thote:
-O ba, cfare po ben? Mami te vuri briret e jo krahet.

p.s. nje cike e vjeter
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
🖤 (2)
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2018, 00:15   #422
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,329
Thanks: 8,113
Thanked 6,147 Times in 2,621 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Shkon njona tek kirurgu plastik dhe i thote:
Njatjeta doktor, une desha te bej nje operacion plastik aty tek ai "vendi" sepse nuk me pelqen keshtu si e kam...
Mire dakord,- i thote kirurgu plastik, te shohim njehere cfare ka qe ty nuk te pelqen, zhvishuni zonje...
Pasi e viziton, mjeku i thote : Zonje, ketu duhet te bejme nje impiant krej te ri, cdo gje te re fare...
Zonja e cuditur dhe pak e hutuar nga fjalet e mjekut i thote: Cfare do te thote impiant i ri doktor, nuk kuptoj?!
Do te thote zevendesim te krejt asaj" plackes" me nje te re - i pergjigjet mjeku kirurg.
Gruaja e cuditur e pyet: E cfar do te vendosni ne vend te saj pastaj?
Shikoni zonje dashur- i pergjigjet mjeku, Momentalisht jemi duke experimentuar veshet e lopeve, forma eshte njesoj fare, pak a shume ngjyra eshte e njejte, kane edhe pak qime njesoj si ajo "placka", nuk ka nevoje te madhe per rishikim dhe mirmbajtje, keshtu qe mendojme te perdorim veshet e lopeve- i thote mjeku!
Pasi bindet dhe i nenshtrohet operacionit plastik, kryen edhe 3 muaj periudhe konvaleshence dhe merr OK nga mjeku qe gjithcka eshte mire, vendos te rinise jeten dhe shkon ne diskoteke. Aty njihet me nje person i cili pas nje mbremje te kendshme dhe nen avujt e alkolit vendos ta coje ne shtepine e tij per te permbyllur mbremjen duke bere dashuri. Pasi zhvishen lakuriq qe te dy, burri me ta pare ne fillim stepet dhe i thote: Eh… dreq o pune, kam pare Bionde, kam pare edhe Esmere, biles kam pare edhe Kuqe, por me etiketen e Veterinerit te varur ne cep - nuk kam pare kurre ne jeten time !!!
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2018, 11:31   #423
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 5,751
Thanks: 3,321
Thanked 2,604 Times in 1,760 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Shkon nje plak te doktori dhe i kerkon nje gjysem kokerr viagra. Doktori e shikon dhe i thote, po ik o xhaje se nuk eshte per ty ajo gje. Plaku vazhdon te kembenguli dhe te kerkoje nje gjysem kokrre. Doktori nervozohet dhe i thote, o xhaje ti nuk je me per ate pune, as viagra nuk ben efekt. O doktor, i thote plaku, me jep nje gjysem kokrre qe te me dali pak koka sa per te urinuar.
🖤 (2)
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2018, 12:15   #424
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 5,751
Thanks: 3,321
Thanked 2,604 Times in 1,760 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Nje baba u deshperua kur mori vesh qe djali i tij ishte homoseksual. I biri per ta qetesuar i tha, po nuk ka ndonje gje te keqe o ba, shume njerez te njohur si Fred Mercury, Elton John, etj, jane gay. Ah mor bir, e di, ata jane gay, po ti je bythqir mor bir po me lere rehat dhe mos me ngacmo me shume.
🖤 (1)
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2018, 16:22   #425
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,771
Thanks: 10,768
Thanked 9,052 Times in 5,789 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 471
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Nji djale kishte mbete vetem me te jemen ne shtepi pasi babai i kish nderruar jete....skish kalu shum kohe e nana kishte fillu me pas shum shqetesime.....kishin shku tek doktori e kishin mare ilece por asgje nuk kish ndryshuar ...
Me ne fund djali pasi ishte besimtar, medoi te theriste hoxhen duke mendu qe do te bente dicka.....vjen hoxha e i kendon nanes, e ma pas fillon me e prek e nana hidhet perpjete.....
E mer djalin ne cep e i thote: "Nigjo mor djal i mir, nana jote ka nevoje per burre"....djali nxehet e fillon me e shan hoxhen keq e bile don me nxjerr me shkelna prej shpiet duke i then: "Qeke maskara e mashtrus o hoxh", kur cohet nana e i thot te birit: "A e din ti apo e din hoxha njat pun ma mir mar bir"........
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga cool_shqype : 13-09-2018 nė 16:43
🖤 (1)
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2018, 20:05   #426
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,668
Thanks: 371
Thanked 1,934 Times in 1,306 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

E pyeten xha Kasčmin kur ishte i ri.
- Cfare do behesh kur te rritesh?
- Kur te rritem do behem deputet dhe do kem mundesine te gjej nje kurve qe ta mbaj ne pellembe te dores, ta perkedhel, t'i blej cdo gje qe ajo te enderroje e keshtu t'ja bej qejfin dite per dite.
Nderkohe pyeten Meleqen.
- Po ti moj vogelushe cfare do behesh kur te rritesh?
- Do behem kurva e (xha) Kasčmit.
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
🖤 (1)
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-11-2018, 18:25   #427
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 17,979
Thanks: 13,761
Thanked 8,368 Times in 4,899 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 242
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

ja ben njeri …
kam fillu me msu kinezce …
oh thuaj ndonje shprehje …

sun qi mo , pe qin se ……


🖤 (2)
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-11-2018, 19:17   #428
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,568
Thanks: 14,568
Thanked 12,450 Times in 7,792 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Nji djale kishte mbete vetem me te jemen ne shtepi pasi babai i kish nderruar jete....skish kalu shum kohe e nana kishte fillu me pas shum shqetesime.....kishin shku tek doktori e kishin mare ilece por asgje nuk kish ndryshuar ...
Me ne fund djali pasi ishte besimtar, medoi te theriste hoxhen duke mendu qe do te bente dicka.....vjen hoxha e i kendon nanes, e ma pas fillon me e prek e nana hidhet perpjete.....
E mer djalin ne cep e i thote: "Nigjo mor djal i mir, nana jote ka nevoje per burre"....djali nxehet e fillon me e shan hoxhen keq e bile don me nxjerr me shkelna prej shpiet duke i then: "Qeke maskara e mashtrus o hoxh", kur cohet nana e i thot te birit: "A e din ti apo e din hoxha njat pun ma mir mar bir"........
Ishte martuar njėri dhe nuk i bėnte "formalitetet" nuses.
Kaloi 1 muaj, 2 muaj hiē ky dhe i thotė nusja vjehrrės:
-Mama unė do iki, do ndahem nga djali jot
-Pse moj nuse, ēfar ka ndodhur?
-Po ja, kaloi kaq kohė dhe ai nuk mė prek fare me dorė.
-Si ka mundėsi moj nuse?!
-Ēa tė them unė, kėshtu ėshtė puna
-Mir se e rregulloj unė kėtė punė, ti zėr krevatin dhe bėhu sikur po vdes.
Ashtu bėri nusja, lėngonte aq shumė sa thoshin vdes sot vdes nesėr.
E mori vesh gjithė fshati qė nusja e filanit po vdiste dhe e pyesnin tė gjithė dhėndrin sa herė e takonin se si ishte nusja me shėndet.
E pyet e ėma njė ditė
-Hė mor bir si ėshtė nusja?
-Keq mama, nuk besoj se do ta shtyj gjatė se kėshtu lėngoi dhe babai para se tė vdiste.
-Dėgjo bir i nėnės qė mos ti ngelet merak para se tė vdesi ti duhet ta "pallosh" njėherė.
-Ēa thua mama ajo po vdes ti thua ta mundoj mė shumė.
-Dėgjo nėnėn se i ngelet peng po vdiq pa e bėrė.
-Mirė mama po e paē mė qaf po vdiq
-Vete ky dhe zbaton porosinė e mamasė nė darkė dhe kur zgjohet nė mėngjes shikon pėr nusen s'ishte nė krevat, ngrihet i shqetsuar kur e sheh qė fshinte oborrin si flutur.
-Si je e pyet ky?
-Shkėlqyer, mė shėrove ti mbrėmė i thot nusja
Del ky dhe shkon nė klub si zakonisht e pyesin njerzit
-Si duket nusja me shėndet?
-Shum mirė, ėshtė shėruar plotėsisht
-Epo shyqyr zotit i thonin njerzit
Mirpo ky rrinte i ngrysur dhe i thot njėri nga njerzit qė ishin mbledhur dhe interesoheshin
-Pse rri i mėrzitur, ti duhet tė jesh i gėzuar?
-Po ēa thoni o shokė, ta kisha ditur mė pėrpara, mė iku babai kot nga kjo jetė vetėm pėr njė tė q*rė.
🖤 (1)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-11-2018, 20:30   #429
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 8,611
Thanks: 23
Thanked 2,529 Times in 1,569 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 179
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Meqe jemi ke barsaletat me ashtusje
Ishte nje here nje gjuhetar qe mashtronte shume edhe nga kjo perfitonte neper lokale ndonje teke raki falas.
Nje here po tregonte nje histori dhe ishin mbledhur shume ciliminj qe degjonin historite e ktij.
Ky tregonte:
Isha nje here ne afersi te nje pylli dhe po gjemoja nje lepur por
Lepuri ecte zig zag dhe sa here une qelloja ne zig ai ishte ne zag ose anasjelltas
Papritur duke gjemuar lepurin pa vene re isha futur ne pyll dhe me del nje sorkalle.
Marr pozicione edhe po e shifja nga dylbia
I leshoj nje plumb dhe sorkallja u kthye permbys me kembe perpjete....
Ne kte kohe troket xhami dhe e therret nje mik nga jashte.
Gjuhetari shkon dhe bashkbisedon me te kur kthehet ulet ne karrige i thote kamarierit ti sjelli dhe nje teke dhe i thote ktyre :
Ku e lashe ???
Te gjithe nje zeri i pergjigjen:
Me kembe perpjete.
Gjuhetari :Eeee I futa nje te q***ee
__________________
“When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives,”
🖤 (2)
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-11-2018, 19:01   #430
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 8,611
Thanks: 23
Thanked 2,529 Times in 1,569 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 179
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Ishte nje here njoni nga Vlora edhe kishte hap nje dyqan me Karamele
Ne dyqan kishte instaluar ca rafte te medha dhe per te arritur lartesine kishte vene ca pal shkalle te gjata si ato te biblotekave.
Cdo dite i vinte nje vajze e vogel dhe blinte aty Karamele
Dhe krijohej ky dialog:
Vajza : Mirdita xhaxhi
Shitesi:Mirdita te keqen Xhaxhi
Cfare deshiron sot?
Vajza: Desha nje Karamele xhaxhi nga ato siper fare.
Shitesi hypte ne shkalle dhe pas nje ore qe hypte e zbriste ja gjente Karamelen.
Pasi Vajza e pagonte ikte me hapa tup e tup e tup
Ndersa Shitesi nder dhembe i thoshte (ė tė *ifsha tė tėm nė *iē) per arsyen se e kishte lodhur.
Cdo dite kjo pune dhe Shitesi u cmend fare.
Nje dite vendos te hypi ta marri karamelen qe ne darke qe ta kishte gati ne mengjes.

Ne mengjes vjen vajza tup e tup e tup me hapat e saj.
Shitesi:Mirdita te keqen xhaxhi erdhe?
Vajza: Erdha xhaxhi erdha Mirdita
Shitesi:Karamelen do te keqen xhaxhi?
Vajza: Po
Shitesi: Ja ku e ke (Te *ifsha tė tėm nė *iē) neper dhembe Shitesi
Vajza :
Po une dua 2


P iē i thone pjeshkes ne Vlore edhe ne Jug
__________________
“When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives,”
🖤 (2)
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-11-2018, 19:13   #431
Golden_Boy
No Vip
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Posts: 2,570
Thanks: 1,873
Thanked 852 Times in 374 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 39
Golden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėm
Re: Barcaleta pikante ..!!

Si e ke emrin ? Mahmut..
Po ti ??
Ma mut se ti ...
__________________
Tk.
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-12-2018, 13:56   #432
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 5,057
Thanks: 6,564
Thanked 2,509 Times in 1,340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 95
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Meqe mu kujtua kojshia.. D

Bedriu i verdalliset gruas , ik i thote ajo se m kan ardh shoqet m ler rehat mos me ngacmo keto dite, ke 30€ aty te tavolina merri dhe shko e gjej ndonje andej e shryhu...
Merr 30€ bedriu dhe del, pa zbrit nga shkallet i del komshia perpara..He Bedrio si je,nga po shkon?
Po dal te gjej ndonjeren se gruas i kan ardh shoqet e me dha 30€.
Po pse lodhesh kot andej i thot komshia,mi jep mua ato mos shko te prostitutat..Ok i thot Bedriu ,ja jep ksaj eurot dhe mbaron pune.
Shkon ne shtepi ky,, he i thot gruaja u shfryve?
Po , takova komshien qe kemi perballe e me tha,mi jep mua ato leke pse i le kot te prostitutat meqe jemi dhe komshinj.

Uaaa dhe ti mori leket ajo k...a ,ajo qelbesira, ajo shpifaraqa ....
Po thot bedriu, po pse e shan,pse bertet, ti vete me the ik me ke te duash..

Po si more debil pse e shaj ,ajo eshte k...e e poshter
Une me burrin e asaj kam nje vit dhe nuk i kam marr kokerr leku. D
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-12-2018, 14:44   #433
Prelude
Carpe-Diem
 
Avatari i Prelude
 
Data e antarėsimit: Dec 2018
Posts: 677
Thanks: 11
Thanked 256 Times in 176 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
Prelude ka njė atmosferė spektakolarePrelude ka njė atmosferė spektakolarePrelude ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Ty sa te mer komshija
__________________
⁀*🌺*⁀)
⁀`*•.ø.•*“ ⁀`*🌸ø.•*“ ⁀`🍀ø.•*“ ⁀`*🌼
Prelude nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-12-2018, 15:05   #434
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 5,057
Thanks: 6,564
Thanked 2,509 Times in 1,340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 95
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prelude Shiko postimin
Ty sa te mer komshija
Komshija ime osht e ndershme, e bon me qef . D
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-12-2018, 19:39   #435
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 8,611
Thanks: 23
Thanked 2,529 Times in 1,569 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 179
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Ka dhe me keq po se di ti

2 te zene Rob para togave te pushkatimit po debatonin.
Njeri po qante me ngasherim dhe fajsonte tjetrin qepo vdisnin kaq te ri per nje kauz koti
Tjetri i thoshte:
Po pusho o derman pusho seka edhe mė keq!!!
Ky i cuditur i thoshte po ku ka mė keq ore, ne po na pushkatojn,do vdesim,mbaruam.

Ne kte kohe i degjon Komandanti i skuadres qe do i pushkatonte dhe i pyet se per cfare po debatonin.

Ky qaramani i thote ja ky me thote qe ka edhe me keq se vdekja ju po na pushkatoni??!!!

Komadanti ja ben me shenj ushtarve te tij
Merreni kte Qaramanin futini nje te *ire pastaj pushkatojeni.

Morali:
Kur je zoēke e verdhe pule edhe bje padashje ne nje bajge lope mos bej ciu ciu se vjen macja te pastro pak edhe te gelltit.

__________________
“When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė ndezur