Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-07-2019, 20:37   #201
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,668
Thanks: 16,201
Thanked 9,965 Times in 5,716 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Pushime ne jug!

do jet gjirokastrit … ose korcar , lol mami im thot I shprehje per kta te fundit po spo e them me mir
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-07-2019, 20:38   #202
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,432
Thanks: 15,872
Thanked 13,403 Times in 8,482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 717
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Pushime ne jug!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
do jet gjirokastrit … ose korcar , lol mami im thot I shprehje per kta te fundit po spo e them me mir
E ke sollur kokėn ti?
I bėre ..... pishinės?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-07-2019, 20:38   #203
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,668
Thanks: 16,201
Thanked 9,965 Times in 5,716 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Pushime ne jug!

un jam ne shkoll lol
ta them ate shprehjen apo mos na ofendohet nai korcar forumi lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-07-2019, 20:39   #204
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,432
Thanks: 15,872
Thanked 13,403 Times in 8,482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 717
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Pushime ne jug!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
un jam ne shkoll lol
ta them ate shprehjen apo mos na ofendohet nai korcar forumi lol
Ēkrepe, ē'pret akoma a e vrarė?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-07-2019, 20:40   #205
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,668
Thanks: 16,201
Thanked 9,965 Times in 5,716 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Pushime ne jug!

sjam e vrare lol
thot qe kursejn aq shume saqe hajn dhe m... e vet …

Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-07-2019, 20:43   #206
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,432
Thanks: 15,872
Thanked 13,403 Times in 8,482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 717
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Pushime ne jug!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
sjam e vrare lol
thot qe kursejn aq shume saqe hajn dhe m... e vet …

Kjo s'ėshtė e vėrtetė.
Pėr ata qė kursejnė thonė:

"Dhjet e shikon mbrapa"

Dmth. edhe kur bėn atė ka hall se bėn shumė dhe harxhohet.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-07-2019, 20:46   #207
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,668
Thanks: 16,201
Thanked 9,965 Times in 5,716 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Pushime ne jug!

edhe ate e kam degjuar po e vertet esht e di un se burrin e pare ashtu e kam pas lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-07-2019, 20:50   #208
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 37,160
Thanks: 18,132
Thanked 23,481 Times in 9,019 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 527
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pushime ne jug!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Mos do tė bėnem kamarier vlonjat tani, tė bėshty tavolinėn nė sy tėnd pėr ta lagur dhe pastaj t'i kalojė njė leckė pėr ta llustruar dhe pastaj tė tė jap menunė tė zgjedhē ē'tė duaē nga specialiteti i lokalit?
si tha Edlin, vlonjatet nuk jam kamarier, po menaxher kamarieri jot do ket qen nga fieri
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-07-2019, 20:53   #209
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,432
Thanks: 15,872
Thanked 13,403 Times in 8,482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 717
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Pushime ne jug!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
edhe ate e kam degjuar po e vertet esht e di un se burrin e pare ashtu e kam pas lol
Sa burra ke pasur ti?
Ndaj i paska inat mami jot qė u sajon dreka dhe darka me m*t?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-07-2019, 20:58   #210
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,668
Thanks: 16,201
Thanked 9,965 Times in 5,716 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Pushime ne jug!

nja 2 der tani lol duhet tna dali nami na elb qe hajm burra ;p


haha po po e kishte shume qef
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-07-2019, 21:00   #211
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,522
Thanks: 4,775
Thanked 3,693 Times in 1,756 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 136
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Re: Pushime ne jug!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
Mari kur nisesh? Po Naxhibja nga do veroj?
Se shpejti, ndersa Naxhibja ma hodhi, nje muaj leje, ajo do i kalonte ne algjeri, tek vjerri qe i bie te jete edhe xhaxhai ne te njejten kohe,, ku merret vesh atje, ata te gjithe jane te consanguin...
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur