Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Informatika > Sisteme operative > Bota e Windows

Bota e Windows Gjithēka mbi Windows shkarkime programesh etj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 23-01-2010, 21:27   #1
r00t
V.I.P
 
Avatari i r00t
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Monaco
Posts: 647
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
r00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentė
Hitman Pro Anti Virus-Malvare

Nji nga antiviruset me te mir momentalisht persa i perket teknikave anti-rootkit
mund ta shkarkoni versionin test ose ta blini ketu

Kodi:
http://www.surfright.nl/en/home/
ketu keni krahasimet midis antiviruseve te ndryshem dhe mund te shihni efikasitetin e hitmanpro

Kodi:
http://malwareresearchgroup.com/forum/viewtopic.php?f=20&t=206&p=678#p663
__________________
Mė pranė njėri tjetrit
lidhuni.com
r00t nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-10-2011, 21:27   #2
kermilli
V.I.P
 
Avatari i kermilli
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 385
Thanks: 13
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
kermilli ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Hitman Pro Anti Virus-Malvare

Shume program i mire ,do te mundohem te gjej ndonje ''ILAC,, per ta aktivizuar si premium
kermilli nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-11-2011, 18:18   #3
kermilli
V.I.P
 
Avatari i kermilli
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 385
Thanks: 13
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
kermilli ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Hitman Pro Anti Virus-Malvare

Mirembrema.

Ketu keni ''Ilacin,, qe ju premtova

http://www.mediafire.com/?22ay39aq34ewcoq

Mos u frikesoni nqs Antivirusi juaj nisen dhe ''terbohet,, eshte i paster programi.

Udhezime:
Shkarkojme ''Ilacin,, e bejme extract, dhe hapim ''fotografine,, pastaj shtypim Patch
e leme pak qe te beje ''kurimin,, e programit dhe ...... KAQ
(Programin duhet ta kemi ne sistem perpara se te shkarkojme ''Ilacin,,)
kermilli nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur