Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme > Zona Vip

Zona Vip Figura tė njohura tė artit, kinematografisė, muzikės, mediave.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-12-2015, 18:38   #1
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,136
Thanks: 6,536
Thanked 3,101 Times in 1,274 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Ja Michelle Obama, nje zonje e pare qe kercen rap


Nje zonje e pare qe kercen rap. Dhe eshte fjala per Michelle Obama, e cila ka marrė pjesė nė njė video promovuese tė edukimit nė Amerikė.

Obama kėndon rep pėrkrah aktorit, Jay Pharoah nė njė video, qėllimi i sė cilės ėshtė tė inkurajojė studentėt vazhdojnė shkollimin edhe pas kryerjes sė gjimnazit, shkruan NME.

Kjo video ėshtė pjesė e kampanjės sė Obamas “Better Make Room”, pėrmes sė cilės tregohen pėrfitimet qė vijnė nga shkolla.


opinion
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-12-2015, 18:43   #2
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,811
Thanks: 10,797
Thanked 9,123 Times in 5,833 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 471
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ja Michelle Obama, nje zonje e pare qe kercen rap

Prandaj po shkon keq e me keq politika e brendeshme e SHBA......
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-12-2015, 18:46   #3
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,904
Thanks: 7,702
Thanked 3,546 Times in 1,855 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ja Michelle Obama, nje zonje e pare qe kercen rap

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Prandaj po shkon keq e me keq politika e brendeshme e SHBA......
... per Ameriken e bardhe se e zeza nuk eshte aq keq ! lol!
Fshatari ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-12-2015, 19:12   #4
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,267
Thanks: 9,901
Thanked 8,909 Times in 4,486 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 308
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ja Michelle Obama, nje zonje e pare qe kercen rap

e kane ne gjak kercimin keto
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2015, 17:07   #5
BATO
______
 
Avatari i BATO
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 5,972
Thanks: 560
Thanked 1,182 Times in 625 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
BATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėm
Ne video nuk e pashe qe kercen.


.
BATO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2015, 17:12   #6
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,571
Thanks: 1,789
Thanked 1,937 Times in 1,458 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ja Michelle Obama, nje zonje e pare qe kercen rap

niggers.......
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2015, 18:07   #7
BATO
______
 
Avatari i BATO
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 5,972
Thanks: 560
Thanked 1,182 Times in 625 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
BATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėm
Amerika eshte shtet shumekulturor, ka kultura te ndryshme brenda. Rapi eshte muzike origjinale amerikane, e lindur ne Amerike, keshtu qe nuk ka ndonje gje te keqe nese kercen rap.

Ndoshta ky mund te jete mandati i fundit presidencial i Obames. Presidenti i ardhshem besoj se do te zgjidhet nga partia republikane. Nga kandidatet republikane per presidente, shume thonė se mund te fitoje Ben Carson. Me sa kam lexuar, ky eshte nje politikan i linjes se ashper, ashtu siē janė zakonisht politikanet republikane. Carson e ka kritikuar ashper Obamen, duke thene se e ka lejuar Kinen te livadhise dhe te forcohet. Nuk eshte ēudi qe nese fiton Carson si president, te hape ndonje lufte me Kinen.

Ky poshte eshte ēifti Carson dhe kjo mund te jete zonja e pare e ardhshme, qe mund te zevendesoje Mishelėn si First Lady.

BATO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2015, 18:46   #8
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,811
Thanks: 10,797
Thanked 9,123 Times in 5,833 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 471
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ja Michelle Obama, nje zonje e pare qe kercen rap

hell no, noooooooooooooo mister


__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2015, 19:06   #9
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,425
Thanks: 6,823
Thanked 8,099 Times in 5,176 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ja Michelle Obama, nje zonje e pare qe kercen rap

me ēoj Akrepi nje video Michelle Obama duke kercyer ne Kenia afrikanēe.fantastike ledio
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2015, 19:50   #10
Roni
V.I.P
 
Avatari i Roni
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 1,150
Thanks: 194
Thanked 147 Times in 109 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 12
Roni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Ja Michelle Obama, nje zonje e pare qe kercen rap

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
me ēoj Akrepi nje video Michelle Obama duke kercyer ne Kenia afrikanēe.fantastike ledio
ik mer maro ndonje salcic apo salcice,cka din ti cka eshte repi dhe hip-hopi...
Roni nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-12-2015, 09:29   #11
BATO
______
 
Avatari i BATO
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 5,972
Thanks: 560
Thanked 1,182 Times in 625 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
BATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ja Michelle Obama, nje zonje e pare qe kercen rap

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
hell no, noooooooooooooo mister
Pse jo o cool ?
Ku i dihet, mund te jete president i mire ky. Mund te sjelle me shume paqe ne bote, si dhe te bashkoje Kosoven me Shqiperine.
BATO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-12-2015, 13:15   #12
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,811
Thanks: 10,797
Thanked 9,123 Times in 5,833 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 471
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ja Michelle Obama, nje zonje e pare qe kercen rap

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BATO Shiko postimin
Pse jo o cool ?
Ku i dihet, mund te jete president i mire ky. Mund te sjelle me shume paqe ne bote, si dhe te bashkoje Kosoven me Shqiperine.
Eshte mjek i shkelqyer dhe ka shum eksperience ne ndarjen e trupave binjake, keshtu qe nuk e shoh fort te guxoje e bashkoje "trupa te tjere".........bashkimet i bejne p'shemull doctora si Carl Bildt, Jorgo Papandreu, Martti Ahtisaari e bubuqe te tjere EUkokoshe.

Mc Donald trumpeta po erdhi deri te presidenca, shum njerezi do kercejne pupthi nga emocionet.....do te behet zullum i madh.
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-12-2015, 13:19   #13
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,811
Thanks: 10,797
Thanked 9,123 Times in 5,833 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 471
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ja Michelle Obama, nje zonje e pare qe kercen rap

Barack Obama’s Net Worth Has Risen 438% Since Running for President

http://www.ijreview.com/2014/05/1389...taking-office/

Ketij i thone kercim.......tango.
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-12-2015, 13:37   #14
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,571
Thanks: 1,789
Thanked 1,937 Times in 1,458 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ja Michelle Obama, nje zonje e pare qe kercen rap

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
hell no, noooooooooooooo mister


http://www.youtube.com/watch?v=0slwsUvIkFk
me mire ky se ky qe kemi tani
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-12-2015, 13:48   #15
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,811
Thanks: 10,797
Thanked 9,123 Times in 5,833 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 471
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ja Michelle Obama, nje zonje e pare qe kercen rap

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
me mire ky se ky qe kemi tani
hell no²........ky thith barishte Jamaicane....KUALITET I DOBET.
Nuk nxjerr rraca e tyne ndonje politikan te hajrit.....e faktume..
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-12-2015, 13:50   #16
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,811
Thanks: 10,797
Thanked 9,123 Times in 5,833 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 471
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ja Michelle Obama, nje zonje e pare qe kercen rap

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
me mire ky se ky qe kemi tani
ky i tanishmi eshte hizer.....
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur