Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike

Zona Humoristike Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-10-2018, 23:20   #21
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,915 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Genjeshtari me i madh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Nuk me bind dot as Ti as ai.
Nxito te fikesh pasionet perpara se te te djegin.
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2018, 23:24   #22
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 15,382
Thanks: 3,553
Thanked 8,886 Times in 2,965 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 236
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Genjeshtari me i madh

Élian te ka ardh qorri ty me duket .

C’hyn passioni ktu ? Lol

Ose fol me fakte tme bindesh ( mundesish Shqiperisht drejteperdrejte e jo per kine ) ose mos kundershto.
__________________


Kam njė shpirt qė s'njeh urrejtje
Dhe nuk mban, mėri tė kota
Por ndonjėherė , ka dhe vėrejtje
Kėta janė njerėzit, kjo ėshtė bota!

Bledi Ylli
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 08-10-2018, 07:25   #23
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 17,220
Thanks: 7,886
Thanked 6,216 Times in 3,237 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 260
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Genjeshtari me i madh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Élian te ka ardh qorri ty me duket .

C’hyn passioni ktu ? Lol

Ose fol me fakte tme bindesh ( mundesish Shqiperisht drejteperdrejte e jo per kine ) ose mos kundershto.
lere ate ma beauté se ai per te hapur teme e beri.

sja mban te thote per Adean qe ngeli duke tregu ankedota nga me te ndryshmet (fus ketu fantazine e zgjeruar qe ka) por thote per mua se e di qe do e marr me sportivitet.

Ik o Elian hap ndonje teme tjeter me te sukseshme se kjo. si hyn ne pune njeriu se kush genjen ketu... secili fundja genjen veten 😉
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Si Bora pėlqehet nga
i vjetėr 08-10-2018, 07:51   #24
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,382
Thanks: 5,822
Thanked 6,835 Times in 4,367 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 307
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Genjeshtari me i madh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
lere ate ma beauté se ai per te hapur teme e beri.

sja mban te thote per Adean qe ngeli duke tregu ankedota nga me te ndryshmet (fus ketu fantazine e zgjeruar qe ka) por thote per mua se e di qe do e marr me sportivitet.

Ik o Elian hap ndonje teme tjeter me te sukseshme se kjo. si hyn ne pune njeriu se kush genjen ketu... secili fundja genjen veten 😉
qe genjen ti nuk e lun as topi bashke me ate dygishtbythēen se po na shtohen lepirsat ketu

ps.ai Adea eshte shume sensual
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 08-10-2018, 08:18   #25
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 17,220
Thanks: 7,886
Thanked 6,216 Times in 3,237 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 260
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Genjeshtari me i madh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
qe genjen ti nuk e lun as topi bashke me ate dygishtbythēen se po na shtohen lepirsat ketu

ps.ai Adea eshte shume sensual
me lumte pushka pra ty ste kam genjy se sme ke interesu
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 09:21   #26
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 4,470
Thanks: 4,771
Thanked 2,048 Times in 908 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 168
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Genjeshtari me i madh

Kjo Adea do me u duk gjasme si xha Demo, po atij nuk ja kalon dot.
Ai mban vendin e pare per mendimin tim.
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 09:22   #27
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,915 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Genjeshtari me i madh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
lere ate ma beauté se ai per te hapur teme e beri.

sja mban te thote per Adean qe ngeli duke tregu ankedota nga me te ndryshmet (fus ketu fantazine e zgjeruar qe ka) por thote per mua se e di qe do e marr me sportivitet.

Ik o Elian hap ndonje teme tjeter me te sukseshme se kjo. si hyn ne pune njeriu se kush genjen ketu... secili fundja genjen veten 😉
ata qe me urrejne me bejne te suksexkshem...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 12:53   #28
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 21,478
Thanks: 1,649
Thanked 1,643 Times in 1,226 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Genjeshtari me i madh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Paskan dale indipendant te tute. Shpallja e pavaresise. Hajt t'a gezoc.

Dea
Jo, kane dal antidepent
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 16:26   #29
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 40,038
Thanks: 11,712
Thanked 10,420 Times in 6,320 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 546
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Genjeshtari me i madh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
me lumte pushka pra
Ku ke pushkė ti?
Ja qė u kape duke gėnjyer direkt.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 16:27   #30
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 17,220
Thanks: 7,886
Thanked 6,216 Times in 3,237 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 260
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Genjeshtari me i madh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ku ke pushkė ti?
Ja qė u kape duke gėnjyer direkt.


te henksha veshet une ty
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Si Bora pėlqehet nga
i vjetėr 11-10-2018, 01:56   #31
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,547
Thanks: 3,439
Thanked 409 Times in 320 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
Adea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Genjeshtari me i madh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Cdo fjale jotja eshte arme me dy tehe...i pari per reputacionin tend, i dyti per dinjitetin e Lumit

Sa per reputacionin tim e kam aq te shenjte sa te ha guxhumanen. Po te duash te njohesh te vertetin atehere nuk do t'a kesh te veshtire sepse vetem i verteti, ai qe thote se eshte AI qe eshte nuk te fal nese ti i prek nje tjeter gje shume te shtrenjte qe eshte identiteti.

Per sa i perket dinjitetit te Lumit po te them me gojen plot se Lumi si dhe shume te tjere te identifikuar si "te mite", nuk jane gje tjeter vecse nje investim i imi. Tek ata kam investuar dhe tek ata pres fruta.

Eshte biznes. Eshte me te vertete biznes. Nese une te premtoj se do te te coje ne parajse kete do t'a bej. Jam e vetmja qe nuk e kam zbritur parajsen ne toke. Kjo me jep autoritet total ne boten time. Kjo me jep te gjitha titujt. Pyetja me e thjeshte qe do t'i drejtoja dikujt do te ishte: Cfare bere ti per mua ne kohen e shkurter qe isha ne Toke ate do te te bej edhe une per ty ne boten perfundimtare. Ti me bere plehre une do te te bej plehre. Ti me mbajtje shpirtin gjalle une do te te mbaj shpirtin gjalle. Ti me mbajte trupin gjalle une do te te mbaj trupin gjalle. Proporcionalisht nese ti me dhe vetem nje pension te vogel ushqimor per femijet, une si babane e femijeve te mi do te te coje pa diskutim ne parajse por t'a dish se do te te jap te njejten perqindje pensioni. T'i biesh kokes ne mur do te jete ajo qe ti do te besh ne kete perjetesi. Dhe do te paguash edhe me dinjitet.

Sa per Lumin, ai nuk kishte lindur ne vitet 80-90, qe i bie qe ai te jete ne moshe si biri im. Dhe une nuk jam Cougar.


Kur them ti e them ne pergjithesi.

Qe t'i kemi gjerat e qarta.


Dea

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Adea : 11-10-2018 nė 02:00
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-11-2018, 16:02   #32
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,915 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Genjeshtari me i madh

Mjafton postimi i fundit te MBUSHEJ tema....
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-11-2018, 16:24   #33
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 11,042
Thanks: 234
Thanked 259 Times in 191 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Genjeshtari me i madh

E ka bere vaksinen e fruthit lumi?
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-11-2018, 16:34   #34
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 17,220
Thanks: 7,886
Thanked 6,216 Times in 3,237 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 260
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Genjeshtari me i madh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
E ka bere vaksinen e fruthit lumi?


__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-11-2018, 18:02   #35
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,915 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Genjeshtari me i madh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
E ka bere vaksinen e fruthit lumi?
Lumi eshte frutikolog, me vaksinat merren ata qe i sponsorizojne duke fidhu na rubeola e pasanaj pysni Toktoreshe Rexhin...Direkt serum u jep...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur