Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 03-10-2018, 23:05   #261
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 10,731
Thanks: 8,858
Thanked 5,816 Times in 3,297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

haha Adea ,,,,

un I bleva corape cunit lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-10-2018, 23:06   #262
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 40,005
Thanks: 11,697
Thanked 10,409 Times in 6,311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 546
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

Rozė i bleve dhe ti?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-10-2018, 23:07   #263
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 10,731
Thanks: 8,858
Thanked 5,816 Times in 3,297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

Jo cuni im I do te kuqe se ashtu ja pelqejn shoqet
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2018, 13:03   #264
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,547
Thanks: 3,440
Thanked 409 Times in 320 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
Adea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

Bleva nje pale mentesha per deren e lavanterise (dhoma e larjes se rrobave).

I ve shpatullat deres se lavanterise (per ata qe jane ne dijeni) dhe e shtyj fort. Krijohet nje hapesire e vogel e mjaftueshme qe une te fus thiken midis portes dhe kornizes se portes. Aty pastaj perdor cekanin tim te preferuar me bisht ngjyre roze. It is really cute. I bie thikes bam, bam, bam derisa te dyja menteshat bien. E marr porten mbi supe dhe e shtyj vis a vis me murin. Krijohet nje boshllek i mjaftueshem qe une te kaloj midis deres dhe kornizes se deres. Shyqyr Zotit qe jam e holle per te kaluar ne hapesira te tilla. Me thene te drejten m'u be qejfi shume kur pengesa e vetme ishin mullaqet. Kjo do te thote se ato jane ende te rrumbullakta dhe really curvy, perndryshe do te me dukej vetja si mashkull. Cudia me e madhe ishte se edhe gjoksi hasi pengese. Ahahah thashe me vete. I paskerkam ende ne vend. Per ca kohe me ishin bere si veze te skuqura. Tani duken si veze te zjera. Me mire pak se hic thote populli yne. Futem ne dhomen e lavanterise dhe bej gjithato manovrime si majmun, hip e zbrit derisa krijoj hapesire te mjaftueshme te ve lavatricen ne vendin e saj.

Qe dje e tutje kam vendosur te vazhdoj te bej te njejten gafe. Do ve mbipeshe ne lavatrice, vecse kesaj rradhe kur lavatricja te vendose te bej xhiro neper dhome une do te jem mbi te dhe do te perfitoj nga levizjet e saj, nga ngrohtesia si dhe nga vibracioni.


Dea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2018, 13:26   #265
ThegreatGatsby
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 2,147
Thanks: 795
Thanked 434 Times in 269 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
ThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

Mundohu ta kapesh pėrgjatė procesit tė centrifuges, qė ta shijosh nė max ��
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
ThegreatGatsby nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2018, 13:29   #266
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,547
Thanks: 3,440
Thanked 409 Times in 320 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
Adea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ThegreatGatsby Shiko postimin
Mundohu ta kapesh pėrgjatė procesit tė centrifuges, qė ta shijosh nė max ��

E kisha sqaruar qe behej fjale per shtrydhjen. Me fjale te tjera centrifuga.


Dea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2018, 13:30   #267
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 40,005
Thanks: 11,697
Thanked 10,409 Times in 6,311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 546
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ThegreatGatsby Shiko postimin
Mundohu ta kapesh pėrgjatė procesit tė centrifuges, qė ta shijosh nė max ��
Atė kap se nė centrifug ja merr valles sė shpatave lavatriēja.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2018, 13:34   #268
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,372
Thanks: 5,814
Thanked 6,828 Times in 4,363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 307
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Atė kap se nė centrifug ja merr valles sė shpatave lavatriēja.
importejshen i punon lavatriēja
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2018, 13:35   #269
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,547
Thanks: 3,440
Thanked 409 Times in 320 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
Adea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

Ne qofte se ajo e shenja e pikepyetjes te ka vene nje pikepyetje ne koke do te thoja se mesimi qe nxjerrim nga kjo histori eshte:

Jo cdo gje e automatizuar eshte e mire. Lavatricja dhe tharesja qe kisha heren e parafundit ishin shume moderne. Por nuk te lejonin te beje nderhyrje manuale. Cikli ishte automat. Nuk kishte burre nene te ndalonte deri sa rrotullimi ishte komplet.

Dicka e tille me bezdiste. Sepse une dua te jem shefi i automateve te mi dhe jo automati shefi im.

Aty vura ne dyshim gjithcka moderne. U ktheva ne kohe dhe nese per te tjeret kam lene nje sistem automatik duke perfshire edhe centrifugen dhe qejfi qe vjen me te, per veten time, e ndaloj procesin dhe e rinis per qejfin tim duke perdorur lavatricet dhe thareset parardhese. T'a zeme se gjej nje pale corape apo te perbrendshme te femijeve te harruara nen krevat, mund te hap kapakun dhe t'i fus ne larje.

Dea

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Adea : 07-10-2018 nė 13:37
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2018, 13:47   #270
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 40,005
Thanks: 11,697
Thanked 10,409 Times in 6,311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 546
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

Dea, tė brėndėshme thuaj se tė pėrbrėndėshme u thonė atyre qė ndodhen brėnda barkut.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2018, 13:52   #271
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,547
Thanks: 3,440
Thanked 409 Times in 320 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
Adea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Dea, tė brėndėshme thuaj se tė pėrbrėndėshme u thonė atyre qė ndodhen brėnda barkut.

E ke gabim Akrep. Te brendshmet jane zorret e barkut. Te perbrendshmet jane veshje duke perfshire edhe benevreket.

Jam me se e sigurte.


Cfare ngjyre i ke benevreket? I ftohte i madh?


Dea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2018, 14:09   #272
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 40,005
Thanks: 11,697
Thanked 10,409 Times in 6,311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 546
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

Benevreket vija-vijaaa
O ėshtė Kosova o ėshtė Shqipėria

Apo ėshtė xhamadani ai?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2018, 14:11   #273
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,547
Thanks: 3,440
Thanked 409 Times in 320 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
Adea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Benevreket vija-vijaaa
O ėshtė Kosova o ėshtė Shqipėria

Apo ėshtė xhamadani ai?

Nuk ka mashkull qe te mbaj breke vija vija. Sa per benevreket ato me vija bardhe e zi, te kohes se Charley Chaplin, jane shenje se je i burgosur.


Dea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 14:06   #274
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,219
Thanks: 3,174
Thanked 2,483 Times in 1,223 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 94
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

i bleva mamit nje shkop si kjo se ka veshtiresi ne ecje
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 12488-canne-legere.jpg (12.1 KiloByte, 55 shikimet)

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Marya : 10-10-2018 nė 14:19
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 16:00   #275
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,915 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

Kush behen kukurrec? Te brendshmet apo te perbrendshmet se dua te blej ca...

p.s. Sali Protopapa e dinte me mire...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2018, 13:46   #276
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 11,149
Thanks: 1,129
Thanked 6,542 Times in 2,920 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 210
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

Kishte cuni - vish ne shkolle bluzen tende te preferuar ( superhero T-shirt ). Qe I vogel I ka dash keto superheroes po cuditerisht s kemi asnje! Nejse ngaqe e kisha schedule full, e marr ne tel dje kur po shkoja ne shpi, dhe e pyes prape - I sigurte qe e do Flash T-shirt ??!!! Kete ka favorite kohet e fundit. Flash !! Pooo tha . E ngaqe po pertoja i them - e di cke, vish nje bluze cfaredo lloj dhe pretend eshte Flash. Po te pyeten ashtu thuaji. Moooom degjoj nga ana tjeter , u shkri. Lol. Nejse e gugellova ku mund ta gjeja sa me shpejt se nuk kisha kohe dhe gugelli me tha - target!!! Perfundova ne target! po 5 min me ore ne dore,
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2018, 14:56   #277
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 1,944
Thanks: 366
Thanked 1,190 Times in 522 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

dy pale cizme Ugg po qe sme kan ardhur akoma mezi po i pres.
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2018, 19:42   #278
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 10,731
Thanks: 8,858
Thanked 5,816 Times in 3,297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

edhe une I bleva nje pale ugg te zeza … jan shume te rehatshme per dimer ,
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2018, 20:09   #279
Sopoti
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,468
Thanks: 4,929
Thanked 5,393 Times in 2,828 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
Sopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

|
|
|
~~■
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 20181011_210747.jpg (17.3 KiloByte, 22 shikimet)
__________________
''Njeriun,,sa pak e gjej te njeriu!
V Zhiti.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2018, 20:18   #280
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 10,731
Thanks: 8,858
Thanked 5,816 Times in 3,297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

sa rralle perdoren kto ...lol
classical
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur