Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve > Gjenetikė

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 28-01-2019, 08:57   #1
rolex
V.I.P
 
Avatari i rolex
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Vendndodhja: Tirane
Posts: 569
Thanks: 191
Thanked 231 Times in 115 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
rolex ka mbyllur reputacionin
A mendoni se perben ndonje rrezik qe te ngarkosh ''raw DNA data''.

Kam bere testin e ancestry DNA per djalin tim dhe mendoj ti ngarkoj ne Genomelink.com ku mund te marr informarcione shume interesante rreth personalitit , inteligjences , shendetit etj.

Do doja mendimin tuaj nese perben ndonje rrezik ose me sakte a bej gabim nese ngarkohet ''raw DNA data'' neper sajte te tjera ne internet per te marre me teper informacione rreth DNA?
__________________
A goal without a plan is just a wish

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga rolex : 28-01-2019 nė 09:02
🖤 (1)
rolex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-01-2019, 09:01   #2
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,324
Thanks: 3,995
Thanked 4,300 Times in 2,899 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A mendoni se perben ndonje rrezik qe te ngarkosh ''raw DNA data''.

mos gabo, se ta vjedhin ancestryn edhe e qesin ne forum, sikur kane bere testin edhe te shkojne leket per shelgje
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-01-2019, 12:02   #3
﴾®﴿
Super Anėtar
 
Avatari i ﴾®﴿
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 291
Thanks: 126
Thanked 88 Times in 65 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
﴾®﴿ ka mbyllur reputacionin
Re: A mendoni se perben ndonje rrezik qe te ngarkosh ''raw DNA data''.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga rolex Shiko postimin
Do doja mendimin tuaj nese perben ndonje rrezik ose me sakte a bej gabim nese ngarkohet ''raw DNA data'' neper sajte te tjera ne internet per te marre me teper informacione rreth DNA?
varet se perse do ti perdorin tani ose ne te ardhmen keto te dhena.

mos na dali ndonje si hitleri & atehere do ti kemi keq punet

﴾®﴿ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur