Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-10-2019, 19:35   #461
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,463
Thanks: 15,941
Thanked 9,438 Times in 6,374 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Re: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Ja anullun golin Ronaldos kot.
Kur flasin kta PLEHRAT e PESHTIRA te NGORDHUR qe NEVE blejme ndeshjet.

GRANDE JUVE dhe
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-10-2019, 19:36   #462
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,463
Thanks: 15,941
Thanked 9,438 Times in 6,374 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Re: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
Albitri qenka per Interin sot.
Lene se skom NERVA.

FORCA CUNA
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-10-2019, 19:55   #463
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,368
Thanks: 682
Thanked 821 Times in 554 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Kur flasin kta PLEHRAT e PESHTIRA te NGORDHUR qe NEVE blejme ndeshjet.

GRANDE JUVE dhe
Agnelli ka ble njizet e kusur kampionate brutto porco.
Edhe ka vjedh shtetin qe dikush do e paguaj dhe Po e ben.

Thene nga nje milanist .
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-10-2019, 20:46   #464
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,463
Thanks: 15,941
Thanked 9,438 Times in 6,374 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
Agnelli ka ble njizet e kusur kampionate brutto porco.
Edhe ka vjedh shtetin qe dikush do e paguaj dhe Po e ben.

Thene nga nje milanist .
Shko mer PALLOSH..

Unos,duos, aksiones tremendos,BRILIANTES, tres,quatros ehhhhhhhhhh...VAMOS.


PS...nuk PRANOHEN VDEKSIT te bejne moral per NGADHNJIMTARET.

GRANDE JUVE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-10-2019, 20:49   #465
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 2,203
Thanks: 0
Thanked 475 Times in 402 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Juventus - FC

Lol,

Milanist qe o bo me Interin, se plaka e Berlusconit ka punu te Sulltan Murati i Pare, Angelo.

Urime Beno, ju rane breket ne pjesen e dyte.
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-10-2019, 20:53   #466
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,463
Thanks: 15,941
Thanked 9,438 Times in 6,374 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
Lol,

Milanist qe o bo me Interin, se plaka e Berlusconit ka punu te Sulltan Murati i Pare, Angelo.

Urime Beno, ju rane breket ne pjesen e dyte.
Ishim me RREGULL deri ne minuten e 65-te.

DANKE.

PS...llapin KURVAT e berluskes qe ja u DHURUAN ato 3 puntat.

Tipik KATUNAR ...paesano.Sdine keta ZHULAT se cfare eshte....REALITET.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-10-2019, 20:56   #467
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 2,203
Thanks: 0
Thanked 475 Times in 402 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Juventus - FC

Ai DeLigt, do pune, si ai I Interit, qe u fut oer Godin.

Godin, kishte pjerdh fare...
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-10-2019, 21:01   #468
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,463
Thanks: 15,941
Thanked 9,438 Times in 6,374 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

I MASAKRUAM ne fushen e TYRE.

IRRELEVANTE per ...hulumtimet.

Ronaldo....heren tjeter duhet ta beje golin nga porta e JONE,se ndryshe eshte ne fuorigioco,apo ...BABY....DYBALA(me te MADHE).

@leshat e interit.
Squk
CIU(se po ta shkruajme dardanisht humbet kuptimi me Q).
dhe

Shtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt .
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-10-2019, 21:24   #469
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,463
Thanks: 15,941
Thanked 9,438 Times in 6,374 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs down Re: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
Agnelli ka ble njizet e kusur kampionate brutto porco.
Edhe ka vjedh shtetin qe dikush do e paguaj dhe Po e ben.

Thene nga nje milanist .
Eshte ascoltuar...


PEZZA di MERDA.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-10-2019, 21:25   #470
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,463
Thanks: 15,941
Thanked 9,438 Times in 6,374 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs down Re: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
Agnelli ka ble njizet e kusur kampionate brutto porco.
Edhe ka vjedh shtetin qe dikush do e paguaj dhe Po e ben.

Thene nga nje milanist .
Eshte ascoltuar...


PIZZA di MERDA....
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-10-2019, 21:26   #471
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,368
Thanks: 682
Thanked 821 Times in 554 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Ishim me RREGULL deri ne minuten e 65-te.

DANKE.

PS...llapin KURVAT e berluskes qe ja u DHURUAN ato 3 puntat.

Tipik KATUNAR ...paesano.Sdine keta ZHULAT se cfare eshte....REALITET.
Milani ia ka kaleru Rubentusit o shwanzo.
Realiteti eshte se Juventusi ne Itali ka pas hegjemoni dhe ndoshta ka akoma vetem nga fakti qe eshte pjelle e Fiat. Ceshtje interesash ekonomiko- politike.
Ne europe , fushe asnjanese nuk mbaj mend kur ka fituar.
Gattuso ju vinte hakut ju.
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-10-2019, 21:32   #472
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,463
Thanks: 15,941
Thanked 9,438 Times in 6,374 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs down Re: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
Milani ia ka kaleru Rubentusit o shwanzo.
Realiteti eshte se Juventusi ne Itali ka pas hegjemoni dhe ndoshta ka akoma vetem nga fakti qe eshte pjelle e Fiat. Ceshtje interesash ekonomiko- politike.
Ne europe , fushe asnjanese nuk mbaj mend kur ka fituar.
Gattuso ju vinte hakut ju.
SCHVANZO shko THUJI asaj prane TEJE..

Por... INJORANTE si juve kaq KANE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2019, 06:32   #473
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,617
Thanks: 2,893
Thanked 2,886 Times in 1,605 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
Milani ia ka kaleru Rubentusit o shwanzo.

Realiteti eshte se Juventusi ne Itali ka pas hegjemoni dhe ndoshta ka akoma vetem nga fakti qe eshte pjelle e Fiat. Ceshtje interesash ekonomiko- politike.

Ne europe , fushe asnjanese nuk mbaj mend kur ka fituar.

Gattuso ju vinte hakut ju.
Keni pasur per 30 vjet si president njeriun me te fuqishem te Italise dhe kryeministrin me mafioz qe ka njohur ai vend e flisni per familjen Anjeli?
Historine e keni bere me Berlusconin dhe sa ju la ai tashme vleni si Cagliari.
Tentoj ta shiste ekipin neper kineze me kompani fantazma qe nuk figuronin askund vetem per te pastru leket e pista qe kishte jashte Italise.
Ne 2006 ishte edhe Milani per Serie B por cuditerisht nuk u denua, ju hoqen vetem 8 pike apo jo?
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2019, 16:34   #474
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,617
Thanks: 2,893
Thanked 2,886 Times in 1,605 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
Agnelli ka ble njizet e kusur kampionate brutto porco.

Edhe ka vjedh shtetin qe dikush do e paguaj dhe Po e ben.Thene nga nje milanist .
Ēudi e? Lol
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2019, 14:11   #475
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,463
Thanks: 15,941
Thanked 9,438 Times in 6,374 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

NJE.................DEKADE qe po i...FUNDOSIM dhe akoma me.....fajin e kemi NEVE.

PIKERISHT mentalitet HUPES flamurtar dhe ne REALITET....nga akuzuesit.

FORZA JUVE.

AproPO....jemi AKOMA 75% ne FORME.

KAQ.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur