Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Lajmet e ditės

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-10-2015, 23:32   #121
ODEON
.
 
Avatari i ODEON
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 6,316
Thanks: 213
Thanked 650 Times in 359 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
ODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Supervjedhja nė bankėn e shtetit

Hihihihi, ishim tuj bo sot muhabet me Fullanin, ene po me thoshte; po ai legeni (Rama) pse s'vjen me m'bo fresk pak se nuk punonte kondicioneri ne gjykate!

He ty ta lumsha o shtet, se ja ke meshtet ktij poplli bash aty ku i duhet.

Pasneser osh i lajm qeter, dekorohet grupi zjarrit (21 janarit) nga Jokomoni (Rama). Oh te falte zoti te falte marshallah sa te lumtur qe jetojme.
ODEON nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-11-2015, 13:55   #122
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 11,159
Thanks: 2,061
Thanked 2,320 Times in 1,532 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Supervjedhja nė bankėn e shtetit

Jo vetem mode
Programi ideal per te mbajtur publikun te mberthyer para ekranit, per t’u informuar mbi gjithēka.....
Emisioni 11 - sezoni 4
( nuk rekomandohet )

Kete radhe, gazetarja shumeplaneshe dhe shumedimensionale, moderatorja Filan Fisteku, pertej V.I.P - ave, kishte zgjedhur te prezantonte punen e mundimshme dhe me shpenzime modeste...

....dhe pastaj, mos thoni se shuma simbolike e vjedhur, mund te pengoje rikonstruksionin e arredimin* e BSH.
Sa me madheshtore te jete nje Banke Kombetare, aq me me dinjitet perfaqeson popullin, dhe deshmon per pasurine e te gjitheeeeve...


sigurisht emisioni u ndoq ne tv, telekomanda, opsioni mute.
__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2016, 12:16   #123
liu nushit
Super Anėtar
 
Avatari i liu nushit
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Vendndodhja: me ka nalu sahati te pazari vjeter
Posts: 105
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
liu nushit ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėliu nushit ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėliu nushit ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėliu nushit ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėliu nushit ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėliu nushit ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Supervjedhja nė bankėn e shtetit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga rrėqebull Shiko postimin

FARSA SOROSIANE E 'TE PAFAJSHMIT" FULLANI!!!
Nga Avokati Altin Goxhaj

Sot Fullani u shpall "i pafajshem"! Fullani eshte njeriu i Soros dhe mos harroni qe gruaja e tij Ariana Fullani ka qene Kryetare e Fondacionit Soros per vite te tera dhe Fullani ne fund te Dhjetorit 2008 manipuloi Licensen e Fondit Besa i cili kishte falsifikuar dokumentat e Gjykates per te kaluar pronesine e nje xhiroje prej 280 milione dollaresh te siguruar si Fondacion Jofitimprures me burime direkte apo indirekte nga Qeverite Shqiptare qe prej 1998! Ky konsiderohet si spekulacioni me i famshem i George Soros ne Shqiperi per dekaden e kaluar! Ndaj dhe ne vitin 2014 doli ne Zerin e Amerikes Keshilltari Special i Soros Jonas Rolett, qe tashme u be i famshem ne Shqiperi si personi qe i coi ne emer te George Soros e-mail Hilary Klinton per 21 Janarin 2011! Ky person njihet si themeluesi i MJAFT dhe ka 15 vjet qe merret ne menyre speciale me Shqiperine dhe njihet si njeriu qe organizoi Takimin Soros - Basha ne 5 Dhjetor 2014.
Ja tek e keni dhe intervisten e tij te plote te Zeri i Amerikes (hera e pare qe u kujtua te fliste per Shqiperine ne momentin ku presioni i Opinionit Publik kunder Fullanit kishte arritur kulmin dhe gjendja ishte shperthyese:
"Nuk ėshtė mirė qė dikush tė gjykohet nė media, apo tė kėrkosh veprime tė nxituara, pa u zbuluar faktet."

https://www.facebook.com/oligarkiaso...91740630936958

ene me e bukura osht qi prokurori ceshtjes as nuk e apeloi vendimin per pafajshmerine e fullhemit .

_
__________________
lene mo, pisllik i modh ka t'gjitha onet
liu nushit nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2016, 12:24   #124
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 11,588
Thanks: 166
Thanked 1,285 Times in 958 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Supervjedhja nė bankėn e shtetit

Cte apeloj ai i ziu!. Te gjithe e dime qe te humbur e ka gjithsesi!
Ate ceshtje nuk ka prokurore qe ta fitoj.

...edhe sikur ti kishte shkuar ne mendje.....ja kane hequr nga mendja ne nje menyre apo ne nje tjeter.
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2016, 12:33   #125
liu nushit
Super Anėtar
 
Avatari i liu nushit
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Vendndodhja: me ka nalu sahati te pazari vjeter
Posts: 105
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
liu nushit ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėliu nushit ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėliu nushit ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėliu nushit ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėliu nushit ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėliu nushit ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Supervjedhja nė bankėn e shtetit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga kanina Shiko postimin
Cte apeloj ai i ziu!. Te gjithe e dime qe te humbur e ka gjithsesi!
Ate ceshtje nuk ka prokurore qe ta fitoj.
kush te tha ty qe eshte i zi prokurori nga llakatundi .
_
__________________
lene mo, pisllik i modh ka t'gjitha onet
liu nushit nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-07-2016, 07:43   #126
Helena
awake
 
Data e antarėsimit: Jun 2016
Vendndodhja: Albania
Posts: 748
Thanks: 194
Thanked 163 Times in 106 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
Helena ėshtė njė i shkėlqyerHelena ėshtė njė i shkėlqyerHelena ėshtė njė i shkėlqyerHelena ėshtė njė i shkėlqyerHelena ėshtė njė i shkėlqyerHelena ėshtė njė i shkėlqyerHelena ėshtė njė i shkėlqyerHelena ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Supervjedhja nė bankėn e shtetit

cfare u be me keta .. apo aq ishte u harrua dhe kjo histori ....
Helena nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-07-2016, 11:21   #127
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 4,221
Thanks: 345
Thanked 610 Times in 448 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 44
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Supervjedhja nė bankėn e shtetit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Selena1 Shiko postimin
cfare u be me keta .. apo aq ishte u harrua dhe kjo histori ....
Nuk ka gjo, o ije, hajnat do te fitojne!

Nuk ka rondsi vjedhja ne banke, ne aeroport, apo kistet e lir-monikes, etjera hajnina, grabitje pronash etj, etj.

Rondsi ka t'kaloj reforma n'pa-drejtsi!
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur