Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane > Ekonomi & biznes

Ekonomi & biznes Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-03-2019, 21:53   #1
xperson
Anėtar i ri
 
Avatari i xperson
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 2
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
xperson ėshtė nė rrugė tė mbarė
A mund te investosh ne burse(stock market) online qe nga Shqiperia?

A ka ndonje menyre qe te investosh ne stock market te blesh aksione (share) si ajo e New York apo e Londres apo NASDAQ online qe nga Shqiperia?Nese po si?
xperson nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-03-2019, 22:45   #2
Metarch
homo aspirans
 
Avatari i Metarch
 
Data e antarėsimit: Sep 2016
Posts: 69
Thanks: 7
Thanked 41 Times in 23 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
Metarch ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: A mund te investosh ne burse(stock market) online qe nga Shqiperia?

Nuk ma merr mendja, vetem ndoshta nese arrin te blesh personalisht nga kompania shitese. Perndryshe do te te duhet te lidhesh me ndonje kompani investeuese dhe ata tregtojne ne emrin tend, gje qe nuk ja vlen ne qofte se behet fjale per shuma te vogla.
Metarch ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-03-2019, 23:08   #3
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,923
Thanks: 3,805
Thanked 4,099 Times in 2,752 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 216
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A mund te investosh ne burse(stock market) online qe nga Shqiperia?

I kemi futur gjitha leket te ajo Bitconja po presim sa ti paguajne edhe drejte e ke borsa e Sudes njujorkes do i investojme
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur