Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Lajmet e ditės

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-01-2019, 11:53   #201
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,906
Thanks: 1,111
Thanked 1,228 Times in 677 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Inaugurohet tuneli i autostradės Tiranės – Elbasan. Ndėrtimi nė kohė rek

Rama jep lajmin e mirė pėr gjithė shqiptarėt: Do jetė gati nė pranverė

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditėn e sotme me pamje nga kantieri i punimeve pėr ndėrtimin e rrugės Tiranė-Elbasan.

Rama bėn me dije se rruga do tė jetė plotėsisht e kalueshme kėtė pranverė.

‘Mirėmėngjes, dhe me pamjet nga kantieri i punimeve pėr ndėrtimin e rrugės Tiranė-Elbasan, e cila do tė pėrfundojė e do tė jetė plotėsisht e kalueshme kėtė pranverė, ju uroj njė ditė tė mbarė’, shkruan Rama.

Kujtojmė qė dy ditė me parė kryeministri inspektoi punimet nė kėtė aks rrugor.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2019, 11:58   #202
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,247
Thanks: 6,722
Thanked 7,944 Times in 5,075 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Inaugurohet tuneli i autostradės Tiranės – Elbasan. Ndėrtimi nė kohė rek

tallin menderen saliu me ramen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2019, 13:33   #203
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,931
Thanks: 3,807
Thanked 4,100 Times in 2,753 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 216
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Inaugurohet tuneli i autostradės Tiranės – Elbasan. Ndėrtimi nė kohė rek

Tadhe menderen Rama edhe ti, se Saloja ka ndreqe avtubanin xixe me tunel edhe ate.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2019, 13:54   #204
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 4,165
Thanks: 338
Thanked 582 Times in 431 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Inaugurohet tuneli i autostradės Tiranės – Elbasan. Ndėrtimi nė kohė rek

M'kujtohet vite me par, kur u inauguru tuneli, e salen e kishin xjerre ne foto, njena prej tyne ne kabine ekskavatori, si me qen n'kosha. Iu bera me dije n'web - me ndigjuen shpejt asaj radhe - e hoqen njiheraz.
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2019, 17:31   #205
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,906
Thanks: 1,111
Thanked 1,228 Times in 677 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Inaugurohet tuneli i autostradės Tiranės – Elbasan. Ndėrtimi nė kohė rek

Duaje per kete e ke fjalen...

__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2019, 17:33   #206
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,247
Thanks: 6,722
Thanked 7,944 Times in 5,075 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Inaugurohet tuneli i autostradės Tiranės – Elbasan. Ndėrtimi nė kohė rek

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
Duaje per kete e ke fjalen...

ka qene nji foto me bager
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2019, 18:25   #207
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 4,165
Thanks: 338
Thanked 582 Times in 431 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Inaugurohet tuneli i autostradės Tiranės – Elbasan. Ndėrtimi nė kohė rek

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
Duaje per kete e ke fjalen...

Jo, jo! Ka qen nji foto ne nji kabine vinci, si me qen kafaz ...
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-03-2019, 08:09   #208
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,906
Thanks: 1,111
Thanked 1,228 Times in 677 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Inaugurohet tuneli i autostradės Tiranės – Elbasan. Ndėrtimi nė kohė rek

PĖRFUNDOJNĖ PUNIMET NĖ NJĖRIN KRAH TĖ SEGMENTIT TEG-TUNELI I KĖRRABĖS, GJIKNURI: PĖRTEJ ZĖRAVE SKEPTIKĖ...

Pėrfundojnė punimet nė njėrin krah pėr lidhjen e segmentit TEG-Tuneli i Kėrrabės.

Pėrmes njė mesazhi, ish ministri i Energjitikės dhe Infrastrukturės Damian Gjiknuri, duke iu referuar zėrave skeptikė, siē i quan ai bėn me dije se punimet kanė pėrfunduar pėr hapjen e njėrit krah.

"Siē njoftuam dy muaj mė parė, pėrtej zėrave skeptik, punimet pėr lidhjen e segmentit TEG-Tuneli i Kėrrabės, nė njėrin krah kanė pėrfunduar ?⚠? Tiranė-Elbasan ishte njė ndėr projektet e trashėguara mė problematike. Nė bashkėpunim tė ngushtė ?? me ARRSH, audituam kontratėn?, i referuam nė organet e drejtėsisė ⚖ shkeljet e konstatuara, negociuam financimin e munguar dhe riēelėm kantierin pėr tė mundėsuar mė nė fund hapjen e njėrit krah tė rrugės pėr kalimin e mjeteve", shprehet Gjiknuri.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-03-2019, 08:13   #209
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,247
Thanks: 6,722
Thanked 7,944 Times in 5,075 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Inaugurohet tuneli i autostradės Tiranės – Elbasan. Ndėrtimi nė kohė rek

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angel69 Shiko postimin
PĖRFUNDOJNĖ PUNIMET NĖ NJĖRIN KRAH TĖ SEGMENTIT TEG-TUNELI I KĖRRABĖS, GJIKNURI: PĖRTEJ ZĖRAVE SKEPTIKĖ...

Pėrfundojnė punimet nė njėrin krah pėr lidhjen e segmentit TEG-Tuneli i Kėrrabės.

Pėrmes njė mesazhi, ish ministri i Energjitikės dhe Infrastrukturės Damian Gjiknuri, duke iu referuar zėrave skeptikė, siē i quan ai bėn me dije se punimet kanė pėrfunduar pėr hapjen e njėrit krah.

"Siē njoftuam dy muaj mė parė, pėrtej zėrave skeptik, punimet pėr lidhjen e segmentit TEG-Tuneli i Kėrrabės, nė njėrin krah kanė pėrfunduar ?⚠? Tiranė-Elbasan ishte njė ndėr projektet e trashėguara mė problematike. Nė bashkėpunim tė ngushtė ?? me ARRSH, audituam kontratėn?, i referuam nė organet e drejtėsisė ⚖ shkeljet e konstatuara, negociuam financimin e munguar dhe riēelėm kantierin pėr tė mundėsuar mė nė fund hapjen e njėrit krah tė rrugės pėr kalimin e mjeteve", shprehet Gjiknuri.
edhe vetem ta kishi fillu tani e kishe maru tynelin
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-03-2019, 09:25   #210
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,906
Thanks: 1,111
Thanked 1,228 Times in 677 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Inaugurohet tuneli i autostradės Tiranės – Elbasan. Ndėrtimi nė kohė rek

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
edhe vetem ta kishi fillu tani e kishe maru tynelin
Pasojat e atij idhullit tend shpiertoror jane kto…

Ju qe I lepini bythen berishes e lat mrapa kte popull…


Filo Serbit tani po I dalin sheshit te gjitha. Te pakten ky po I mbaron ca pune.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-03-2019, 20:05   #211
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 4,165
Thanks: 338
Thanked 582 Times in 431 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Inaugurohet tuneli i autostradės Tiranės – Elbasan. Ndėrtimi nė kohė rek

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
edhe vetem ta kishi fillu tani e kishe maru tynelin
Tregohu pak "emfatik", a te keqen! Dashke me m'lon pa tender …
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-03-2019, 20:53   #212
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,674
Thanks: 789
Thanked 1,513 Times in 870 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Inaugurohet tuneli i autostradės Tiranės – Elbasan. Ndėrtimi nė kohė rek

Sa te mbaroje dhe krahu tjeter dhe vendoset tolli.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-03-2019, 13:05   #213
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,906
Thanks: 1,111
Thanked 1,228 Times in 677 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Inaugurohet tuneli i autostradės Tiranės – Elbasan. Ndėrtimi nė kohė rek

Tiranė-Elbasan/ ARRSH “dhuratė” pėr Ditėn e Verės: Ja ēfarė ndodh…

Autostrada Tiranė-Elbasan, e cilėsuar nga kryeministri Edi Rama si “rruga qė mbeti rrugėve”, mė nė fund po shkon drejt pėrfundimit.

Kur kanė kaluar 8 vite nga nisja e punimeve, rruga e kthyer nė “telenovelė” premtimesh dhe betimesh nga disa ministra e dy kryeministra, do tė hapet nė tė gjithė gjatėsinė e saj tė enjten mė 14 mars.

Autoriteti Rrugor Shqiptar duket se ka zgjedhur t’u bėjė njė dhuratė tė gjithė atyre qė do tė festojnė nė Elbasan “Ditėn e Verės”, pasi ka njoftuar hapjen e segmentit nga qendra tregtare “TEG” deri te tuneli i Kėrrabės.

Ndėrkohė nga sot deri tė enjten, trafiku nė kėtė aks do tė devijohet nga rruga e vjetėr qė lidh kryeqytetin me Elbasanin.

“Pėr kryerjen e punimeve pėrfundimtare dhe dorėzimin e kėtyre segmenteve propozohet devijimi i trafikut nė rrugėn nacionale ekzistuese “Tiranė-Elbasan” pasi karrexhata e djathtė e kėtij segmenti, qė aktualisht ėshtė nė dispozicion tė trafikut, do tė jetė totalisht e bllokuar tek km 0 (2+800) nė afėrsi tė rrethrrotullimit TEG, nga sot data 12 mars ora 15:00 deri ne ‪14 Mars 2019”, njofton ARRSH.

http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-con...9/02/imgad.gif
ARRSH bėn apel pėr qytetarėt, duke kujtuar devijimin e trafikut nė rrugėn nacionale ekzistuese “Tiranė-Elbasan”, pasi “ėshtė i domosdoshėm pėr tė garantuar pėrfundimin e punimeve dhe vendosjen nė pėrdorim tė trafikut tė seksioneve tė sipėrpėrmendura nga data ‪14 Mars 2019”.

NJOFTIMI:

Nė kuadėr tė pėrfundimit tė pjesės kryesore tė punimeve nė segmentit nr. 1 tė (TEG-Tuneli i Kėrrabės) tė projektit tė ndėrtimit tė rrugės “Tiranė-Elbasan”, po planifikohet dorėzimi dhe hapja e trafikut nė kėtė segment, duke filluar nga data 14 Mars 2019, seksionet si mė poshtė:

– Tė dyja karrexhatat e segmentit nga rreth rrotullimi Teg km 0(2+800) deri tek rreth rrotullimi Ibė km 10+500,

– Karrexhatėn e majtė tė segmentit nga rrotullimin Ibė km 10+500 deri tek hyrja e tunelit tė Krrabės km 13+000(15+850).

Pėr kryerjen e punimeve pėrfundimtare dhe dorėzimin e kėtyre segmenteve propozohet devijimi i trafikut nė rrugėn nacionale ekzistuese “Tiranė-Elbasan” pasi karrexhata e djathtė e kėtij segmenti, qė aktualisht ėshtė nė dispozicion tė trafikut, do tė jetė totalisht e bllokuar tek km 0 (2+800) nė afėrsi tė rrethrrotullimit TEG, nga sot data 12 mars ora 15:00 deri ne ‪14 Mars 2019.

Bashkėpunimi i qytetarėve pėr devijimin e trafikut nė rrugėn nacionale ekzistuese “Tiranė-Elbasan”, ėshtė i domosdoshėm pėr tė garantuar pėrfundimin e punimeve dhe vendosjen nė pėrdorim tė trafikut tė seksioneve tė sipėrpėrmendura nga data ‪14 Mars 2019.

Nga kjo datė, tė dyja karrexhatat e segmentit nga rreth rrotullimi TEG km 0(2+800) deri tek rreth rrotullimi Ibė km 10+500, do tė jenė tė kompletuara me tė gjitha elementet e sigurisė rrugore nė pėrputhje me projektin dhe nė funksion tė plotė tė trafikut sipas senseve respektive tė lėvizjes.

Nga rreth rrotullimin Ibė km 10+500 deri tek hyrja e tunelit te Krrabės km 13+000(15+850), nė dispozicion tė pėrdoruesve do tė jetė karrexhata e majtė pėr tė dyja senset e lėvizjes (Tiranė –Elbasan dhe Elbasan- Tiranė), deri nė pėrfundimin e punimeve civile tė kėtij segmenti.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-03-2019, 13:09   #214
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,247
Thanks: 6,722
Thanked 7,944 Times in 5,075 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Inaugurohet tuneli i autostradės Tiranės – Elbasan. Ndėrtimi nė kohė rek

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Sa te mbaroje dhe krahu tjeter dhe vendoset tolli.
Ka 20vjet qe flitet ne gjermani me vu tollin. per autostraden e qytetit as nuk behet fjale.e vune per kamionet se i prishen rruget kto lindoret
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-03-2019, 15:16   #215
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,906
Thanks: 1,111
Thanked 1,228 Times in 677 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Inaugurohet tuneli i autostradės Tiranės – Elbasan. Ndėrtimi nė kohė rek

Me falni per injorancen. Tolli ca eshte?!
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-03-2019, 16:36   #216
BARAT
tăl'ithu kyOO'mI
 
Avatari i BARAT
 
Data e antarėsimit: Nov 2012
Vendndodhja: Himarjot jet' e jet', Zot mbi male Hyll mbi det
Posts: 669
Thanks: 398
Thanked 152 Times in 87 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
BARAT ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBARAT ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBARAT ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBARAT ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBARAT ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBARAT ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBARAT ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBARAT ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBARAT ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBARAT ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBARAT ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Inaugurohet tuneli i autostradės Tiranės – Elbasan. Ndėrtimi nė kohė rek

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angel69 Shiko postimin
Me falni per injorancen. Tolli ca eshte?!
Kur rruga eshte me pagese.

BARAT nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BARAT pėlqehet nga
i vjetėr 19-03-2019, 20:35   #217
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,906
Thanks: 1,111
Thanked 1,228 Times in 677 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Inaugurohet tuneli i autostradės Tiranės – Elbasan. Ndėrtimi nė kohė rek

__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2019, 19:50   #218
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,906
Thanks: 1,111
Thanked 1,228 Times in 677 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Inaugurohet tuneli i autostradės Tiranės – Elbasan. Ndėrtimi nė kohė rek

Tuneli panoramik nė autostradėn Elbasan - Tiranė.


__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angel69 pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur