Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane > Ekonomi & biznes

Ekonomi & biznes Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 26-06-2019, 21:26   #21
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 5,292
Thanks: 3,069
Thanked 2,420 Times in 1,627 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A French Inventor Is Selling Pills That Make Farts Smell Nice

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Mos me cito me . Lool
Hė me hė, si bėn.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-06-2019, 21:27   #22
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 5,292
Thanks: 3,069
Thanked 2,420 Times in 1,627 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A French Inventor Is Selling Pills That Make Farts Smell Nice

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ka edhe njė garė nuk e di se ku u bė kush bėn pordhėn mė tė bukur nė zė dhe mė tė helmur.
U kėnaqa kur shikoja jurinė se si e shijonte sikur degustonte gotėn me verė.
Tallesh...
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-06-2019, 21:36   #23
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,936
Thanks: 14,125
Thanked 12,201 Times in 7,609 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 668
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A French Inventor Is Selling Pills That Make Farts Smell Nice

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Tallesh...
Jo nuk tallem e kam seriozisht, e kam parė nė tv para dy apo tre vjetėsh.
Nė mos gabohem organizohej o nė Angli o nė ndonjė nga vėndet Skandinave.
Bile jepte edhe pėrgatitjet qė bėnin konkurentėt njė javė para konkurimit, zgjidhnin lloje ushqimesh qė krijonin sa mė shumė gazra dhe erė tė keqe.
Ēdo konkurent pirdhte nė njė si kon tė gjatė dhe kjo i kalonte jurisė qė e vlerėsonte, ishin 5 a 6 gjyqtar qė mbasi i mbanin erė gjykonin me shumė seriozitet.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 26-06-2019, 21:37   #24
Jolene
V.I.P
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,012
Thanks: 6,173
Thanked 7,628 Times in 3,623 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A French Inventor Is Selling Pills That Make Farts Smell Nice

E ka pershkruar kete garen Agron Llakaj nje here, me lot kam qeshur
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 26-06-2019, 21:40   #25
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,936
Thanks: 14,125
Thanked 12,201 Times in 7,609 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 668
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A French Inventor Is Selling Pills That Make Farts Smell Nice

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
E ka pershkruar kete garen Agron Llakaj nje here, me lot kam qeshur
hahahahahaha
Pėr Zotin qė e kam parė vetė dhe kam qeshur sa pėr njė vit tė tėrė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 26-06-2019, 21:57   #26
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,373
Thanks: 16,312
Thanked 20,678 Times in 8,019 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 495
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A French Inventor Is Selling Pills That Make Farts Smell Nice

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Arritje do te jete kur pervec aromes te kete edhe melodi te ndryshme terheqese.....se, ce do aromen kur nuk ka muzikalitetin e duhur.
thon ato me zhurm skan ere, the silent ones are the deadliest lol
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 26-06-2019, 21:58   #27
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,936
Thanks: 14,125
Thanked 12,201 Times in 7,609 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 668
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A French Inventor Is Selling Pills That Make Farts Smell Nice

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
E ka pershkruar kete garen Agron Llakaj nje here, me lot kam qeshurAkrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 26-06-2019, 22:00   #28
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,373
Thanks: 16,312
Thanked 20,678 Times in 8,019 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 495
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A French Inventor Is Selling Pills That Make Farts Smell Nice

do fillojn njerzit te shesin gazrat e tyre per parfum si ky lumadhi ketu
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg rdz86j0jkl921.jpg (23.8 KiloByte, 18 shikimet)
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 26-06-2019, 22:04   #29
Jolene
V.I.P
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,012
Thanks: 6,173
Thanked 7,628 Times in 3,623 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A French Inventor Is Selling Pills That Make Farts Smell Nice

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postiminQante se fitoi kampionatin
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 26-06-2019, 22:05   #30
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,936
Thanks: 14,125
Thanked 12,201 Times in 7,609 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 668
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A French Inventor Is Selling Pills That Make Farts Smell Nice

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Qante se fitoi kampionatin
E bukura ėshtė te pritja qė do i bėnte Bamir Topi, Sali Berisha, Edi Rama dhe urimi mbas takimit.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-06-2019, 22:07   #31
Jolene
V.I.P
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,012
Thanks: 6,173
Thanked 7,628 Times in 3,623 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A French Inventor Is Selling Pills That Make Farts Smell Nice

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
E bukura ėshtė te pritja qė do i bėnte Bamir Topi, Sali Berisha, Edi Rama dhe urimi mbas takimit.
te lumte .....

Uaa u beme gazi botes me kte teme
__________________
a wolf will never be a pet

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Jolene : 26-06-2019 nė 22:13
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 26-06-2019, 23:53   #32
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 14,453
Thanks: 692
Thanked 1,044 Times in 776 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 115
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A French Inventor Is Selling Pills That Make Farts Smell Nice

gaz paci se me kenaqet
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-06-2019, 23:54   #33
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 14,453
Thanks: 692
Thanked 1,044 Times in 776 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 115
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A French Inventor Is Selling Pills That Make Farts Smell Nice

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
sa qef i ke keto tematikat me goditje te perqendruar ere llaaa....

Po ta rrekllesh ti a evlat kete pillin (qe te aromatizoka zorren e trashe) ne vend qe te qellosh me bumje medemek do te qellonkerkeshe me livando rigoni azotiku prodakshen ???
une nuk kam probleme te tilla se pi raki muskat.
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur