Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane > Ekonomi & biznes

Ekonomi & biznes Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: Duhet te jesh i zgjuar per te qene i pasur?
Po 4 44.44%
Jo 3 33.33%
Varet nga rrethanat 2 22.22%
Votues: 9. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 16-07-2018, 12:31   #21
ThegreatGatsby
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 2,188
Thanks: 812
Thanked 445 Times in 273 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
ThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Duhet te jesh i zgjuar per te qene i pasur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Se pleqve nuk u ngrihet.

sorry se e lexova gabim.
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga ThegreatGatsby : 16-07-2018 nė 12:36
ThegreatGatsby nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2018, 12:32   #22
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,936
Thanks: 14,125
Thanked 12,201 Times in 7,609 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 668
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Duhet te jesh i zgjuar per te qene i pasur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edamame Shiko postimin
Ah rolex shume pyetje e mire. Njoh njerez un qe zgjuarsin e verifikojn me letra (masters and phd) por jan akoma duke paguar borxhet e atyre letrave kur tjetri me high school po mbaron pagesen full e shtepise se dyte ben 6 figures dhe nuk ka debt. Kush eshte me i zgjuari aty?
Ata qė thua ti janė mė tė shkolluar por jo domosdoshmėrisht mė tė zgjuar.
Ka bie fjala persona shum tė zgjuar por pėr arsye financiare nuk vazhdojnė dot ato shkolla qė thua ti por kjo nuk i bėn mė pak tė zgjuar.
Nuk mund tė bėsh pasuri vet po nuk ishe i zgjuar, vetėm nė rastin kur e trashgon pasurinė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 16-07-2018, 12:38   #23
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,668
Thanks: 371
Thanked 1,934 Times in 1,306 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Duhet te jesh i zgjuar per te qene i pasur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Endless Shiko postimin
Dhe cfare je duke bere per kete ndonje gje ti plako?

diete, sport, humor, punera personale dhe jam si nje 20 vjecar.


p.s. dhe lexoj qamet, jo traplleqe perņ
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2018, 12:41   #24
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,668
Thanks: 371
Thanked 1,934 Times in 1,306 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Duhet te jesh i zgjuar per te qene i pasur?

Pasuria eshte Fat, zgjuarsia eshte eksperience, pune, studimi, degjimi, shikimi, llogjikimi (arsyetimi) dhe imi te tjere...

p.s. Nese punedhenesi ka respekt apo eshte i mire edhe do te paguesh mire dhe ky quhet FAT fal edhe aventures personale ne kerkim te ketij fati...te tjerarve nuk u besoj se jane 100% hamendje.
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Elian70 pėlqehet nga
i vjetėr 16-07-2018, 12:41   #25
ThegreatGatsby
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 2,188
Thanks: 812
Thanked 445 Times in 273 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
ThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Duhet te jesh i zgjuar per te qene i pasur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
diete, sport, humor, punera personale dhe jam si nje 20 vjecar.


p.s. dhe lexoj qamet, jo traplleqe perņ
Hallall ta befte zoti, me behet qefi,. Me pelqejne njerezit qe merren me aktivitet fizik dhe lexojne. Se i tille jam dhe vet. Dhe e kuptoj sh mire se sa benefite mund ti ofroj nje shoqerie te tere nje person i tille.
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
ThegreatGatsby nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i ThegreatGatsby pėlqehet nga
i vjetėr 16-07-2018, 12:49   #26
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 6,526
Thanks: 2,483
Thanked 2,425 Times in 1,255 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 129
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Duhet te jesh i zgjuar per te qene i pasur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga rolex Shiko postimin
Njoh une plot te tille Socio. Kam ne pune shefat e finances qe marrin rroga mbi 20,000 dollare ne muaj dhe kane IQ-ne e nje femije. Jane disa profesione qe kerkojne te jesh robotik pa pasur nevoje per kreativitet.
Ndoshta jane laid back, shume relaks ne komunikim nuk dmth se qenkan me IQ femije. Askush nuk ti jep 20 mij per palidhje. Ajo eshte rroge top of the chain. Rralle kush paguhet si punetor ashtu.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2018, 12:56   #27
ThegreatGatsby
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 2,188
Thanks: 812
Thanked 445 Times in 273 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
ThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Duhet te jesh i zgjuar per te qene i pasur?

Nje kuriozitet interesant mqnse jemi te temat e pasurise; statistikat e fundit tregojne qe Jef Bezzos themeluesi i Amazon bene 4 milion e gjysem dollar ne ore!

Nje dite pune te te ardhurave te ketij doja te kapja une, s'doja shume.
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
ThegreatGatsby nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2018, 13:09   #28
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 17,054
Thanks: 13,038
Thanked 7,976 Times in 4,664 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 231
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Duhet te jesh i zgjuar per te qene i pasur?

eshte me shume ceshtje fati , ka te pasur budallenje sa te duash ,,,, nje shprehje qe thonin shpesh ne Shqiperi , leku shkon te budallai .. dmth ai qe sdi ta perdori e shperdoron kot ...por ka dhe qe dine ti menaxhojn sic duhet me pak zgjuarsi ja del ...pra dalim te tema nese do qe te rritet pasuria duhet te jesh I zgjuar qe mos te te fluturoj nga duart …. true story lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 16-07-2018, 13:11   #29
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,936
Thanks: 14,125
Thanked 12,201 Times in 7,609 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 668
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Duhet te jesh i zgjuar per te qene i pasur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Endless Shiko postimin
Nje kuriozitet interesant mqnse jemi te temat e pasurise; statistikat e fundit tregojne qe Jef Bezzos themeluesi i Amazon bene 4 milion e gjysem dollar ne ore!

Nje dite pune te te ardhurave te ketij doja te kapja une, s'doja shume.
Pse vetėm njė orė e kėtij nuk tė del?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2018, 13:17   #30
ThegreatGatsby
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 2,188
Thanks: 812
Thanked 445 Times in 273 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
ThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Duhet te jesh i zgjuar per te qene i pasur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Pse vetėm njė orė e kėtij nuk tė del?
Eshte shrenjtu jeta plako, me aq pak( 4 milion e gjysem dollar) do me duhet ta vija mendjen goxha ne pune per ti shumefishuar.
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
ThegreatGatsby nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2018, 13:28   #31
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,936
Thanks: 14,125
Thanked 12,201 Times in 7,609 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 668
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Duhet te jesh i zgjuar per te qene i pasur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Endless Shiko postimin
Eshte shrenjtu jeta plako, me aq pak( 4 milion e gjysem dollar) do me duhet ta vija mendjen goxha ne pune per ti shumefishuar.
Po mirė vėre pak mėndjen nė punė ti mos i jep tė drejtė rolex-it.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2018, 13:32   #32
ThegreatGatsby
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 2,188
Thanks: 812
Thanked 445 Times in 273 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
ThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Duhet te jesh i zgjuar per te qene i pasur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Po mirė vėre pak mėndjen nė punė ti mos i jep tė drejtė rolex-it.
Tashty eshte plako ke te drejte.
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
ThegreatGatsby nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2018, 13:36   #33
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,936
Thanks: 14,125
Thanked 12,201 Times in 7,609 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 668
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Duhet te jesh i zgjuar per te qene i pasur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Endless Shiko postimin
Tashty eshte plako ke te drejte.
Tashty nė katror, mirė qė e kuptove.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2018, 13:38   #34
ThegreatGatsby
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 2,188
Thanks: 812
Thanked 445 Times in 273 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
ThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Duhet te jesh i zgjuar per te qene i pasur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Tashty nė katror, mirė qė e kuptove.
4 milion e gjysem dollar s'jane pak ne fakt. i kam ca ide te mira dhe per aq ne menyre qe dhe brenda vitit te mund ti dyfishoj.
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
ThegreatGatsby nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2018, 13:40   #35
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,554
Thanks: 5,166
Thanked 11,120 Times in 3,897 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 334
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Duhet te jesh i zgjuar per te qene i pasur?

Nese pasuria Eshte e trasheguar duhet te jesh i zgjuar ta menagosh.
Nese e Fillon nga 0 duhet Te jesh i zgjuar te vazhdosh me ate ritem.
I pasur nuk behesh kshu tak fak duhet pun dhe shume fat .
Tani nese je budall pa diskutim qe tgjitha kto qe Thash me lart i ke vetem ne endrra.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2018, 13:44   #36
ThegreatGatsby
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 2,188
Thanks: 812
Thanked 445 Times in 273 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
ThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Duhet te jesh i zgjuar per te qene i pasur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Nese pasuria Eshte e trasheguar duhet te jesh i zgjuar ta menagosh.
Nese e Fillon nga 0 duhet Te jesh i zgjuar te vazhdosh me ate ritem.
I pasur nuk behesh kshu tak fak duhet pun dhe shume fat .
Tani nese je budall pa diskutim qe tgjitha kto qe Thash me lart i ke vetem ne endrra.
Me pelqen arsyetimi juaj matmazel.
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
ThegreatGatsby nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i ThegreatGatsby pėlqehet nga
i vjetėr 16-07-2018, 13:45   #37
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,254
Thanks: 12,256
Thanked 6,719 Times in 4,227 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Duhet te jesh i zgjuar per te qene i pasur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Nese pasuria Eshte e trasheguar duhet te jesh i zgjuar ta menagosh.
Nese e Fillon nga 0 duhet Te jesh i zgjuar te vazhdosh me ate ritem.
I pasur nuk behesh kshu tak fak duhet pun dhe shume fat .
Tani nese je budall pa diskutim qe tgjitha kto qe Thash me lart i ke vetem ne endrra.
Duhet te jesh si djali Fullanit thua ti ?
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2018, 13:45   #38
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,763
Thanks: 717
Thanked 2,950 Times in 1,635 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 325
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Duhet te jesh i zgjuar per te qene i pasur?

Plotesisht pajtohem me titullin e temes.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2018, 13:50   #39
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,554
Thanks: 5,166
Thanked 11,120 Times in 3,897 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 334
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Duhet te jesh i zgjuar per te qene i pasur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Duhet te jesh si djali Fullanit thua ti ?
Si burri im Edhe un .
Gjithkush ne menyren e tij dmth ,( meqe u shpif ktu qe kam marre burrin per letra . )
Ja un jetoj me pasurin qe kam ndertu me Te pa ndihmen as Te prinderve Te mij as Te atij .
Ndryshe do e kisha cdo gje gati , E un kte gje se dua .

P.s Kjo vlen dhe pėr ty endles. pergjigja
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 16-07-2018, 15:13   #40
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,668
Thanks: 371
Thanked 1,934 Times in 1,306 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Duhet te jesh i zgjuar per te qene i pasur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
1. Nese e Fillon nga 0 duhet Te jesh i zgjuar te vazhdosh me ate ritem.

2.Ja un jetoj me pasurin qe kam ndertu me Te pa ndihmen as Te prinderve Te mij as Te atij .
Ndryshe do e kisha cdo gje gati , E un kte gje se dua .
1. Qe domethene te vazhdosh me rritmin e zeros?

2. Kush te beri naaaa kaq ty mi? A nuk te beren mami dhe babi? E pasanaja pse nuk u pasurove ne albanistan ti mi korbe?

p.s. dijen e more ne albanistan, por pasurine e krijove nga letrat e rrubit (e share po me shave)
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur