Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Lajmet e ditės

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-06-2019, 20:39   #21
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 4,703
Thanks: 388
Thanked 1,512 Times in 961 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Presidenti anullon dekretim e zgjedhjeve lokale 2019.

E tmerrshme nga nje vend anetar i NATOs, dhe aspirues per ne BE.
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Onyx pėlqehet nga
i vjetėr 08-06-2019, 21:27   #22
Smokkie
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Posts: 893
Thanks: 30
Thanked 304 Times in 211 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Smokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Presidenti anullon dekretim e zgjedhjeve lokale 2019.

Meta, president, hajdut kapur me ze e figure.
Ruci, kryetar kuvendi, ish prokuror ne kohen e xhaxhit.
Sala, kryetar i pd-se, akuzuar familjarisht per vjedhje, vrasje etj.
Rama, akuzuar per komandant droge, shume nga njerezit e tij me te besueshem gjithashtu akuzuar.
Basha, koqe kanari, akuzuar per vjedhe rruge kombi.
Mony, doktoreshe shkencash me dipllome kristali, nuk ka akuza per te me sa di une.

Keta jane kokat qe na drejtojne. Keta do ndertojne shtetin!
Keta jane te medhenjte, pastaj me qindra e mijera ushtare-ministra/deputeta/drejtora me dosje penale!

E vetmja me e paster duket mony...xhizės krajst!
__________________
Qesh sot se neser do jete me keq!
Smokkie ėshtė nė linjė  
i vjetėr 08-06-2019, 21:44   #23
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 6,689
Thanks: 0
Thanked 932 Times in 813 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 58
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Presidenti anullon dekretim e zgjedhjeve lokale 2019.

__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-06-2019, 07:42   #24
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,316
Thanks: 8,073
Thanked 6,107 Times in 2,611 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 183
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Presidenti anullon dekretim e zgjedhjeve lokale 2019.

Po mire e ka bo qe i ka anulluar, keshtu njerzit me mire te kalojne veren ne plazh dhe te argetohen, sesa te kacafyten kot me kot per kapricot e Rames apo te Bashes. Sa per kushtetuten qe paska shkel ky presidenti, nuk bohet qameti, s'eshte hera e pare qe e shkelim, kemi raste plot.
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i BABA nga DURRSI pėlqehet nga
i vjetėr 09-06-2019, 07:56   #25
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,187
Thanks: 128
Thanked 4,221 Times in 2,373 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 302
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Presidenti anullon dekretim e zgjedhjeve lokale 2019.

C’po shperbejne institucionet keta.
Meta e di qe nuk i shtyn dot zgjedhjet prandaj po gjen vjegen per te dhene doreheqjen. Keshtu do marre drejtimin e LSI e dhe do kerkoj zgjedhje politike te parakohshme. E gjithe kjo per te miren e vendit.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Mistrece pėlqehet nga
i vjetėr 09-06-2019, 08:09   #26
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 21,214
Thanks: 4,679
Thanked 5,342 Times in 2,651 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 236
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Presidenti anullon dekretim e zgjedhjeve lokale 2019.

Kruajne dhembet pa lidhje... a thua se me vertet e vendosin k’to .
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-06-2019, 08:15   #27
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,695
Thanks: 2,888
Thanked 1,907 Times in 856 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Presidenti anullon dekretim e zgjedhjeve lokale 2019.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
E ben per Monen, lol.
Mona tha qe kishte dy jave pa fol me Meten.
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Esther pėlqehet nga
i vjetėr 09-06-2019, 08:28   #28
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,174
Thanks: 14,907
Thanked 8,792 Times in 5,919 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Question Pėrgjigje e: Presidenti anullon dekretim e zgjedhjeve lokale 2019.

Miremengjesi.

ATJE duhet......1 PUC =EKZEMPLAR.
Por....bojsit merren me Libine,Sirine,Venezuele,Rusine,Kinen dhe Iranin.

PS....kam harruar ndonje tjeter ne liste????????????????????????
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-06-2019, 09:05   #29
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,378
Thanks: 1,149
Thanked 1,867 Times in 1,077 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Presidenti anullon dekretim e zgjedhjeve lokale 2019.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esther Shiko postimin
Mona tha qe kishte dy jave pa fol me Meten.
Po si ja bėjnė.... ec e merre vesh... me siguri me tė shkruar.Po zgjedhjet kur do bėhen.... vdiqėm tė votojmė njėēikė...
edlin nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-06-2019, 10:23   #30
Smokkie
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Posts: 893
Thanks: 30
Thanked 304 Times in 211 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Smokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Presidenti anullon dekretim e zgjedhjeve lokale 2019.

Futore futore futore!
__________________
Qesh sot se neser do jete me keq!
Smokkie ėshtė nė linjė  
i vjetėr 09-06-2019, 10:26   #31
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,931
Thanks: 3,807
Thanked 4,100 Times in 2,753 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 216
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Presidenti anullon dekretim e zgjedhjeve lokale 2019.

nuk nderhyjme ne electionaires e nje vendi, se ke Escobar do te votojne dhe perzgjedhin Escobarat first te qeret nathing, nada, niente, hiē.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-06-2019, 11:10   #32
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 5,292
Thanks: 3,069
Thanked 2,420 Times in 1,627 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Presidenti anullon dekretim e zgjedhjeve lokale 2019.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Onyx Shiko postimin
E tmerrshme nga nje vend anetar i NATOs, dhe aspirues per ne BE.
Ky ėshtė thelbi i ēėshtjes Onyx. Tė gjithė tė tjerėt duke pėrfituar nga kjo situatė vazhdojnė zbatimin me sukses tė agjendave tė tyre nė kėtė vend. Asnjė gjė tė mirė pėr kėtė vend unė nuk shoh nė kėtė zallamahi. A ja vlen tė debatosh se kush nga palėt ka tė drejtė nė kėtė mes?
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i King Bardhyl pėlqehet nga
i vjetėr 09-06-2019, 12:26   #33
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,174
Thanks: 14,907
Thanked 8,792 Times in 5,919 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Presidenti anullon dekretim e zgjedhjeve lokale 2019.

Ndoshta ka te drejte HAJDUTI nr-1 dhe perse?
Sepse me 2019-n,ne vendin me te LASHTE, akoma behet fjale...do kete manipulime,vjedhje,rremuja,grushta,shkelma,plagosj e dhe te vrare.KY eshte MENTALITETI i....KATUNAREVE ZGJEBARAKE ne troje.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-06-2019, 12:30   #34
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,247
Thanks: 6,722
Thanked 7,944 Times in 5,075 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Presidenti anullon dekretim e zgjedhjeve lokale 2019.

O Edo mos prano shtyrjen e zgjedhjeve se vonohet hapja e bordellos nė Kėlcyrė nga Hazbiu
ismet drishti.
drague nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-06-2019, 12:39   #35
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 12,913
Thanks: 1,399
Thanked 7,961 Times in 3,497 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 293
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Presidenti anullon dekretim e zgjedhjeve lokale 2019.

Eshte cmenduri, qe kjo opozite ti thote - ik Rama te vijme ne! Cmenduri kur shef fytyra katnaresh dhe injorantesh neper protesta dhe thone il Rama te vij Basha!! E pa konceptueshme! Bej zgjedhjet o gomar dhe fito!!! Nuk e konceptoj dot ti japin voten Bashes!! Kjo oppozite po e shkaterron ate vend. Dhe ky qelbesira qe vec president nuk eshte.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Bad_Teacher pėlqehet nga
i vjetėr 09-06-2019, 12:49   #36
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,187
Thanks: 128
Thanked 4,221 Times in 2,373 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 302
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Presidenti anullon dekretim e zgjedhjeve lokale 2019.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Eshte cmenduri, qe kjo opozite ti thote - ik Rama te vijme ne! Cmenduri kur shef fytyra katnaresh dhe injorantesh neper protesta dhe thone il Rama te vij Basha!! E pa konceptueshme! Bej zgjedhjet o gomar dhe fito!!! Nuk e konceptoj dot ti japin voten Bashes!! Kjo oppozite po e shkaterron ate vend. Dhe ky qelbesira qe vec president nuk eshte.
Nje force politike nuk mjafton kurre qe te shkaterroje nje vend.
Opozita konsumoji vehten qe nga shkurti e ketej por po arrin te gerryej e perdhos edhe poziten dhe gjithe institucionet. Qe e beri kete sepse ju lejua ta bente. Ka nje arrogance dhe vetebesim Edi qe te tremb.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Mistrece pėlqehet nga
i vjetėr 09-06-2019, 12:51   #37
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,174
Thanks: 14,907
Thanked 8,792 Times in 5,919 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Presidenti anullon dekretim e zgjedhjeve lokale 2019.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Nje force politike nuk mjafton kurre qe te shkaterroje nje vend.
Sorry e ke...TOTAL GABIM.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-06-2019, 12:52   #38
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,187
Thanks: 128
Thanked 4,221 Times in 2,373 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 302
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Presidenti anullon dekretim e zgjedhjeve lokale 2019.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Sorry e ke...TOTAL GABIM.
Po mire, ndodh edhe te gaboj.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-06-2019, 12:54   #39
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,174
Thanks: 14,907
Thanked 8,792 Times in 5,919 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Presidenti anullon dekretim e zgjedhjeve lokale 2019.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Po mire, ndodh edhe te gaboj.
Nuk po shkruj mo....edhe Beni gabon.Kta PESHTARAKET e pd-se,do rregullojne gjendjen?????
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-06-2019, 12:56   #40
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,247
Thanks: 6,722
Thanked 7,944 Times in 5,075 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Presidenti anullon dekretim e zgjedhjeve lokale 2019.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Nje force politike nuk mjafton kurre qe te shkaterroje nje vend.
Opozita konsumoji vehten qe nga shkurti e ketej por po arrin te gerryej e perdhos edhe poziten dhe gjithe institucionet. Qe e beri kete sepse ju lejua ta bente. Ka nje arrogance dhe vetebesim Edi qe te tremb.
ka shume te drejte Elisa e skenderbeut.

shkoni votoni skenderbeun e pinkut

drague nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i drague pėlqehet nga
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur