Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Lajmet e ditės

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 30-06-2019, 09:15   #41
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,378
Thanks: 1,149
Thanked 1,867 Times in 1,077 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zgjedhjet lokale 2019.

O Tanku.... Shife njėherė titullin se stonon mė duket....
Kėto janė zgjedhje apo votime ?
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-06-2019, 09:16   #42
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,041
Thanks: 6,223
Thanked 2,994 Times in 1,225 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zgjedhjet lokale 2019.

Hyn me kallash nė qendėr votimi, kėrcėnon komisionerėt

Policia e Durrėsit ka arrestuar njė person, 53-vjeēar i cili nė fshatin Katund Sukth tė Durrėsit, rreth orės 08:55 ka hyrė me armė nė qendrėn e votimit numėr 1521 dhe pasi ka kėrcėnuar me armė zjarri kallashnikov komisionerėt, ka marrė kutinė e votimit e ka nxjerrė jashtė ambienteve tė Qendrės dhe ka hedhur materialet zgjedhore.

Ramiz Bakanaēi 53 vjeē, banues nė Katund Sukth u arrestua nga policia pas reagimit tė menjėhershėm pėr ngjarjen.

Gjatė kontrollit tė ushtruar, Policia i gjeti dhe sekuestroi armėn e zjarrit automatik model 56, me tė cilėn autori hyri nė qendėr votimi .

Ai do tė hetohet nga prokuroria e Durrėsit pėr veprat penale "Mbajtja pa leje e armėve luftarake dhe municionit ", "Pengimi i subjekteve zgjedhore" dhe "Dėmtimi me dashje i materialit zgjedhor".
"Policia e Shtetit ėshtė e vendosur pėr tė garantuar mbarėvajtjen e procesit zgjedhor si dhe pėr tė mbrojtur liritė dhe tė drejtat themelore tė qytetarėve. Cilido qė do tė kryejė veprime qė cenojnė procesin e votimit dhe liritė e tė drejtat e qytetarėve, do tė pėrgjigjet para ligjit", thuhet nė njė njoftim tė policisė sė Shtetit.

__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Mandi pėlqehet nga
i vjetėr 30-06-2019, 09:17   #43
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,333
Thanks: 2,718
Thanked 2,695 Times in 1,503 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zgjedhjet lokale 2019.

Mediat raportojne per pjesemarrje shume te ulet.
Mbasdite fillon estrada, i mbush vete kutite Gjiknuri me cunat problematike. Lol
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-06-2019, 09:18   #44
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,794
Thanks: 663
Thanked 836 Times in 288 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zgjedhjet lokale 2019.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Mediat raportojne per pjesemarrje shume te ulet.
Mbasdite fillon estrada, i mbush vete kutite Gjiknuri me cunat problematike. Lol
venom a mund te ndodhe psh qe emri im voton vet
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-06-2019, 09:19   #45
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 21,214
Thanks: 4,679
Thanked 5,342 Times in 2,651 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 236
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Zgjedhjet lokale 2019.

Dmth asnje k’tu Nuk ka vajtur qe te votoje? Lool
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-06-2019, 09:19   #46
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,041
Thanks: 6,223
Thanked 2,994 Times in 1,225 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zgjedhjet lokale 2019.

Procedohet Voltana AdemiKryetarja e Bashkisė Shkodėr, Voltana Ademi, ėshtė proceduar penalisht pėr veprėn penale tė “Pengimi i zgjedhėsit”, pasi sipas Policisė “duke ushtruar funksionin dhe autoritetin e saj si kryetare e Bashkisė Shkodėr, ka urdhėruar me shkrim punonjėsit e kėsaj bashkie tė mbyllin disa Qendra e Votimi (shkolla), tė cilat administrohen nė pronėsi tė Bashkisė Shkodėr, konkretisht 53 Qendrat e Votimit”.

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve raportoi se ka pasur probleme me hapjen e disa qendrave tė votimit nė zonėn e Shkodrės. Problemet nė Shkodėr janė hasur qė ditėn e djeshme ku dhjetėra qendra qė ishin caktuar nga KQZ si qendra votimi ishin mbyllur me zinxhirė nga Bashkia e Shkodrės.

Nė mbrėmje, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve vendosi zhvendosjen e disa QV pėr shkak tė bllokimit tė hyrjes sė tyre.
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Mandi pėlqehet nga
i vjetėr 30-06-2019, 09:22   #47
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,333
Thanks: 2,718
Thanked 2,695 Times in 1,503 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zgjedhjet lokale 2019.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ana_gend Shiko postimin
venom a mund te ndodhe psh qe emri im voton vet
Varet, tani eshte sezon vere, cunat problematike rrine me sandale e shapka.
Raporti eshte 1 cun problematik, 4 vota.
2 gishtat e dores e 2 te kembes te ngjyre me boje.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 30-06-2019, 09:23   #48
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,378
Thanks: 1,149
Thanked 1,867 Times in 1,077 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zgjedhjet lokale 2019.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ana_gend Shiko postimin
venom a mund te ndodhe psh qe emri im voton vet
Pse do jetė hera e parė thua...
Mė ndodhi njėherė... U bėmė tre katėr vetė e u harruam pas birrave... vonė nga darka kujtohemi e vemi tė votojmė....
Komisioner njė shoku jonė....
Ku veni ju na thotė... dilni jashtė, ju keni votu katėr herė deri tani.... ikėm ne s'kuptuam gjė, tė nesėrmen e kapėm fillin kur na doli pija...
Kshu qė kjo metodė ėshtė obsolete sot
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i edlin pėlqehet nga
i vjetėr 30-06-2019, 09:23   #49
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 5,292
Thanks: 3,069
Thanked 2,420 Times in 1,627 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zgjedhjet lokale 2019.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga magnus Shiko postimin
E re ju te shqiperis, ndonje lajm! Kush do fitoj ne tiran, lali pleri apo lali pleri? Hajt gjith pushtetin sovjeteve. Filloni luften e klasave, kush nuk ka shku ne votime, armik.
Lali fiku.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-06-2019, 09:24   #50
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,174
Thanks: 14,907
Thanked 8,792 Times in 5,919 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Zgjedhjet lokale 2019.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Miremengjes drague

Ne nje vend ku duan te vrasin e presin njeri tjetrin, e nje vend qe nuk ka stabilitet dhe cenohet nga levizje te brendshme & te jashtme .. duhet nderhyrja . Apo te behet si Kosova?

Kur nderhyne ne Kosove u Gezuat te gjithe, tani ankoheni .. Nuk po ju dihet karari as juve . : )
E di si o puna ZANA.Kur na qlirojne jane miq,kur thone bojsit: rrini urte se ja u shtyp kryet jane imperialiste,sorriste etjera,dhe nuk ju del pazari ketyre me flamurtariste.Tash Beni nje gje nuk kupton!!!!Cne mazhoranca do vjedhi,kur MINORANCA ka bojkotuar zgjedhjet dhe ben thirrje mos votoni???

AproPO per kenget revolucionare te Korese se VERIUT,sipas disa PLAKAVE ka rruga elbasonit...qe po IDIOTE njelen.


I...MODH GJEMI....do i pres floket ne ate FORME.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 30-06-2019, 09:26   #51
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,794
Thanks: 663
Thanked 836 Times in 288 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zgjedhjet lokale 2019.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Pse do jetė hera e parė thua...
Mė ndodhi njėherė... U bėmė tre katėr vetė e u harruam pas birrave... vonė nga darka kujtohemi e vemi tė votojmė....
Komisioner njė shoku jonė....
Ku veni ju na thotė... dilni jashtė, ju keni votu katėr herė deri tani.... ikėm ne s'kuptuam gjė, tė nesėrmen e kapėm fillin kur na doli pija...
Kshu qė kjo metodė ėshtė obsolete sot
dmth ai qerrata emer sot minimumi mund te votoje 4 here po do dali 200% apo njifen prape
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-06-2019, 09:28   #52
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 21,214
Thanks: 4,679
Thanked 5,342 Times in 2,651 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 236
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Zgjedhjet lokale 2019.

Ha ha SystemA .. P.O kaq kuptojne mo aman, do vjedhin thone
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Zana pėlqehet nga
i vjetėr 30-06-2019, 09:29   #53
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,333
Thanks: 2,718
Thanked 2,695 Times in 1,503 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zgjedhjet lokale 2019.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Lali fiku.
Akrepi nuk duket verdalle, do jete komisioner me nai cep.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-06-2019, 09:33   #54
3d1
V.I.P
 
Avatari i 3d1
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Vendndodhja: Tirane
Posts: 2,373
Thanks: 162
Thanked 473 Times in 309 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zgjedhjet lokale 2019.

Tani sapo votova...
Vota ime kunder politikes aktuale shqiptare
__________________
Sa me shume i njoh njerezit,aq me shume me pelqejne kafshet.
3d1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i 3d1 pėlqehet nga
i vjetėr 30-06-2019, 09:35   #55
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 5,292
Thanks: 3,069
Thanked 2,420 Times in 1,627 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zgjedhjet lokale 2019.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ana_gend Shiko postimin
venom a mund te ndodhe psh qe emri im voton vet
Vajti njė plak te qėndra e votimit dhe i pyeti ata tė komisionit. Votoi plaka ime? Njėri nga anėtarėt hapi defteri dhe mbasi e verifikoi i tha, po ka votuar. Ah sa i pafatė jam tha plaku. Pse, e pyetėn ata tė komisionit? Po plaka ka 20 vjet qė mė ka vdekur thotė plaku. Por gjithė kėto vite, sa herė vij unė ajo ka votuar dhe asnjėherė nuk po e takoj dot.

P. S. 1
Njerėzit kur shkėmbehen apo takohen me njėri tjetrin pėrpiqen qė tė fshehin gishtin e madh tė dorės sė majtė.

P. S. 2
Shprehja e ditės deri tani i takon kandidatit socialist tė Fierit njėkohėsisht edhe kryetari aktual i Bashkisė. Njerėzit janė tė lirė qė tė votojnė kė tė duan.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i King Bardhyl pėlqehet nga
i vjetėr 30-06-2019, 09:37   #56
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 5,292
Thanks: 3,069
Thanked 2,420 Times in 1,627 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zgjedhjet lokale 2019.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Akrepi nuk duket verdalle, do jete komisioner me nai cep.
Sot do shqepet duke ngrėnė sufllaqe, paguan partia.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-06-2019, 09:43   #57
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,794
Thanks: 663
Thanked 836 Times in 288 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zgjedhjet lokale 2019.

me kete ritem pas 4 vjetesh do shperndajne cimcakiza
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i ana_gend pėlqehet nga
i vjetėr 30-06-2019, 09:53   #58
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,931
Thanks: 3,807
Thanked 4,100 Times in 2,753 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 216
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zgjedhjet lokale 2019.

Hamlet, Shekspiri ka thene, nuk eshte mire te vjedhesh vota
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 30-06-2019, 09:59   #59
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 21,214
Thanks: 4,679
Thanked 5,342 Times in 2,651 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 236
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Zgjedhjet lokale 2019.

Rendesi ka qe u mbajten e po ecin ne paqe . Lool
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-06-2019, 10:00   #60
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,333
Thanks: 2,718
Thanked 2,695 Times in 1,503 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zgjedhjet lokale 2019.

Lol
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur