Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Lajmet e ditės

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-07-2019, 23:23   #1
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 14,453
Thanks: 692
Thanked 1,044 Times in 776 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 115
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Presidenti Meta me tifozėt e Celtic, jehonė nė mediat prestigjioze botėrore

Video e Presidentit tė Shqipėrisė, Ilir Meta duke festuar me tifozėt e Celtic para sfidės sė Champions League nė Sarajevė ėshtė bėrė virale dhe po bėn xhiron e botės.

Rreth 50 media nga i gjithė globi, mes tė cilave edhe disa nga mė prestigjiozet, kanė publikuar videon e presidentit shqiptar qė kėndon me tifozėt e veēantė skocezė nė mes tė Sarajevės dhe janė habitur nga sportiviteti i Metės.

“The Sun”, Yahoo.com”, “Msn.com”, “Daily Telegraph”, media europiane, apo deri edhe Australi dhe nė Indi kanė publikuar videon e takimin e veēantė tė Metės me fansat e Celtic FC, duke e trajtuar si njė episod mjaft pozitiv qė meriton tė evidentohet sa mė shumė, veēanėrisht pėr sportivitetin e Metės dhe mėnyrės tepėr origjinale tė tij pėr tė promovuar Shqipėrinė kudo nė botė.

Nė fakt, video u publikua nga Presidenti i Shqipėrisė nė profilet e tij nė rrjetet sociale, por u shpėrnda menjėherė kudo dhe ėshtė komentuar gjerėsisht nga tifozėt skocezė, por edhe nga media ndėrkombėtare. “Festė presidenciale”, shkruan nė titullin e artikullit pėrkatės edicioni skocez i tabloidit tė famshėm britanik “The Sun”, qė raporton se Presidenti Meta ėshtė takuar rastėsisht me tifozėt bardhejeshil nė rrugėt e Sarajevės dhe ka kaluar disa momente gazmore sė bashku me to.

“President Meta kėndoi me fansat dhe mė pas postoi videon nė profilin e tij nė rrjetet sociale, ndėrkohė qė nuk munguan edhe batutat pėr legjendėn e Celtic, shqiptarin Rudi Vata”, shkruan “The Sun”.
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-07-2019, 23:27   #2
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 14,453
Thanks: 692
Thanked 1,044 Times in 776 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 115
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Presidenti Meta me tifozėt e Celtic, jehonė nė mediat mediat prestigjioze botėror

“Na solli fat”, tifozėt e Celtic FC mėsyjnė Twitter-in e Metės me “like & share”


Tifozėt skocezė tė Celtic kanė “mėsyrė” profilin zyrtar nė rrjetin social “Twitter” tė Presidentit tė Shqipėrisė, Ilir Meta, pasi e kanė cilėsuar fatsjellės takimin me tė nė kryeqytetin e Bosnje Hercegovinės pak orė para ndeshjes FK Sarajevė-Celtic.

Kreu i shtetit shqiptar pati njė takim rastėsor, por mjaft tė ngrohtė dhe tė pėrzemėrt me tifozėt skocezė nė rrugėt e Sarajevės nė orėt para sfidės. I entuziazmuar nga kjo atmosferė Ilir Meta nuk nguroi tė postonte njė video nė profilin e tij nė “Twitter”, teksa kėndonte me skocezėt duke e shoqėruar me statusin: “Kur festa tė rrėmben! Momente tė jashtėzakonshme sot (dje) nė Sarajevė me tifozėt e Celtic FC, para ndeshjes sė turit tė parė kualifikues tė Champions League. Nuk mungoi njė shėndet pėr RudiVata, yllin e Kombėtares sonė dhe tė Celtic FC”.

Skuadra e famshme skoceze mori njė fitore tė vyer mbrėmė nė transfertėn e Sarajevės me rezultatin 3-1 dhe pas triumfit tė shumtė kanė qenė tifozė skocezė tė cilėt kanė nxituar tė falėnderojnė Presidentin Meta nė “Twitter” pėr urimin, teksa e kanė cilėsuar fatsjellės takimin me tė.

Nė postimin nė fjalė vihet re njė numėr i madh pėlqimesh (1111 deri tani) dhe shpėrndarje tė videos (200 deri tani), qė aktualisht ka rreth 30 mijė shikime. Madje, ka pasur edhe njė rritje tė ndjekėsve tė Metės nė “Twitter”. Kuptohet qė pjesa dėrrmuese e kėtyre reagimeve vini nga Skocia.

Gjithashtu edhe media zyrtare e klubit skocez tė Celtic-ut i ka bėrė jehonė ngjarjes sė ditės sė djeshme ku Presidenti i Shqipėrisė Ilir Meta ka ndarė disa momente argėtuese me tifozėt e Celtic tė cilėt kishin udhėtuar nė Bosnjė pėr tė ndjekur ekipin e tyre tė zemrės.

Uebsajti zyrtar “Celtsarehere.com” i tifozėve tė Celtic e ka cilėsuar si ditė surprizuese dhe tė shkėlqyr atė tė djeshmen, ku Presidenti po u fliste atyre pėr ish-futbollistin e Celtic FC dhe shokun e tij shqiptar Rudi Vata.
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-07-2019, 23:54   #3
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,002
Thanks: 10,285
Thanked 8,799 Times in 5,613 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 455
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Presidenti Meta me tifozėt e Celtic, jehonė nė mediat mediat prestigjioze botėror

Lajm I pa Pam...rrespekte hapesit.

Po nuk mund ta besoj pa pa Ilirin live duke kenu me tifozerin Qelltikase....dhe do ta shekoj me qetesi dhe dashtuni e pastaj do jap verdiktin tim.

Deri nkte moment e kom pa presiprasin vetem me qenj dhe mica.
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-07-2019, 23:56   #4
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 14,453
Thanks: 692
Thanked 1,044 Times in 776 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 115
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Presidenti Meta me tifozėt e Celtic, jehonė nė mediat mediat prestigjioze botėror

Te gazeta prestigjoze telegraf e gjeta burimin e lajmit..mora vesh qe ilirin e kane propozuar per president te skocise meqe ketu kane ndermend ta nxjerren ne asistence..te vlereson bota..nuk eshte si ketu
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-07-2019, 23:56   #5
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,292
Thanks: 266
Thanked 913 Times in 575 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 200
magnus ka mbyllur reputacionin
Re: Presidenti Meta me tifozėt e Celtic, jehonė nė mediat mediat prestigjioze botėror

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Lajm I pa Pam...rrespekte hapesit.

Po nuk mund ta besoj pa pa Ilirin live duke kenu me tifozerin Qelltikase....dhe do ta shekoj me qetesi dhe dashtuni e pastaj do jap verdiktin tim.

Deri nkte moment e kom pa presiprasin vetem me qenj dhe mica.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i magnus pėlqehet nga
i vjetėr 10-07-2019, 23:59   #6
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 14,453
Thanks: 692
Thanked 1,044 Times in 776 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 115
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Presidenti Meta me tifozėt e Celtic, jehonė nė mediat mediat prestigjioze botėror

ka nevoje robi te zbavitet..shijo diten sot se neser nuk i dihet
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i shoku_tanku pėlqehet nga
i vjetėr 11-07-2019, 00:08   #7
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,292
Thanks: 266
Thanked 913 Times in 575 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 200
magnus ka mbyllur reputacionin
Re: Presidenti Meta me tifozėt e Celtic, jehonė nė mediat mediat prestigjioze botėror

Nejse, nuk me intereson mendimi juaj per Meten, por dua te them per njerezit e krahines nga vjen Meta. Skraparllinjte jane shume trima. Me rregull treshi i bie, Meten etiketoje si te duash, por kurre frikacak.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 00:12   #8
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 14,453
Thanks: 692
Thanked 1,044 Times in 776 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 115
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Presidenti Meta me tifozėt e Celtic, jehonė nė mediat mediat prestigjioze botėror

Meta ka bere disa levizje interesante se fundi..mund ta quash edhe lojtar.
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 00:26   #9
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,292
Thanks: 266
Thanked 913 Times in 575 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 200
magnus ka mbyllur reputacionin
Re: Presidenti Meta me tifozėt e Celtic, jehonė nė mediat mediat prestigjioze botėror

quaje ca te duash, por kurre frikacak. une nuk eshte se jam ndonje tifoz i Metes, dhe as e njoh personalisht, nisem vetem nga cila krahine vjen.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga magnus : 11-07-2019 nė 00:30
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 00:46   #10
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,292
Thanks: 266
Thanked 913 Times in 575 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 200
magnus ka mbyllur reputacionin
Re: Presidenti Meta me tifozėt e Celtic, jehonė nė mediat mediat prestigjioze botėror

Meqe the esht lojtar, esht lojtar qe nuk do iki nga loja duke menduar se mund ta frikesosh. Kshu qe nuk iken nga loja fare. Meta esht nje centaur politik, ka dy cilesi shpartalluse, inteligjence dhe trimeri personale, kush i del perballe humbet. Nuk po bej propagande lsi-ste, se sme rruhet per parti, po them ca realitete. Meten nuk e mund dot me batuta burgu.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 01:06   #11
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,344
Thanks: 136
Thanked 700 Times in 548 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 141
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Re: Presidenti Meta me tifozėt e Celtic, jehonė nė mediat mediat prestigjioze botėror

ku e ka tregu ket trimni likja mer land? kur ju versul zhozit mo?
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 13:47   #12
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 4,165
Thanks: 338
Thanked 582 Times in 431 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Re: Presidenti Meta me tifozėt e Celtic, jehonė nė mediat mediat prestigjioze botėror

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga magnus Shiko postimin
Nejse, nuk me intereson mendimi juaj per Meten, por dua te them per njerezit e krahines nga vjen Meta. Skraparllinjte jane shume trima. Me rregull treshi i bie, Meten etiketoje si te duash, por kurre frikacak.
Ahmet Zogu rojet e policet kryesisht i kishte nga Skrapari e zona te ngjashme me Skraparin. Edhe shoket Enver e Ramiz po ashtu. Nuk di gje per garden pretoriane te Gjergj Kastriotit. A mund te na sjell ndokush vargje te Fan Nolit per skraparllinjte?
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 14:16   #13
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 14,453
Thanks: 692
Thanked 1,044 Times in 776 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 115
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Presidenti Meta me tifozėt e Celtic, jehonė nė mediat mediat prestigjioze botėror

Mos ngaterro arin me dollarin.Flasim per nje individ I cili paragjykohet se ka abuzuar me pushtetin.Pse duhet te ngaterrosh nje krahine te tere?
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 14:25   #14
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,292
Thanks: 266
Thanked 913 Times in 575 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 200
magnus ka mbyllur reputacionin
Re: Presidenti Meta me tifozėt e Celtic, jehonė nė mediat mediat prestigjioze botėror

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Mos ngaterro arin me dollarin.Flasim per nje individ I cili paragjykohet se ka abuzuar me pushtetin.Pse duhet te ngaterrosh nje krahine te tere?
Ku e sheh ti qe ka abuzuar me pushtetin?
Ne momentin e dhene Meta eshte ne anen e duhur te historise, dhe mire qe eshte, se eshte dhe trim, nuk eshte si giulieta basha, nje fishkellim i ben posht ballkonit Romeo rama, opa xhulieta zbythet.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 14:29   #15
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 14,453
Thanks: 692
Thanked 1,044 Times in 776 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 115
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Presidenti Meta me tifozėt e Celtic, jehonė nė mediat mediat prestigjioze botėror

Lexo mire,shkruajta "paragjykohet" se ka abuzuar me pushtetin.Se ketu eshte bere e udhes te flitet pa patur prova.
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 14:33   #16
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,002
Thanks: 10,285
Thanked 8,799 Times in 5,613 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 455
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Presidenti Meta me tifozėt e Celtic, jehonė nė mediat mediat prestigjioze botėror

Sa i shkon Ilirit ajo veshja me vija vija.....duket nga njeri prizem sikur po ben nxemjen paraprake per ate qe ndoshta e pret.


__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 11-07-2019, 14:40   #17
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,292
Thanks: 266
Thanked 913 Times in 575 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 200
magnus ka mbyllur reputacionin
Re: Presidenti Meta me tifozėt e Celtic, jehonė nė mediat mediat prestigjioze botėror

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Lexo mire,shkruajta "paragjykohet" se ka abuzuar me pushtetin.Se ketu eshte bere e udhes te flitet pa patur prova.
Gabim imi, sorry
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 14:43   #18
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,292
Thanks: 266
Thanked 913 Times in 575 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 200
magnus ka mbyllur reputacionin
Re: Presidenti Meta me tifozėt e Celtic, jehonė nė mediat mediat prestigjioze botėror

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Sa i shkon Ilirit ajo veshja me vija vija.....duket nga njeri prizem sikur po ben nxemjen paraprake per ate qe ndoshta e pret.


nuk kan byth ta futin ne burg, e para sepse nuk kane fakte, e dyta sepse esht nje centaur politik, nuk esht langaraq si basha lol.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 14:46   #19
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,292
Thanks: 266
Thanked 913 Times in 575 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 200
magnus ka mbyllur reputacionin
Re: Presidenti Meta me tifozėt e Celtic, jehonė nė mediat mediat prestigjioze botėror

Nese nuk do ishte president por lider i opozites, do kishte rrezuar ramen me kohe.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 14:50   #20
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,174
Thanks: 14,907
Thanked 8,792 Times in 5,919 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Presidenti Meta me tifozėt e Celtic, jehonė nė mediat mediat prestigjioze botėror

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga magnus Shiko postimin
nuk kan byth ta futin ne burg, e para sepse nuk kane fakte, e dyta sepse esht nje centaur politik, nuk esht langaraq si basha lol.
Qeke ka skrapari si duket...

Ke pare ti....e ftojne ne Sarajevo,ne bo tifozllik per selltiks ....

I would sacrifice peace for a sovereign BosniaHerzegovina...but for that peace in Bosnia-Herzegovina I would not sacrifice sovereignty.

PS...te ishte dhe Beni ne pushtet tere jeten,do ishte edhe trim.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur