Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore > Ortodoks

Ortodoks Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 22-12-2017, 19:41   #21
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,629 Times in 1,038 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Janullatos: Pasuesi im nė krye tė Kishės Ortodokse do jetė shqiptar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Po por nuk e ka nga shoqata "Omonia" krietarin Qimara, po ta kish nga ajo tė jesh i sigurtė qė do ishte Bollano e shkuar Fredi Belerit.
Kurse pėr kėtė qė kemi nė diskutim ai "shqiptari" qė do vihet ėshtė i pėrpunuar me vite tė tėra pėr tė bėr zėvėndėsimin e kėtij qė po i mbaron vaji i kandilit.
Eshte sitisur me vakt karafilliqia, qe do na emeroj ki qirje Janulla.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i zirconium pėlqehet nga
i vjetėr 22-12-2017, 19:43   #22
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,102
Thanks: 589
Thanked 1,053 Times in 637 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Janullatos: Pasuesi im nė krye tė Kishės Ortodokse do jetė shqiptar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Po por nuk e ka nga shoqata "Omonia" krietarin Qimara, po ta kish nga ajo tė jesh i sigurtė qė do ishte Bollano e shkuar Fredi Belerit.
Kurse pėr kėtė qė kemi nė diskutim ai "shqiptari" qė do vihet ėshtė i pėrpunuar me vite tė tėra pėr tė bėr zėvėndėsimin e kėtij qė po i mbaron vaji i kandilit.
Nuk e vej ne dyshim djallzine e grekve , por shpresoj qe ai takimi me kotziasin te kete pas pas nje marreveshje per nje kryepeshkop te perzgjedhur nga tanet dhe jo nga greket.
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-12-2017, 19:45   #23
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,629 Times in 1,038 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Janullatos: Pasuesi im nė krye tė Kishės Ortodokse do jetė shqiptar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Nuk e vej ne dyshim djallzine e grekve , por shpresoj qe ai takimi me kotziasin te kete pas pas nje marreveshje per nje kryepeshkop te perzgjedhur nga tanet dhe jo nga greket.
Endro e di ate shprehjen...prit gomar te mbij bar?
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-12-2017, 19:54   #24
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 19,217
Thanks: 8,317
Thanked 7,231 Times in 4,641 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 368
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Janullatos: Pasuesi im nė krye tė Kishės Ortodokse do jetė shqiptar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Nuk e vej ne dyshim djallzine e grekve , por shpresoj qe ai takimi me kotziasin te kete pas pas nje marreveshje per nje kryepeshkop te perzgjedhur nga tanet dhe jo nga greket.
J a mundem te te jap nje shembull mjaft te besueshem...

Ngordhi Janulla e i ktheu rrumbullackat nga dielli dhe ne vend te tij do te veje ke thua tine do te vere Ilian e forumeve tona....Po po Ilian tene qe parrlapipon ketu me oratorine e tij e buqetat shum kolorite te brockullitjeve filoJanulloqirie, kete kembane te palodhur te tallashit skiptaropencion qe ndryshket perdita.....do te te pelqente dicka e tille ty? dhe a do te mundeshe Ti te beje me pas komente kur te ishte nje fakt i kryer.

Per politikanet tane qe kane vila ne Halkidhiki e Santorini kjo nuk dote perbente porblem fare.....

ja ketij lloji humori un nuk dua ti tregoj dhembet.
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-12-2017, 19:55   #25
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,102
Thanks: 589
Thanked 1,053 Times in 637 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Janullatos: Pasuesi im nė krye tė Kishės Ortodokse do jetė shqiptar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Endro e di ate shprehjen...prit gomar te mbij bar?
E vertete.
Por ngaqe ky drogaxhiu lideri jone shpirteror njihet per pabesi dhe marreveshje te pista me ben te shpresoj se mos ndoshta ja ka fut dhe grekeve me ket ceshtjen e kishes
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-12-2017, 19:58   #26
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,629 Times in 1,038 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Janullatos: Pasuesi im nė krye tė Kishės Ortodokse do jetė shqiptar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
E vertete.
Por ngaqe ky drogaxhiu lideri jone shpirteror njihet per pabesi dhe marreveshje te pista me ben te shpresoj se mos ndoshta ja ka fut dhe grekeve me ket ceshtjen e kishes
Si eshte ajo shprehja...Shpreso per me te miren e pergatitu per me te keqen
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-12-2017, 20:02   #27
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 42,137
Thanks: 12,440
Thanked 7,313 Times in 4,887 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Janullatos: Pasuesi im nė krye tė Kishės Ortodokse do jetė shqiptar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Po por nuk e ka nga shoqata "Omonia" krietarin Qimara, po ta kish nga ajo tė jesh i sigurtė qė do ishte Bollano e shkuar Fredi Belerit.
Kurse pėr kėtė qė kemi nė diskutim ai "shqiptari" qė do vihet ėshtė i pėrpunuar me vite tė tėra pėr tė bėr zėvėndėsimin e kėtij qė po i mbaron vaji i kandilit.
Asfalia...por arvanitasit jane te TRASHE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-12-2017, 20:03   #28
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,102
Thanks: 589
Thanked 1,053 Times in 637 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Janullatos: Pasuesi im nė krye tė Kishės Ortodokse do jetė shqiptar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
J a mundem te te jap nje shembull mjaft te besueshem...

Ngordhi Janulla e i ktheu rrumbullackat nga dielli dhe ne vend te tij do te veje ke thua tine do te vere Ilian e forumeve tona....Po po Ilian tene qe parrlapipon ketu me oratorine e tij e buqetat shum kolorite te brockullitjeve filoJanulloqirie, kete kembane te palodhur te tallashit skiptaropencion qe ndryshket perdita.....do te te pelqente dicka e tille ty? dhe a do te mundeshe Ti te beje me pas komente kur te ishte nje fakt i kryer.

Per politikanet tane qe kane vila ne Halkidhiki e Santorini kjo nuk dote perbente porblem fare.....

ja ketij lloji humori un nuk dua ti tregoj dhembet.
Nqf se e kapa e ke per ate pronarin e albasoul? Pse e kemi dhe ktu ne forum?

E kuptoj qendrimin dhe shqetesimin tend dhe timin prandaj jam i prirur mos e mendoj fare nje skenar te tille, por te shpresoj ne nje zgjidhje qe do i sherbente 100% interesave kombetare!
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-12-2017, 20:09   #29
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 19,217
Thanks: 8,317
Thanked 7,231 Times in 4,641 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 368
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Janullatos: Pasuesi im nė krye tė Kishės Ortodokse do jetė shqiptar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Nqf se e kapa e ke per ate pronarin e albasoul? Pse e kemi dhe ktu ne forum?

E kuptoj qendrimin dhe shqetesimin tend dhe timin prandaj jam i prirur mos e mendoj fare nje skenar te tille, por te shpresoj ne nje zgjidhje qe do i sherbente 100% interesave kombetare!
Jo jo e kam fjalen per anetarin Ilia qe eshte papaz (prift) dhe ka nja 20 vjet qe prrallis pa ju dridhur birbillushi per janullen e per bemat e tia....dhe po mendoja kur pashe postimin tuaj se po ta vere janulla kete Ilian tene ne krie te KOASHIT cefekt do te kishte komenti yne perderisa faktori yne politik i eshe shitur teresisht atij grek e turk.....pra mendoj qe duhet te flasim tani qe te degjohen shqetesimet tona.

Albo eshte nje vegel qe janulla e perdor kaq mjeshterisht por nuk mundet ta beje as dhjakono se nuk i ploteson kushtet
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-12-2017, 20:10   #30
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 42,137
Thanks: 12,440
Thanked 7,313 Times in 4,887 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Janullatos: Pasuesi im nė krye tė Kishės Ortodokse do jetė shqiptar

Ka benet ai serua...
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-12-2017, 20:21   #31
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 42,137
Thanks: 12,440
Thanked 7,313 Times in 4,887 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Janullatos: Pasuesi im nė krye tė Kishės Ortodokse do jetė shqiptar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Jo jo e kam fjalen per anetarin Ilia qe eshte papaz (prift) dhe ka nja 20 vjet qe prrallis pa ju dridhur birbillushi per janullen e per bemat e tia....dhe po mendoja kur pashe postimin tuaj se po ta vere janulla kete Ilian tene ne krie te KOASHIT cefekt do te kishte komenti yne perderisa faktori yne politik i eshe shitur teresisht atij grek e turk.....pra mendoj qe duhet te flasim tani qe te degjohen shqetesimet tona.

Albo eshte nje vegel qe janulla e perdor kaq mjeshterisht por nuk mundet ta beje as dhjakono se nuk i ploteson kushtet
Mamiqiri eshte i vetedijshem se cfar BEN...
Mjafton hedh...helmin.
Dhe juve apo si puna e te tjereve...merreni me VARREZA.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-12-2017, 20:26   #32
CERMENIKASI
I LARGUAR
 
Avatari i CERMENIKASI
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 1,631
Thanks: 327
Thanked 415 Times in 234 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
CERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Janullatos: Pasuesi im nė krye tė Kishės Ortodokse do jetė shqiptar

Cudi akoma si nuk paska postue kėtu ilia ??????

Janulla paska thonė qė qenėkanė zbrazur shumė prej katundėve tė minoritarėve. Pra ay paska mbet thatė lol.


Rrnofshin ata SHQIPTAR tė besimit ortodoks tė cilėt e duan fenė e tyne por njikohėsisht qė pohojnė me ngulm qė janė SHQIPTAR
__________________
Jam gegė por mos ma shajė kush Toskėrinė
CERMENIKASI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i CERMENIKASI pėlqehet nga
i vjetėr 22-12-2017, 20:47   #33
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 19,217
Thanks: 8,317
Thanked 7,231 Times in 4,641 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 368
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Janullatos: Pasuesi im nė krye tė Kishės Ortodokse do jetė shqiptar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga CERMENIKASI Shiko postimin
Cudi akoma si nuk paska postue kėtu ilia ??????

Janulla paska thonė qė qenėkanė zbrazur shumė prej katundėve tė minoritarėve. Pra ay paska mbet thatė lol.


Rrnofshin ata SHQIPTAR tė besimit ortodoks tė cilėt e duan fenė e tyne por njikohėsisht qė pohojnė me ngulm qė janė SHQIPTAR
Rrofshin e u shumofshin e ty te lumte goja.

Me duket se i kane bere nje vize tek nofka....Iliaqirit keshtu qe eshte i mekur per ate kohe denim qe ka marre.
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-12-2017, 16:27   #34
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 40,090
Thanks: 11,740
Thanked 10,435 Times in 6,330 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 546
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Janullatos: Pasuesi im nė krye tė Kishės Ortodokse do jetė shqiptar

Kulmi i kulmeve u arrit.
Legeni Ilir Muta qė e kemi President sapo na e bėri shqiptar Anastas Janullatos.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-12-2017, 17:15   #35
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,405
Thanks: 5,830
Thanked 6,855 Times in 4,375 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 308
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Janullatos: Pasuesi im nė krye tė Kishės Ortodokse do jetė shqiptar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Kulmi i kulmeve u arrit.
Legeni Ilir Muta qė e kemi President sapo na e bėri shqiptar Anastas Janullatos.
kur lunim futboll kanatjeren me brima e kishte sumqiri i skraparit
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-12-2017, 23:26   #36
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 3,805
Thanks: 273
Thanked 474 Times in 353 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Janullatos: Pasuesi im nė krye tė Kishės Ortodokse do jetė shqiptar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
kur lunim futboll kanatjeren me brima e kishte sumqiri i skraparit
Mir kur lunte me top, po kur donte me komentu lojnat me top - aty do tia ken vu dettyrat e msu pislliqet ...
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-12-2017, 00:23   #37
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,718
Thanks: 2,987
Thanked 3,444 Times in 1,911 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 366
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Janullatos: Pasuesi im nė krye tė Kishės Ortodokse do jetė shqiptar

Rreth 140 vjet me vone...

Po sot, Shqipni, pa m'thuej si je?
Po sikur lisi i rrxuem perdhe
Shkon bota sipri, me kambė tė shklet
e njė fjalė tė ambėl askush s'ta flet
Si mal me borė, si fushė me lule
ke pas ken veshun, sot je me cule
e s'tė kan mbetun as emn, as besė
vet' i ke prishun pėr faqe t'zezė
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 27-12-2017, 18:23   #38
peshkaqeni33
nje ze midis jush
 
Avatari i peshkaqeni33
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Posts: 5,387
Thanks: 211
Thanked 483 Times in 316 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
peshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Janullatos: Pasuesi im nė krye tė Kishės Ortodokse do jetė shqiptar

Pak drite, o mik, o shok, o vella
Pak drite ta shoh dhe une boten
Pak drite, o mik, o shok, o vella
Se keto, qe degjoj ma lodhen koken!
__________________
Zoti ne qiell... Une ne det...


(Po ne toke kush do jete?!)
peshkaqeni33 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-12-2017, 18:30   #39
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 42,137
Thanks: 12,440
Thanked 7,313 Times in 4,887 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Janullatos: Pasuesi im nė krye tė Kishės Ortodokse do jetė shqiptar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga peshkaqeni33 Shiko postimin
Pak drite, o mik, o shok, o vella
Pak drite ta shoh dhe une boten
Pak drite, o mik, o shok, o vella
Se keto, qe degjoj ma lodhen koken!
ke bo fillu me u bo ironik????
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2018, 19:47   #40
Arben93
Anėtar i ri
 
Avatari i Arben93
 
Data e antarėsimit: May 2018
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Arben93 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Janullatos: Pasuesi im nė krye tė Kishės Ortodokse do jetė shqiptar

ca shqiptari?apo nga letrat e me zemer minoritar grek. hiq derr e vin gomar.me mir te vihet At Nikolle Marku nga kisha elbasanit nuk esht dhe aq e veshtire per te gjet nje prift qe e do shqiprin ka plot
Arben93 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Arben93 pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur