Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime > Mbi forumin > Sygjerime

Sygjerime Keni ndonjė sygjerim pėr Forum-Al!? Nėse po atėhere bėheni kėtu!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 02-10-2018, 20:33   #61
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 4,497
Thanks: 4,815
Thanked 2,089 Times in 928 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 168
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Elle nė krye tė temės ke njė shingjetull qė tė ēon po aty.
P.s. S'ka pėrse paraprakishtmėrisht.
Faliminderit paskishmėrisht, meqe u lodhe dhe ma the.
Po e dija. Le ti provoj te dyja. mua me vjen me mbare ajo djathtas ( nuk jam partiake)
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-10-2018, 20:34   #62
Sear
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 164
Thanks: 0
Thanked 20 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
Sear do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *ARiel* Shiko postimin
Aty ku del emri i postuesit te fundit tek tema qe doni te hapni, eshte nje shigjete djathtas. Shtyp shigjeten dhe te con tek faqja e fundit,postimi i fundit.

Ps: ska perse, paraprakisht.
Kjo shigjeta jeshile?
Faleminderit
__________________
.......
Sear nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-10-2018, 20:43   #63
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 40,087
Thanks: 11,739
Thanked 10,434 Times in 6,329 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 546
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *ARiel* Shiko postimin
Faliminderit paskishmėrisht, meqe u lodhe dhe ma the.
Po e dija. Le ti provoj te dyja. mua me vjen me mbare ajo djathtas ( nuk jam partiake)
Djathtas mė vjen dhe mua pėr mbarė por nuk jam me PD-nė.
Dhe rri urtė se je njė vit mė e pjekur sot.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2018, 21:07   #64
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,918 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Edhe mua me ndodh qe kur klikoj mbi emrin e dikujt ne nje post me fut ne profilin e anetarit qe as me intereson fare dhe do dal edhe si spico....
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur