Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Trojet shqiptare

Trojet shqiptare Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 04-12-2018, 22:52   #1
Beast
V.I.P
 
Avatari i Beast
 
Data e antarėsimit: Nov 2018
Posts: 677
Thanks: 515
Thanked 256 Times in 173 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Beast ka mbyllur reputacionin
The Rich Kids Of Albania

''Albania is one of the richest countries in the world'' ????? Since when ??

Eshte e vertet qe ne Shqiperi dhe Kosove ka shume lek por nuk jane ndare mire. Diferenca ndermjet te varfer dhe te pasur eshte e madhe. S'ka investime, no job market, pagesa te ulet etc . Korrupcion...


Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Beast : 04-12-2018 nė 22:55
Beast nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-12-2018, 22:56   #2
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,635
Thanks: 9,561
Thanked 5,120 Times in 3,193 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 286
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: The Rich Kids Of Albania

E kam pare kete
One of the richest countries in the world! Funny lol
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 04-12-2018, 23:11   #3
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 3,805
Thanks: 273
Thanked 474 Times in 353 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: The Rich Kids Of Albania

Ende behet pastrim i bollshem, i dukshem, dhe mbase perfitues i parave te pista ...
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-12-2018, 23:13   #4
Beast
V.I.P
 
Avatari i Beast
 
Data e antarėsimit: Nov 2018
Posts: 677
Thanks: 515
Thanked 256 Times in 173 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Beast ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: The Rich Kids Of Albania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
E kam pare kete
One of the richest countries in the world! Funny lol
hahahahaha

shume gabime po bajn keto youtube videos.

E pash ni video 'Best places to live in Asia' --> Saudi Arabia
Beast nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-12-2018, 06:12   #5
murik
peace and love
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Vendndodhja: philadelphia
Posts: 1,305
Thanks: 1,056
Thanked 594 Times in 370 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
murik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: The Rich Kids Of Albania

1% kontrollojne pasurine e ketij vendi.
murik nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-12-2018, 22:03   #6
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 3,805
Thanks: 273
Thanked 474 Times in 353 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: The Rich Kids Of Albania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga murik Shiko postimin
1% kontrollojne pasurine e ketij vendi.
Bijt e bijat e ktyne nji perqindshave kan per t'dal n'demostrata per t'ndryshu/shkallmu sistemin universitar n'Europ e gjetiu - veē n' Shqiperi nuk gjenden (perjashtu bllokun e rezortet)!
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-12-2018, 22:37   #7
Metarch
Anėtar i ri
 
Avatari i Metarch
 
Data e antarėsimit: Sep 2016
Posts: 25
Thanks: 1
Thanked 15 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Metarch ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: The Rich Kids Of Albania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga murik Shiko postimin
1% kontrollojne pasurine e ketij vendi.
1% kontrollon pasurine e cdo vendi. Ashtu eshte natyra e pasurise, sa vjen e koncentrohet. Problemi eshte se 1%-shi yne jane ca provinciale te trashe me babezi katundareske.
Metarch ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur