Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Shqiptare

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 27-01-2016, 22:04   #41
Ganimet
V.I.P
 
Avatari i Ganimet
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Ne toke
Posts: 5,404
Thanks: 217
Thanked 209 Times in 149 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Ganimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: PDK tani po nis Misionin e Ri

Lexho po ngjan pak si nji far joshje ose asaj tipit te 'bandave' por une edhe sikur te t'kom hasem ,ne forum kur na bashkojn mendimet te jap Like!Faqe buken e kom shly
qitu prishemi!


legjenda
V.I.P

legjenda's Avatar

Data e antarėsimit: May 2014
Vendndodhja: ilirida
Postime: 2,767
Thanks: 980
Thanked 1,308 Times in 736 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
legjenda ėshtė njė i shkėlqyerlegjenda ėshtė njė i shkėlqyerlegjenda ėshtė njė i shkėlqyerlegjenda ėshtė njė i shkėlqyerlegjenda ėshtė njė i shkėlqyerlegjenda ėshtė njė i shkėlqyerlegjenda ėshtė njė i shkėlqyer
Gjendja bazė tungmire mbrema bac si je aje me disponim si je apo ben shoq ne facebook ajo
__________________
liria esht thelbi i shpritit edhe i mendjes aty ku ska liri mendja shpirti thahen si bima pa uje
legjenda ėshtė nė linjė


e kom mbyll llogarin se ia kom harru paswordin
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=jE_nX_SSPKM
Ganimet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-01-2016, 22:06   #42
legjenda
V.I.P
 
Avatari i legjenda
 
Data e antarėsimit: May 2014
Vendndodhja: MAQEDONIA VERIUT
Posts: 3,477
Thanks: 282
Thanked 774 Times in 252 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
legjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: PDK tani po nis Misionin e Ri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ganimet Shiko postimin
Veriu eshte sa jugo o mixho..Une shkoj e flej mas veriu bile...por serbet kan nji mini derzhav qe ska kemb shqiptari aty qe shkel...Edhe e panjohura jeton andej ksaj derzhave te vogel,,,pra shetit para e pas bires se gjarprit ,por gishtin aty mos e fut se jet pa te!

kjo eshte qeshtja Lexhend se Veriun e kemi ne bile te ARUSHAT E BARDHA!
te premtoj une si legjenda kam me vizito veriu mitrovice
__________________
Fjala e urtė thotė:Miku i mirė njihet nė ditė tė vėshtira.Tė bėsh mik,sė pari duhesh tė jeshė vet mik,por edhe mikun nuk mund tė zgjedhish brenda ditės
legjenda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-01-2016, 22:08   #43
legjenda
V.I.P
 
Avatari i legjenda
 
Data e antarėsimit: May 2014
Vendndodhja: MAQEDONIA VERIUT
Posts: 3,477
Thanks: 282
Thanked 774 Times in 252 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
legjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: PDK tani po nis Misionin e Ri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ganimet Shiko postimin
Lexho po ngjan pak si nji far joshje ose asaj tipit te 'bandave' por une edhe sikur te t'kom hasem ,ne forum kur na bashkojn mendimet te jap Like!Faqe buken e kom shly
qitu prishemi!
une legjenda gjithmon det mbeshtetes qdo forme
__________________
Fjala e urtė thotė:Miku i mirė njihet nė ditė tė vėshtira.Tė bėsh mik,sė pari duhesh tė jeshė vet mik,por edhe mikun nuk mund tė zgjedhish brenda ditės
legjenda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-01-2016, 22:12   #44
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,630
Thanks: 41
Thanked 118 Times in 105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: PDK tani po nis Misionin e Ri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ganimet Shiko postimin
E kom nji 'mik' serb qe me informon per shum rrjedha.Ai mendon se kush e don Thaqin eshte shqiptar e kush e don Albinin eshte me Rusin ...edhe une nuk i boj za.Po me shkruan me heret se kah fundi i javes se ardhshme do te thirret seanca ne Parlament.. dhe serbet do te kerkojn qe Zajednices ti ipet drite jeshile.Po nuk pati perkrahje Zajednica, do te prishen pazaret.
Pra zgjedhjet do jen opcion i pashmangshem...vetem sa u doli zani i zi e disave besa keq ju ran maskat.
e more dai motiiiiiiiiiiiiii e dim na qe ti ke qen dhe mbetesh bashkpuntor dhe mik i madhe i serbve
bile mire qe ma ne fund paske tregue edhe vet
zoti te vraft qysh te ka vra po shum e shqiptarin e ke marr ne qaf o i pa shpirt
__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-01-2016, 22:15   #45
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,630
Thanks: 41
Thanked 118 Times in 105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: PDK tani po nis Misionin e Ri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ganimet Shiko postimin
Ata me benzin i ka sjell Hashimi nga Kraleva...edhe flamurin e Isisit veq Hashim magjupi e ka pa ahahahahaahh
o keni me ra tuk smerrni.e faqet ma te zeza te historis per ju kan me shkru.Paj edhe gjakun me mujt me e ndrru kan mo tentu njerzit me ndrru veq me ju mos me u identifiku.
Jeni komplet familjarisht njerz te UDB..jeni shum e edhe veshtir me u besu.Por ju vet po punoni ne ate drejtim...ju po e bani shtepin e juve hor.E kjo eshte kulmi.Na e shpiket Xhihadin e Kosoves,Isisin e Kosoves,ju me hi ne hater me Francen e me i ba argat Serbis qmos shpifni...zaten ate mision e keni.

Maska ju ka rėne!
hahahahahaaaaaaaaaaaa
o na myte more plak krejt me keto budallakinat tua breeeeeeeeeeee
__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-01-2016, 22:16   #46
legjenda
V.I.P
 
Avatari i legjenda
 
Data e antarėsimit: May 2014
Vendndodhja: MAQEDONIA VERIUT
Posts: 3,477
Thanks: 282
Thanked 774 Times in 252 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
legjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: PDK tani po nis Misionin e Ri

Ėshtė kėrcėnuar me jetė kandidati pėr president, Ismet Habibi,transmeton GazetaNewBorn.

Ja shkrimi I tijJam i kercnuar fizikisht, se do me vrasin naten,ma kane shkaterruar auton.Por askush nuk mund te me frigsoje dhe as Juvet te ju ndaloje- derisa jemi te drejte , veprojme demokratikisht, me plot trasnparence e ligjshem!! Kerkoi mbrojte nga AKI, PK, dhe percjellja policore dhe mbrojtja naten te me lejohet nga Ministri i nderuar i MPM Z. Skender Hyseni(kete e kam kerkuar para 6 muajve dhe i kam shkruar kerkese me shkrim Zotit Hyseni ne biro pranimi te MPM). Une i besoi PK dhe FSK se Republikės demokratike tė Kosovės, gjithēka qe me ndodhe sot e tutje- Popull i dashur mund ti dini fajtoret dhe te kerkoni llogari ligjore per jeten time qe ua kam dhuruar Juvet dhe demokracise se vertete te shetit te bukur te Kosoves heroike.Flm Minister i nderuar Z. Hyseni per ndihme, respekte.
__________________
Fjala e urtė thotė:Miku i mirė njihet nė ditė tė vėshtira.Tė bėsh mik,sė pari duhesh tė jeshė vet mik,por edhe mikun nuk mund tė zgjedhish brenda ditės
legjenda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-01-2016, 22:17   #47
Ganimet
V.I.P
 
Avatari i Ganimet
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Ne toke
Posts: 5,404
Thanks: 217
Thanked 209 Times in 149 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Ganimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: PDK tani po nis Misionin e Ri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga legjenda Shiko postimin
te premtoj une si legjenda kam me vizito veriu mitrovice
kur te duash por edhe kjo nese ke fat


nji te garantoi se kur serbet duan do ta mbykllin levizjen e lir ,per kedo e per secilin.

E ka msu minini rrugen me i kalu neper mustaqe.
Legjo nji i familjes sime dikur kish dal kaqak e shkieve te veriut ua pat ndalu tregun ne Mitrovic,duel kaqak ...po edhe ather ka pas Hashima e ja punojn Kurteshit rahmet shpirti i past,e i thojn hajde se Evropa kshtu nuk po done e po na prish pune...Dorzohu e kena met qit ne Allbani.Besa e qesin deri ne Vllahi nji fshat ne Veri ,ankohet te 'shoket' e ju thot nji gjume pom merr ..ani mere flej se na te rijna..Ti qin majken 3 pushkl pernjiherash e te lan dekun ne vend.
Sot fshataret e Vllahis nen nji qershi; ne hyrje te fshatit i thon tek varri i Kurteshit.
po tash dikusgh ja ka hjek edhe gurt e besa as varri nuk po i dihet.
edhe pak se as skan me dit kush ka qen Kurteshi...ndoshta kan me than dikush i Siris...
Nuk jemi as ne ka i bajm hizmet punes se mar o Legjend ...po nji te garantoj qet vrasin shkiet komme te varros me flamur te Vetvendosjes.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=jE_nX_SSPKM
Ganimet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-01-2016, 22:17   #48
legjenda
V.I.P
 
Avatari i legjenda
 
Data e antarėsimit: May 2014
Vendndodhja: MAQEDONIA VERIUT
Posts: 3,477
Thanks: 282
Thanked 774 Times in 252 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
legjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: PDK tani po nis Misionin e Ri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga 1+? Shiko postimin
hahahahahaaaaaaaaaaaa
o na myte more plak krejt me keto budallakinat tua breeeeeeeeeeee
plaku ka shum drejt po ty na mbyt krejt
__________________
Fjala e urtė thotė:Miku i mirė njihet nė ditė tė vėshtira.Tė bėsh mik,sė pari duhesh tė jeshė vet mik,por edhe mikun nuk mund tė zgjedhish brenda ditės
legjenda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-01-2016, 22:19   #49
legjenda
V.I.P
 
Avatari i legjenda
 
Data e antarėsimit: May 2014
Vendndodhja: MAQEDONIA VERIUT
Posts: 3,477
Thanks: 282
Thanked 774 Times in 252 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
legjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: PDK tani po nis Misionin e Ri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ganimet Shiko postimin
kur te duash por edhe kjo nese ke fat


nji te garantoi se kur serbet duan do ta mbykllin levizjen e lir ,per kedo e per secilin.

E ka msu minini rrugen me i kalu neper mustaqe.
Legjo nji i familjes sime dikur kish dal kaqak e shkieve te veriut ua pat ndalu tregun ne Mitrovic,duel kaqak ...po edhe ather ka pas Hashima e ja punojn Kurteshit rahmet shpirti i past,e i thojn hajde se Evropa kshtu nuk po done e po na prish pune...Dorzohu e kena met qit ne Allbani.Besa e qesin deri ne Vllahi nji fshat ne Veri ,ankohet te 'shoket' e ju thot nji gjume pom merr ..ani mere flej se na te rijna..Ti qin majken 3 pushkl pernjiherash e te lan dekun ne vend.
Sot fshataret e Vllahis nen nji qershi; ne hyrje te fshatit i thon tek varri i Kurteshit.
po tash dikusgh ja ka hjek edhe gurt e besa as varri nuk po i dihet.
edhe pak se as skan me dit kush ka qen Kurteshi...ndoshta kan me than dikush i Siris...
Nuk jemi as ne ka i bajm hizmet punes se mar o Legjend ...po nji te garantoj qet vrasin shkiet komme te varros me flamur te Vetvendosjes.
po vjen hashim fundi albin kurti kryeminister
__________________
Fjala e urtė thotė:Miku i mirė njihet nė ditė tė vėshtira.Tė bėsh mik,sė pari duhesh tė jeshė vet mik,por edhe mikun nuk mund tė zgjedhish brenda ditės
legjenda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-01-2016, 22:19   #50
Ganimet
V.I.P
 
Avatari i Ganimet
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Ne toke
Posts: 5,404
Thanks: 217
Thanked 209 Times in 149 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Ganimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: PDK tani po nis Misionin e Ri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga legjenda Shiko postimin
Ėshtė kėrcėnuar me jetė kandidati pėr president, Ismet Habibi,transmeton GazetaNewBorn.

Ja shkrimi I tijJam i kercnuar fizikisht, se do me vrasin naten,ma kane shkaterruar auton.Por askush nuk mund te me frigsoje dhe as Juvet te ju ndaloje- derisa jemi te drejte , veprojme demokratikisht, me plot trasnparence e ligjshem!! Kerkoi mbrojte nga AKI, PK, dhe percjellja policore dhe mbrojtja naten te me lejohet nga Ministri i nderuar i MPM Z. Skender Hyseni(kete e kam kerkuar para 6 muajve dhe i kam shkruar kerkese me shkrim Zotit Hyseni ne biro pranimi te MPM). Une i besoi PK dhe FSK se Republikės demokratike tė Kosovės, gjithēka qe me ndodhe sot e tutje- Popull i dashur mund ti dini fajtoret dhe te kerkoni llogari ligjore per jeten time qe ua kam dhuruar Juvet dhe demokracise se vertete te shetit te bukur te Kosoves heroike.Flm Minister i nderuar Z. Hyseni per ndihme, respekte.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=jE_nX_SSPKM
Ganimet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-01-2016, 22:20   #51
legjenda
V.I.P
 
Avatari i legjenda
 
Data e antarėsimit: May 2014
Vendndodhja: MAQEDONIA VERIUT
Posts: 3,477
Thanks: 282
Thanked 774 Times in 252 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
legjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: PDK tani po nis Misionin e Ri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ganimet Shiko postimin
kur te duash por edhe kjo nese ke fat


nji te garantoi se kur serbet duan do ta mbykllin levizjen e lir ,per kedo e per secilin.

E ka msu minini rrugen me i kalu neper mustaqe.
Legjo nji i familjes sime dikur kish dal kaqak e shkieve te veriut ua pat ndalu tregun ne Mitrovic,duel kaqak ...po edhe ather ka pas Hashima e ja punojn Kurteshit rahmet shpirti i past,e i thojn hajde se Evropa kshtu nuk po done e po na prish pune...Dorzohu e kena met qit ne Allbani.Besa e qesin deri ne Vllahi nji fshat ne Veri ,ankohet te 'shoket' e ju thot nji gjume pom merr ..ani mere flej se na te rijna..Ti qin majken 3 pushkl pernjiherash e te lan dekun ne vend.
Sot fshataret e Vllahis nen nji qershi; ne hyrje te fshatit i thon tek varri i Kurteshit.
po tash dikusgh ja ka hjek edhe gurt e besa as varri nuk po i dihet.
edhe pak se as skan me dit kush ka qen Kurteshi...ndoshta kan me than dikush i Siris...
Nuk jemi as ne ka i bajm hizmet punes se mar o Legjend ...po nji te garantoj qet vrasin shkiet komme te varros me flamur te Vetvendosjes.
une jam zemer shpirt kosovare qe jetoj ne tetove
__________________
Fjala e urtė thotė:Miku i mirė njihet nė ditė tė vėshtira.Tė bėsh mik,sė pari duhesh tė jeshė vet mik,por edhe mikun nuk mund tė zgjedhish brenda ditės
legjenda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-01-2016, 22:46   #52
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,630
Thanks: 41
Thanked 118 Times in 105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: PDK tani po nis Misionin e Ri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ganimet Shiko postimin


E kom nji 'mik' serb qe me informon per shum rrjedha.Ai mendon se kush e don Thaqin eshte shqiptar e kush e don Albinin eshte me Rusin ...edhe une nuk i boj za.Po me shkruan me heret se kah fundi i javes se ardhshme do te thirret seanca ne Parlament.. dhe serbet do te kerkojn qe Zajednices ti ipet drite jeshile.Po nuk pati perkrahje Zajednica, do te prishen pazaret.
Pra zgjedhjet do jen opcion i pashmangshem...vetem sa u doli zani i zi e disave besa keq ju ran maskat.
ganqe flm per ket informat edhe nihere qe te ka rrshqit gabimisht hahahahaha po a veq nja e ki mik a jo jo edhe shum e shkavellin ti plako i ke miq shum e buken ne konak tan e kan hanger shkavellat plakoooo e shum e stupcin jau ke dhan ti me ata shoket tu shkavella shqiptarve more plako ti mendon se nuk te njofin a hehehe keq gabohesh plakushoooo
__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-01-2016, 23:00   #53
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,630
Thanks: 41
Thanked 118 Times in 105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: PDK tani po nis Misionin e RiRamiz Kelmendi thotė se planifikon tė investojė 154 milionė euro nė Kosovė

28 Janar 2016 | 21:14
Gazeta Tribuna


Deputeti i PDK-sė nė Kuvendin e Kosovės dhe biznesmeni Ramiz Kelmendi ka thėnė se bota ėshtė shumė e interesuar pėr investime nė Kosovė. Ai ka thėnė se duhet pėrkrahur edhe investitorėt e brendshėm pa marrė parasysh pėrkatėsit politike.

“Ne duhet ta kuptojmė gjendjen tonė. Ndryshimi i gjendjes ekonomike ėshtė edhe ndryshim i gjendjes politike”, ka thėnė ai nė emisionin “Politikė” nė Tribuna Channel.

Kelmendi ėshtė shprehur i zhgėnjyer me pėrkrahjen qeveritare derisa ka thėnė se planet e tij janė 154 milionė euro investime nė Kosovė. Sipas tij nėse njė proces ekonomik nuk jep rezultate duhet tė ketė kėshillime pėr interes kombėtar./Gazeta Tribuna/
__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-01-2016, 01:11   #54
Eliot
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 925
Thanks: 3
Thanked 17 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
Eliot ka mbyllur reputacionin
Re: PDK tani po nis Misionin e Ri

Llap,

A keni mendu si do konsolidoheni pas arrestimeve nga gjykata speciale?

Veq sherri i kesaj gjykate se premtimin per 200000 vende pune do e mbanit apo?

Nejse ka kohe ende per ti fut ne pune 200000 njerez.

Po per para per ti paguar avokatet keni hapur ndonje fond per te kontribuar qytetaret?

Nejse skeni nevoje per fonde,kerkojauni borgjin atyre qe ju dhate tendera partiak,ata do ju financojne.

Po me ty cdo te behet?
Prape do mbetesh vetem bagel e forumeve qe shperndane ere propagande?
Eliot nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-01-2016, 01:43   #55
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,630
Thanks: 41
Thanked 118 Times in 105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Re: PDK tani po nis Misionin e Ri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eliot Shiko postimin
Llap,

A keni mendu si do konsolidoheni pas arrestimeve nga gjykata speciale?

Veq sherri i kesaj gjykate se premtimin per 200000 vende pune do e mbanit apo?

Nejse ka kohe ende per ti fut ne pune 200000 njerez.

Po per para per ti paguar avokatet keni hapur ndonje fond per te kontribuar qytetaret?

Nejse skeni nevoje per fonde,kerkojauni borgjin atyre qe ju dhate tendera partiak,ata do ju financojne.

Po me ty cdo te behet?
Prape do mbetesh vetem bagel e forumeve qe shperndane ere propagande?
e hangsh e kurr nga goja mos te dalt bagla ty
__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-02-2016, 08:38   #56
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,630
Thanks: 41
Thanked 118 Times in 105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: PDK tani po nis Misionin e Ri

__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-02-2016, 17:45   #57
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,630
Thanks: 41
Thanked 118 Times in 105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: PDK tani po nis Misionin e RiHashim Thaēi flet pėr zgjedhje gjatė njė tubimi partiak nė Klinė
GazetaExpress E mėrkurė, 03 Shkurt 2016 17:49


Kyetari i Partisė Demokratike tė Kosovės, Hashim Thaēi gjatė takimit me elektoratin dhe strukturėn e PDK-sė nė Klinė ka thėnė se Partia Demokratike e Kosovės ka kultivuar vlerat e veta evropiane dhe demokratike e integruese edhe nė njė vend tė veēantė ashtu siē ėshtė Klina, ku ka shumė komunitete fetare e etnike.

“PDK ka instaluar standardin e respektimit tė demokracisė. PDK ka instaluar standardin e fitoreve zgjedhore nė tė gjitha zgjedhjet e pasluftės. E ka respektuar shpirtin e garės dhe tė pranimit tė saj demokratik. PDK ka respektuar shenjtėrinė e votės demokratike. Ajo ka qenė gjithmonė nė shėrbim tė proceseve integruese demokratike, tė vlerės dhe traditės sonė”, ka thėnė Hashim Thaēi duke shtuar se PDK ka instaluar debatin e brendshėm dhe me kredibilitet ka instaluar agjenda shtetėrore dhe shtet formuese duke u dalė pėrkrah mėsuesve tė republikės mjekėve, pensionistėve.

“Me PDK ka filluar vėrtet zhvillimi ekonomik, ėshtė ndėrtuar infrastruktura rrugore e cila mund tė krahasohet me atė evropiane”, ka thėnė Thaēi, raporton Gazeta Tribuna.

Sipas tij, ata qė e kanė dėmtuar imazhin e shtetit tė Kosovės do tė humbin nė zgjedhjet nacionale tė vitit 2018.
LEXO EDHE KDI pritet t’i bashkojė forcat politike nė vend

“Strukturat e PDK-sė duhet tė jenė nė shėrbim tė demokracisė perspektivės dhe konkurrencės pėr reformimin e saj tė vazhdueshėm. PDK ėshtė partia reformatore me agjenda qytetare e shtetėrore.
__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-02-2016, 19:41   #58
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,630
Thanks: 41
Thanked 118 Times in 105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: PDK tani po nis Misionin e Ri

“Veprimet shtetėrore nuk duhet tė mbesin peng i shpirtngushtėsisė partiake” tha kryetari i Partisė Demokratike tė Kosovės, Hashim Thaēi

Vushtrri, 3 Shkurt

Nė sallėn e stėrmbushur tė Qendrės sė Kulturės “Hasan Prishtina” nė Vushtrri, u mbajt takimi i krerėve tė Partisė Demokratike tė Kosovės me strukturėn e degės sė kėsaj partie. Kryetari i PDK-sė, Hashim Thaēi uroi veprimtarėt lokal pėr angazhimin strukturor tė degės dhe pėr qeverisjen e komunės. Ai u ndalė nė vlerėsimet pėr angazhimet e PDK-sė qė nga themelimi i saj nė respektimin e standardeve demokratike dhe veprimeve gjithmonė nė interes tė shtetit. “Veprimet shtetėrore nuk duhet tė mbesin peng i shpirtngushtėsisė partiake” tha Thaēi. Mė tej, ai duke folur pėr veprimet opozitare, tė cilat pėrmes dhunės synojnė tė arrijnė pėrfitime partiake theksoi: “Janė duke e lėnduar konsolidimin e shtetit tė Kosovės, pasi kush qeverisė me vendin e pėrcakton vota e qytetarėve, e jo dhuna”. Thaēi nė kėtė takim gjithashtu theksoi se zgjedhja e presidentit konform ligjeve dhe marrėveshjeve do ta ndihmoj konsolidimin e shtetit, por edhe afirmimin e vet partisė.
Zevendėskryetari i PDK-sė, Kadri Veseli ndėr tė tjera nė fjalimin e tij ftoi opozitėn pėr mė shumė dinjitet nė veprimet e saja dhe qė bash****sht tė punohet pėr shtetin. “Dhuna nuk ėshtė zgjedhje qė e ēon vendin pėrpara. Ajo po e dėmton edhe partneritetin tonė me ndėrkombėtarėt” vlerėsoi Veseli. Ai kėtė muaj e quajti si tė veēantė, pasi ky ėshtė muaji qė vendi do ta zgjedhė presidentin.
Nė kėtė takim foli edhe kryetari i degės sė PDK-sė Kurtan Kajtazi dhe kryetari i Komunės Bajram Mulaku, tė cilėt u ndalėn nė tė arriturat e Komunės gjatė qeverisjes sė PDK-sė nė kėtė komunė.
__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-02-2016, 21:39   #59
Ganimet
V.I.P
 
Avatari i Ganimet
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Ne toke
Posts: 5,404
Thanks: 217
Thanked 209 Times in 149 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Ganimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: PDK tani po nis Misionin e Ri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga 1+? Shiko postimin
ganqe flm per ket informat edhe nihere qe te ka rrshqit gabimisht hahahahaha po a veq nja e ki mik a jo jo edhe shum e shkavellin ti plako i ke miq shum e buken ne konak tan e kan hanger shkavellat plakoooo e shum e stupcin jau ke dhan ti me ata shoket tu shkavella shqiptarve more plako ti mendon se nuk te njofin a hehehe keq gabohesh plakushoooo
Ish kon dasht me ju ngul ne huj gardhi...eh si nuk jom zatet qathere ne ty e met ba hero ,se kshtu krejt e gazite
Po tash qe po na jepni Zajednicen ndoshta ti pi sorra met e vjen me na uru...kemi met dhan raki t'fort!
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=jE_nX_SSPKM
Ganimet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-02-2016, 22:21   #60
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,630
Thanks: 41
Thanked 118 Times in 105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: PDK tani po nis Misionin e Ri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ganimet Shiko postimin
Ish kon dasht me ju ngul ne huj gardhi...eh si nuk jom zatet qathere ne ty e met ba hero ,se kshtu krejt e gazite
Po tash qe po na jepni Zajednicen ndoshta ti pi sorra met e vjen me na uru...kemi met dhan raki t'fort!
ganqeeee leh pertej gardhi sa te duesh
__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur