Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 13-11-2019, 13:26   #341
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,536
Thanks: 6,033
Thanked 12,422 Times in 4,340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 374
Beaute ka mbyllur reputacionin
Re: Cfare do i thonit njeriut te zemres?

Faleminderit Mima, Marya dhe Akrepi.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-11-2019, 18:22   #342
Xhenet
Amoureus <3
 
Avatari i Xhenet
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Ne mes endrrave dhe realitetit
Posts: 1,038
Thanks: 1,122
Thanked 937 Times in 256 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
Xhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare do i thonit njeriut te zemres?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Faleminderit qe me dhurove kte mrekulli . Je ti shembull qe jeta jon mori kte drejtim ( malgré kokefortesis time ).
Faleminderit qe me bere mama e dy mrekullive.
Dhe te na behet mrekullia jon e pare Edhe 100.
Je t’aime infiniment mon amour.
Joyeux anniversaire pour ta princesse Beauté, je vous souhaite que du bonheur ą toi et ta famille
__________________
Ne laisse pas une mauvaise période te faire croire que tu as une mauvaise vie !
Xhenet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-11-2019, 19:25   #343
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 37,213
Thanks: 18,180
Thanked 23,619 Times in 9,056 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 527
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare do i thonit njeriut te zemres?

you’ll miss me when I’m gone
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-11-2019, 19:34   #344
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,536
Thanks: 6,033
Thanked 12,422 Times in 4,340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 374
Beaute ka mbyllur reputacionin
Re: Cfare do i thonit njeriut te zemres?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xhenet Shiko postimin
Joyeux anniversaire pour ta princesse BeautĆ©, je vous souhaite que du bonheur Ć* toi et ta famille
Merci ma merveilleuse Xhenet. Uroj qe se shpejti dhe Ju te krijoni votre petite famille. Je ne suis sur et certain que ēa va ce passé comēa et j’espereØet te souhaite avec toute mon cœur. Bisous a vous deux

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Beaute : 13-11-2019 nė 20:47
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-11-2019, 20:21   #345
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,313
Thanks: 0
Thanked 751 Times in 619 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Cfare do i thonit njeriut te zemres?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
you’ll miss me when I’m gone
Filuat cicmicet?
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-11-2019, 20:32   #346
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 5,051
Thanks: 417
Thanked 1,653 Times in 1,041 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare do i thonit njeriut te zemres?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
you’ll miss me when I’m gone
Rexh, nga erdhi gjithe ky deshperim
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-11-2019, 20:35   #347
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,313
Thanks: 0
Thanked 751 Times in 619 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Cfare do i thonit njeriut te zemres?

Edhe 100 goca beaute.
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-11-2019, 20:40   #348
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,313
Thanks: 0
Thanked 751 Times in 619 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Cfare do i thonit njeriut te zemres?

doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-11-2019, 20:48   #349
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,536
Thanks: 6,033
Thanked 12,422 Times in 4,340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 374
Beaute ka mbyllur reputacionin
Re: Cfare do i thonit njeriut te zemres?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
Edhe 100 goca beaute.
Merci doganieri.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2019, 20:36   #350
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,536
Thanks: 6,033
Thanked 12,422 Times in 4,340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 374
Beaute ka mbyllur reputacionin
Re: Cfare do i thonit njeriut te zemres?

Tu est adorable mon amour je t’aime ��

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Beaute : 18-11-2019 nė 20:50
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2019, 20:51   #351
Guest88
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 2,928
Thanks: 2,315
Thanked 932 Times in 729 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 90
Guest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare do i thonit njeriut te zemres?

Mashalla qeka rrit cuni qeka ba goc
Nice linda si yll
Guest88 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2019, 20:52   #352
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 4,361
Thanks: 2,050
Thanked 2,302 Times in 977 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 183
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare do i thonit njeriut te zemres?

Do i thoja “where’s my champagne?” por kam frike se me quan alcoholic ndaj sdo i them gje hiē.
__________________
Ndrysho por beje ngadale, drejtimi eshte me i rendesishem se shpejtesia!
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-11-2019, 04:23   #353
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,313
Thanks: 0
Thanked 751 Times in 619 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Cfare do i thonit njeriut te zemres?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elushe Shiko postimin
Do i thoja “where’s my champagne?” por kam frike se me quan alcoholic ndaj sdo i them gje hiē.
Shampanje apo spumante?

Se vetem shampanje te lexojme qe pi.

Provo nje here edhe rakine e hurmes...
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-11-2019, 13:04   #354
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 4,361
Thanks: 2,050
Thanked 2,302 Times in 977 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 183
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare do i thonit njeriut te zemres?

Shampanje!

Rakia eshte per burra.
__________________
Ndrysho por beje ngadale, drejtimi eshte me i rendesishem se shpejtesia!
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-11-2019, 13:14   #355
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,313
Thanks: 0
Thanked 751 Times in 619 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Cfare do i thonit njeriut te zemres?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elushe Shiko postimin
Shampanje!

Rakia eshte per burra.
Lord, apo kalores e ke burrin..
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-11-2019, 14:28   #356
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,428
Thanks: 12,088
Thanked 9,847 Times in 6,304 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Cfare do i thonit njeriut te zemres?

Ku e ke zemren ???
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-11-2019, 15:06   #357
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 7,243
Thanks: 4,538
Thanked 5,021 Times in 1,944 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare do i thonit njeriut te zemres?

Sa mė peshon, mė lėndon, shtrėngoj dhėmbėt gjithmonė, ngre sytė lart nga qielli kur ndjejė qė janė duke ardhur ata tė mallkuar lot...sa herė qė mendoj pikėrisht pėr Ty......per dashurinė....

xxxx
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-11-2019, 15:06   #358
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,546
Thanks: 4,820
Thanked 3,711 Times in 1,767 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 136
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare do i thonit njeriut te zemres?

Me făl qe te bera me zemer
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-11-2019, 15:54   #359
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,536
Thanks: 6,033
Thanked 12,422 Times in 4,340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 374
Beaute ka mbyllur reputacionin
Re: Cfare do i thonit njeriut te zemres?

Qu’est-ce t’arrive ma belle ??

Pėr temen: ke dy ore se ke ik ndjehem si pa oxygčne.
Tu me manque déją .. il faut que un trouve un solution bb .
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur