Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 19-10-2018, 21:46   #181
xyz
aNtipatrea
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,403
Thanks: 1,597
Thanked 3,532 Times in 1,419 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
xyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pytje dhe pergjigje!

pa plane icCi do ? Asnjeher nuk dalin si do
xyz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-10-2018, 21:48   #182
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 21,429
Thanks: 8,863
Thanked 7,805 Times in 4,994 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 394
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pytje dhe pergjigje!

ajo mvaret.....asgje nuk del si e do ose si e enderron por kjo nuk do te thote te ndalosh se snedrruari ose se dashuri ti besh sic ta ka enda gjerat e palnet...

Kush eshte deshira juaj me e madhe?
__________________
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-10-2018, 21:51   #183
xyz
aNtipatrea
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,403
Thanks: 1,597
Thanked 3,532 Times in 1,419 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
xyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pytje dhe pergjigje!

per momentin ? Ta coj trurin ne zero


Esht e mundur ?
xyz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-10-2018, 21:53   #184
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 21,429
Thanks: 8,863
Thanked 7,805 Times in 4,994 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 394
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pytje dhe pergjigje!

oj qe mundesh qe cke me te.....ja ndiz nje cigare dhe vere nje melodi cta ka endja....kembet mbi tavoline dhe------------meqe doli kjo cigarja, c'marke preferoni?
__________________
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-10-2018, 21:57   #185
xyz
aNtipatrea
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,403
Thanks: 1,597
Thanked 3,532 Times in 1,419 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
xyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pytje dhe pergjigje!

marlboro


Smendon se harove dhe dicka me cigaren dhe muziken ?
xyz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-10-2018, 21:57   #186
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 9,673
Thanks: 3,769
Thanked 3,956 Times in 1,197 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 182
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pytje dhe pergjigje!

Nuk e pi

Ti , ē'marke ?
__________________
♡°°°●🌟○•°°°●🌟○•°°°•○🌟●°°°•○🌟●°°°♡
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-10-2018, 22:00   #187
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 21,429
Thanks: 8,863
Thanked 7,805 Times in 4,994 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 394
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pytje dhe pergjigje!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MiM@ Shiko postimin
Nuk e pi

Ti , ē'marke ?
Un nuk e pi as njeren e as tjetren...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga xyz Shiko postimin
marlboro


Smendon se harove dhe dicka me cigaren dhe muziken ?
ndofta nje gote Hennesy ku te ngjyesh fundin e cigares para se ta thithesh ???
__________________
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-10-2018, 22:02   #188
xyz
aNtipatrea
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,403
Thanks: 1,597
Thanked 3,532 Times in 1,419 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
xyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pytje dhe pergjigje!

ahahhahahahhah
I vemendshem verte


Ka ndonje gje qe te kalon pa u ven re?
xyz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-10-2018, 22:05   #189
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 21,429
Thanks: 8,863
Thanked 7,805 Times in 4,994 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 394
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pytje dhe pergjigje!

Shume gjera kalojne perpara por shikimin ma rrembejne ato gjera qe depertojne brendesise se ndjenjes dhe e mahnisin ate....

kush jane kriteret qe keni kur zgjidhni veshjen tuaj ?
__________________
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-10-2018, 22:08   #190
xyz
aNtipatrea
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,403
Thanks: 1,597
Thanked 3,532 Times in 1,419 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
xyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pytje dhe pergjigje!

me teper te klasikja pa kaluar ne ekstarvaganc te ekzagjeruar ka shum gjera per zgjedhje


Te pelqen moda ?
xyz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-10-2018, 22:15   #191
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,679
Thanks: 373
Thanked 1,923 Times in 1,297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pytje dhe pergjigje!

jam gjithnje jashte mode...

a keni uri ne kete ore?
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur