Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika > Muzika Botėrore

Muzika Botėrore Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 04-12-2018, 17:42   #41
Miranda
V.I.P
 
Avatari i Miranda
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,071
Thanks: 651
Thanked 851 Times in 345 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 20
Miranda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kenga e cila do deshironit te luhej ne funeralin tuaj!!!

Vdes,per tallavan.
Miranda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-12-2018, 19:21   #42
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 7,082
Thanks: 24
Thanked 1,898 Times in 1,213 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kenga e cila do deshironit te luhej ne funeralin tuaj!!!__________________
Nobody Can Take Away My Smile,
What's mine it will be...
To Eternity....
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-12-2018, 19:24   #43
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 14,080
Thanks: 10,942
Thanked 6,008 Times in 3,747 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 319
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kenga e cila do deshironit te luhej ne funeralin tuaj!!!

Nuk Dua te luajne asnje kenge
Po te qajne e te plasin qe u shua nje Ylll
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 04-12-2018, 19:29   #44
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 18,899
Thanks: 8,592
Thanked 7,026 Times in 3,663 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kenga e cila do deshironit te luhej ne funeralin tuaj!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Nuk Dua te luajne asnje kenge
Po te qajne e te plasin qe u shua nje Ylll

ishalla nuk cohesh ne ato momente

joo une dua tme percjellin me qetesi pa zhurma e qurravitje
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Si Bora pėlqehet nga
i vjetėr 04-12-2018, 19:29   #45
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 6,721
Thanks: 7,148
Thanked 5,496 Times in 2,289 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 154
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kenga e cila do deshironit te luhej ne funeralin tuaj!!!

__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-12-2018, 18:19   #46
Zee
🔒
 
Avatari i Zee
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 14,672
Thanks: 5,190
Thanked 6,426 Times in 3,037 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 653
Zee ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kenga e cila do deshironit te luhej ne funeralin tuaj!!!

__________________
a wolf will never be a pet
Zee nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-12-2018, 18:23   #47
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,460
Thanks: 13,706
Thanked 8,156 Times in 5,432 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs down Pėrgjigje e: Kenga e cila do deshironit te luhej ne funeralin tuaj!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Beni VJELL me ZHAPIKET...


PS...se memdoj....nuk do phhhhhhhhhhhhhhhh

GREATE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-12-2018, 18:31   #48
ThegreatGatsby
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 2,186
Thanks: 810
Thanked 444 Times in 273 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
ThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kenga e cila do deshironit te luhej ne funeralin tuaj!!!

__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
ThegreatGatsby nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-12-2018, 18:36   #49
Zee
🔒
 
Avatari i Zee
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 14,672
Thanks: 5,190
Thanked 6,426 Times in 3,037 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 653
Zee ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kenga e cila do deshironit te luhej ne funeralin tuaj!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Beni VJELL me ZHAPIKET...

https://www.youtube.com/watch?v=2jXw...=RD2jXwhlPiK2E

PS...se memdoj....nuk do phhhhhhhhhhhhhhhh

GREATE.
Lol me mire ti shkelesh
__________________
a wolf will never be a pet
Zee nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-12-2018, 18:49   #50
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,484
Thanks: 6,806
Thanked 3,221 Times in 1,656 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kenga e cila do deshironit te luhej ne funeralin tuaj!!!

Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-12-2018, 18:50   #51
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,021
Thanks: 5,294
Thanked 1,513 Times in 822 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 85
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kenga e cila do deshironit te luhej ne funeralin tuaj!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Nuk Dua te luajne asnje kenge
Po te qajne e te plasin qe u shua nje Ylll
Edhe une nuk dua muzik. Mund te prishi pune dhe zgjohem, imagjino turpin pastaj. Gjithe ato mysafir.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-12-2018, 19:31   #52
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 10,245
Thanks: 1,802
Thanked 1,941 Times in 1,275 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 305
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kenga e cila do deshironit te luhej ne funeralin tuaj!!!

As kam per t'i treguar njeriu, se kur do te vdes !

Duan te degjojne dhe kenge, ata !!!
phhh
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-12-2018, 19:38   #53
Sopoti
Delete
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,972
Thanks: 5,195
Thanked 5,731 Times in 3,034 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 204
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kenga e cila do deshironit te luhej ne funeralin tuaj!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin
As kam per t'i treguar njeriu, se kur do te vdes !

Duan te degjojne dhe kenge, ata !!!
phhh
Larg qofte.
__________________
Muzika asht liri, kulturė, fe, magji e mistikė.
Gjergj Fishta!
------------------------------------
''Njeriun,,sa pak e gjej te njeriu!
V Zhiti.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur