Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-11-2018, 16:05   #401
Leaf
Super Moderator

Data e antarėsimit: Aug 2011
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Une ju lash gati menxhesin femijeve , dhe ju bera biskota te ngrohta..Kaē deri tani..
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg D823A5E3-30F7-49BE-B2E6-D1086240D442.jpg (22.8 KiloByte, 77 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg 1E9DB346-3752-44CA-A802-1BC2FA302F8B.jpg (23.3 KiloByte, 73 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg 097B1843-0F22-43E0-A3BF-EECC0E480020.jpg (21.6 KiloByte, 81 shikimet)
i vjetėr 25-11-2018, 16:41   #402
Viking
*Odin*

Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Shuma e pikėve qė jep: 112
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Une ju lash gati menxhesin femijeve , dhe ju bera biskota te ngrohta..Kaē deri tani..
Po kam teze une jo shaka flm ska si duart e tua te arta

Edhe Gj e madhe e shtypit gj e vogel e shtypit Gjesi

I always have the shadow of smiling
Nobody can take away my smile.
What’s mine it will be...
To Eternity....😊
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 25-11-2018, 17:46   #403
edlin
V.N.P

Data e antarėsimit: Apr 2010
Shuma e pikėve qė jep: 48
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm

Unė s'di tė gatuj, po mė kishin bo njė gjo tė mirė sot pėr me lpi thojt... me erėza dafina piper ver spec i kuq e ku di unė...
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-11-2018, 19:34   #404
*ARiel*
E qetė 🙃

Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Shuma e pikėve qė jep: 163
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MiM@ Shiko postimin
Aman...sa hy n shpi pa heq kpucet " Maaa, ca do hame" ??? M leni t hyj i her...pastaj te shof ca do baj...dy pune moj dy kena..maron dita punes kur ata flene lol ( rasti per tu qa iēik,,haaha )
Hahahah Mima po e vertete, femra eshte e hekurt 💪
i vjetėr 26-11-2018, 11:10   #405
*ARiel*
E qetė 🙃

*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm

Dhe nderkohe po bej qull me arra me mish pule
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_5112.jpg (23.1 KiloByte, 53 shikimet)
i vjetėr 26-11-2018, 12:31   #406
Rexhina
V.I.P

Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Shuma e pikėve qė jep: 399
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *ARiel* Shiko postimin
Esther une kam nxene mend pak a shume max 3 pjata gjelle mesatarisht gatuaj se perndryshe ngela duke ngrene gjithe diten te njejten gjelle , burri mazallah se han te njejten gjelle per se dyti, epo edhe une me zor sdo e haja gjithmone, kshu na mbaron gjella me nje vakt. Taksirat per mua qe duhet me gatu nga 3-4-5... here. Gjysma e dites aahtu me iken, se jane dhe femijet me naze. Gjysma tjeter laj shplaj ene, ndonje rrobe, co kalamajt te banja laj shplaj ndrro kalamajt 100 here n ditet. Pjesen e ngelur fut nxjerr rroba nga lavatricja, ndenj palos e hekuros rroba, shkund batanije e rrugica etj etj, nuk e kuptoj si ju del koha atyre qe edhe punojne lol. Ne darket mundohem te vej kalamajt ne gjume qe mesatarisht me shkon nga 1-2 ore qe me ne fund te shtrihem dhe per vete , burri ma ben hajde se kam zgjedhur nje film ta shofim
Se dola nga tema fare
nuk na del koha Ariel...ja komshia ime me thot shpesh here “pse nuk merr nje pastruse.”...ama sme vjen mire te me pstroj dikush tjeter shtepin...jo se jam clean freak, por fjerat personale adua ti mi preki njeri...personale i them cdo fje..edhe pjatave vetem burri eshte i lejur te pastroj..dhe me vone vajzat
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 26-11-2018, 17:48   #407
*ARiel*
E qetė 🙃

Rexh njelloj jam dhe une, pervec te afermve si psh mami, vjehrra, motra keto se kam problem te me pastrojne dicka nga shtepia

Se desh harrova te hedh qullin .
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_7801.jpg (21.5 KiloByte, 43 shikimet)
i vjetėr 28-11-2018, 12:22   #408
Marya
V.I.P

Data e antarėsimit: Mar 2011
Shuma e pikėve qė jep: 94
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm

Gjella ime e preferuar
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 47232888_1990248857722517_783254193426137088_o.jpg (21.5 KiloByte, 37 shikimet)
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Marya pėlqehet nga
i vjetėr 28-11-2018, 12:30   #409
Angelisa
V.I.P

Data e antarėsimit: Sep 2014
Shuma e pikėve qė jep: 286
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
Gjella ime e preferuar
Gjelle studenti
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-11-2018, 12:51   #410
Venom
Chill

Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Shuma e pikėve qė jep: 73
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm

Kshu....
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 28-11-2018, 13:59   #411
Jolene
Away

Data e antarėsimit: Jan 2010
Shuma e pikėve qė jep: 626
Jolene ka mbyllur reputacionin

Venom vetem 1 me mjafton mua, qenkan te super mbushura lol

Une per dreke nje double express dhe nje biskote.
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 28-11-2018, 14:17   #412
Beast
V.I.P

Data e antarėsimit: Nov 2018
Shuma e pikėve qė jep: 11
Beast ka mbyllur reputacionin

Kjo Jolene ka me ma gatu mua sot nje Pizza vegetariane , pa djath.
Beast nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-11-2018, 14:24   #413
Bad_Teacher
*Eat Me*

Data e antarėsimit: Dec 2012
Shuma e pikėve qė jep: 209
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *ARiel* Shiko postimin
Rexh njelloj jam dhe une, pervec te afermve si psh mami, vjehrra, motra keto se kam problem te me pastrojne dicka nga shtepia

Se desh harrova te hedh qullin .
Mami im e ka pas bere ket qullin, tamam si ty. Sa inat e kisha. Lol. Enjoy it tho
i vjetėr 28-11-2018, 18:15   #414
Akrepi
Anėtar

Data e antarėsimit: Jan 2012
Shuma e pikėve qė jep: 545
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
Gjella ime e preferuar
Ke filluar t'ja bėsh ko, ko, ko, ko apo akoma?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-11-2018, 18:17   #415
Performer
Golden Light

Data e antarėsimit: Nov 2016
Shuma e pikėve qė jep: 135
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm

mu kujtua dicka …
kur isha e vogel haja shume veze , te ziera ne mengjes , te skuqura ne drek , te rrahura ne dark ...lol

nje here babi qe tma hiqte kte "ves" me tha … Performer mos ha me veze se do te mbijne zogj ne bark … fillova te imagjinoja zogjte e u tmerrova ….si perfundim mu hoq ai ves
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 28-11-2018, 18:22   #416
Viking
*Odin*

Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Shuma e pikėve qė jep: 112
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
mu kujtua dicka …
kur isha e vogel haja shume veze , te ziera ne mengjes , te skuqura ne drek , te rrahura ne dark ...lol

nje here babi qe tma hiqte kte "ves" me tha … Performer mos ha me veze se do te mbijne zogj ne bark … fillova te imagjinoja zogjte e u tmerrova ….si perfundim mu hoq ai ves
Imagjino sa i zgjut babi e dite qe do beheshe antare forumi

I always have the shadow of smiling
Nobody can take away my smile.
What’s mine it will be...
To Eternity....😊
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim