Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-11-2018, 16:05   #401
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,971
Thanks: 4,478
Thanked 9,167 Times in 3,108 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Une ju lash gati menxhesin femijeve , dhe ju bera biskota te ngrohta..Kaē deri tani..
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg D823A5E3-30F7-49BE-B2E6-D1086240D442.jpg (22.8 KiloByte, 77 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg 1E9DB346-3752-44CA-A802-1BC2FA302F8B.jpg (23.3 KiloByte, 73 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg 097B1843-0F22-43E0-A3BF-EECC0E480020.jpg (21.6 KiloByte, 81 shikimet)
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-11-2018, 16:41   #402
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 4,986
Thanks: 26
Thanked 1,143 Times in 768 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 112
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Une ju lash gati menxhesin femijeve , dhe ju bera biskota te ngrohta..Kaē deri tani..
Po kam teze une jo shaka flm ska si duart e tua te arta

Edhe Gj e madhe e shtypit gj e vogel e shtypit Gjesi
__________________

I always have the shadow of smiling
Nobody can take away my smile.
What’s mine it will be...
To Eternity....😊
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 25-11-2018, 17:46   #403
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,445
Thanks: 637
Thanked 1,025 Times in 581 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Unė s'di tė gatuj, po mė kishin bo njė gjo tė mirė sot pėr me lpi thojt... me erėza dafina piper ver spec i kuq e ku di unė...
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-11-2018, 19:34   #404
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 4,432
Thanks: 4,693
Thanked 2,025 Times in 890 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 163
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MiM@ Shiko postimin
Aman...sa hy n shpi pa heq kpucet " Maaa, ca do hame" ??? M leni t hyj i her...pastaj te shof ca do baj...dy pune moj dy kena..maron dita punes kur ata flene lol ( rasti per tu qa iēik,,haaha )
Hahahah Mima po e vertete, femra eshte e hekurt 💪
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i *ARiel* pėlqehet nga
i vjetėr 26-11-2018, 11:10   #405
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 4,432
Thanks: 4,693
Thanked 2,025 Times in 890 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 163
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Dhe nderkohe po bej qull me arra me mish pule
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_5112.jpg (23.1 KiloByte, 53 shikimet)
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i *ARiel* pėlqehet nga
i vjetėr 26-11-2018, 12:31   #406
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 32,664
Thanks: 13,655
Thanked 16,940 Times in 6,704 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 399
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *ARiel* Shiko postimin
Esther une kam nxene mend pak a shume max 3 pjata gjelle mesatarisht gatuaj se perndryshe ngela duke ngrene gjithe diten te njejten gjelle , burri mazallah se han te njejten gjelle per se dyti, epo edhe une me zor sdo e haja gjithmone, kshu na mbaron gjella me nje vakt. Taksirat per mua qe duhet me gatu nga 3-4-5... here. Gjysma e dites aahtu me iken, se jane dhe femijet me naze. Gjysma tjeter laj shplaj ene, ndonje rrobe, co kalamajt te banja laj shplaj ndrro kalamajt 100 here n ditet. Pjesen e ngelur fut nxjerr rroba nga lavatricja, ndenj palos e hekuros rroba, shkund batanije e rrugica etj etj, nuk e kuptoj si ju del koha atyre qe edhe punojne lol. Ne darket mundohem te vej kalamajt ne gjume qe mesatarisht me shkon nga 1-2 ore qe me ne fund te shtrihem dhe per vete , burri ma ben hajde se kam zgjedhur nje film ta shofim
Se dola nga tema fare
nuk na del koha Ariel...ja komshia ime me thot shpesh here “pse nuk merr nje pastruse.”...ama sme vjen mire te me pstroj dikush tjeter shtepin...jo se jam clean freak, por fjerat personale adua ti mi preki njeri...personale i them cdo fje..edhe pjatave vetem burri eshte i lejur te pastroj..dhe me vone vajzat
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 26-11-2018, 17:48   #407
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 4,432
Thanks: 4,693
Thanked 2,025 Times in 890 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 163
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Rexh njelloj jam dhe une, pervec te afermve si psh mami, vjehrra, motra keto se kam problem te me pastrojne dicka nga shtepia

Se desh harrova te hedh qullin .
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_7801.jpg (21.5 KiloByte, 43 shikimet)
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i *ARiel* pėlqehet nga
i vjetėr 28-11-2018, 12:22   #408
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,210
Thanks: 3,168
Thanked 2,482 Times in 1,222 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 94
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Gjella ime e preferuar
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 47232888_1990248857722517_783254193426137088_o.jpg (21.5 KiloByte, 37 shikimet)
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Marya pėlqehet nga
i vjetėr 28-11-2018, 12:30   #409
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,446
Thanks: 9,424
Thanked 5,037 Times in 3,138 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 286
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
Gjella ime e preferuar
Gjelle studenti
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-11-2018, 12:51   #410
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,725
Thanks: 1,725
Thanked 1,755 Times in 994 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Kshu....
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 28-11-2018, 13:59   #411
Jolene
Away
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 13,832
Thanks: 4,593
Thanked 5,799 Times in 2,731 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 626
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Venom vetem 1 me mjafton mua, qenkan te super mbushura lol

Une per dreke nje double express dhe nje biskote.
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 28-11-2018, 14:17   #412
Beast
V.I.P
 
Avatari i Beast
 
Data e antarėsimit: Nov 2018
Posts: 609
Thanks: 484
Thanked 239 Times in 158 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Beast ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Kjo Jolene ka me ma gatu mua sot nje Pizza vegetariane , pa djath.
Beast nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-11-2018, 14:24   #413
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 11,135
Thanks: 1,128
Thanked 6,536 Times in 2,918 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 209
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *ARiel* Shiko postimin
Rexh njelloj jam dhe une, pervec te afermve si psh mami, vjehrra, motra keto se kam problem te me pastrojne dicka nga shtepia

Se desh harrova te hedh qullin .
Mami im e ka pas bere ket qullin, tamam si ty. Sa inat e kisha. Lol. Enjoy it tho
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-11-2018, 18:15   #414
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 39,996
Thanks: 11,690
Thanked 10,403 Times in 6,308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 545
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
Gjella ime e preferuar
Ke filluar t'ja bėsh ko, ko, ko, ko apo akoma?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-11-2018, 18:17   #415
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 10,648
Thanks: 8,825
Thanked 5,798 Times in 3,281 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

mu kujtua dicka …
kur isha e vogel haja shume veze , te ziera ne mengjes , te skuqura ne drek , te rrahura ne dark ...lol

nje here babi qe tma hiqte kte "ves" me tha … Performer mos ha me veze se do te mbijne zogj ne bark … fillova te imagjinoja zogjte e u tmerrova ….si perfundim mu hoq ai ves
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 28-11-2018, 18:22   #416
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 4,986
Thanks: 26
Thanked 1,143 Times in 768 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 112
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
mu kujtua dicka …
kur isha e vogel haja shume veze , te ziera ne mengjes , te skuqura ne drek , te rrahura ne dark ...lol

nje here babi qe tma hiqte kte "ves" me tha … Performer mos ha me veze se do te mbijne zogj ne bark … fillova te imagjinoja zogjte e u tmerrova ….si perfundim mu hoq ai ves
Imagjino sa i zgjut babi e dite qe do beheshe antare forumi
__________________

I always have the shadow of smiling
Nobody can take away my smile.
What’s mine it will be...
To Eternity....😊
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur