Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Votime dhe sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: Sporti juaj i preferuar?
Futboll 29 52.73%
Basketboll 9 16.36%
Hendboll 0 0%
Volejboll 8 14.55%
Hokej 1 1.82%
Ragbi 0 0%
Bejsboll 0 0%
Atletikė 4 7.27%
Box 4 7.27%
Arte Marciale 5 9.09%
Ēiklizėm 4 7.27%
Sporte motorike 2 3.64%
Not 10 18.18%
Tenis 3 5.45%
Gjimnastikė 4 7.27%
Sporte dimėrore 4 7.27%
Bodybilding 1 1.82%
Sėrf 1 1.82%
Ping-pong 5 9.09%
Tjetėr... 5 9.09%
Sondazh me disa mundėsi votimi pėr ēdo anėtar Votues: 55. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 26-08-2019, 19:57   #101
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,020
Thanks: 15,709
Thanked 9,571 Times in 5,504 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 278
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Sporti juaj i preferuar?

Ecja...........esht dhe relax
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-08-2019, 19:58   #102
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 1,159
Thanks: 46
Thanked 425 Times in 252 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Sporti juaj i preferuar?

Edhe qitja me kallash sport eshte, vetem se s'po e gjej gjekundi

border=
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-08-2019, 19:22   #103
Ice
V.I.P
 
Avatari i Ice
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 1,573
Thanks: 28
Thanked 29 Times in 19 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Ice ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Re: Sporti juaj i preferuar?

Kickboxing


BJJ

Ice nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-08-2019, 19:33   #104
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,576
Thanks: 8,620
Thanked 6,656 Times in 2,789 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Re: Sporti juaj i preferuar?

__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-08-2019, 20:04   #105
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,123
Thanks: 11,769
Thanked 9,681 Times in 6,187 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Sporti juaj i preferuar?

__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
border=
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-08-2019, 20:08   #106
Ice
V.I.P
 
Avatari i Ice
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 1,573
Thanks: 28
Thanked 29 Times in 19 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Ice ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyerIce ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Re: Sporti juaj i preferuar?

Vrapimi osht shume sport e mir dhe e boj shpesh por ashtu me kecu nuk kom provu aq shume ... moti qe s'kom ba not se edhe ajo me pelqen. Edhe bicikleta ...
Ice nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-08-2019, 20:13   #107
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,123
Thanks: 11,769
Thanked 9,681 Times in 6,187 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Sporti juaj i preferuar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ice Shiko postimin
Vrapimi osht shume sport e mir dhe e boj shpesh por ashtu me kecu nuk kom provu aq shume ... moti qe s'kom ba not se edhe ajo me pelqen. Edhe bicikleta ...
Vrapmi eshte mbreti i sportit....por edhe noti eshte me pak.
Mjafton te merresh me sport qofte edhe ne menyre amatore dhe je gjithmone ne forme dhe i shendetshem.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
border=
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-08-2019, 20:47   #108
Morenita
V.I.P
 
Avatari i Morenita
 
Data e antarėsimit: Sep 2013
Posts: 343
Thanks: 38
Thanked 65 Times in 57 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Morenita ėshtė vėrtetė talentėMorenita ėshtė vėrtetė talentėMorenita ėshtė vėrtetė talentėMorenita ėshtė vėrtetė talentėMorenita ėshtė vėrtetė talentė
Re: Sporti juaj i preferuar?

A ka ndonje qe ben trekking?
Do doja te lexoja ndonje eksperience o te jepni info . flm
Morenita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-08-2019, 21:09   #109
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,277
Thanks: 5,847
Thanked 12,158 Times in 4,253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 372
Beaute ka mbyllur reputacionin
Re: Sporti juaj i preferuar?

Foutboll dhe box .
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-08-2019, 21:49   #110
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,701
Thanks: 5,592
Thanked 11,584 Times in 3,899 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Re: Sporti juaj i preferuar?

Sporti i fantazise... cfar nuk behet me te
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-08-2019, 22:14   #111
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,681
Thanks: 4,321
Thanked 4,633 Times in 3,084 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 249
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Sporti juaj i preferuar?

keshtu me bo vrapa pertoj diten kur nuk kam kohe edhe keshtu ulur i beje gjymnastike kokes, majtas djathtas vetem e leshoj nje qashtu palester vidjojen edhe Dance, Dance, Dance ne dy replay edhe u sos seanca, gati sa me shkuar ne palester, xhvishu e vishu me atlete


__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-08-2019, 23:35   #112
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,831
Thanks: 2,659
Thanked 4,857 Times in 3,090 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 188
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Sporti juaj i preferuar?

Volej ,kam pas luajt shume dikur...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 01:47   #113
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 7,417
Thanks: 0
Thanked 1,063 Times in 923 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Re: Sporti juaj i preferuar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Morenita Shiko postimin
A ka ndonje qe ben trekking?
Do doja te lexoja ndonje eksperience o te jepni info . flm
m'kom kam pas bo un dikur. tani s'me majn mo kellqet dhe them t'a rifilloj n'biciklet. t'shofim a do ia dal.

ca t'them? gjum n'pyll 3-4 dite te ferrat me te dendura. trem lepuj e kaproj mjesave sa kishte lind dielli. n'fakt ato ishin tuj fjet ne nje fushe me grure te rrethuar nga tre anet me pyll dhe sa na ndien afer kan kercy aq shpejt n'drejtim te kundert, sa per momentin me shum u tremen ne se ato, por kur i pam c'ishin na doli frika.

neper male nuk kam mund me dal, por deri 800-900m mbi 0 po.

me u mor me trekking duhen pajime t'mira. por edhe duhet me i majt mir. ne evropen perendimore duhet te njihesh me ligjet per fjetjen ne natyre. pervec suedise e norvegjise shumica kane vene ligje kunder.

mbi lartesine e pyjeve nuk eshte problem, persa kohe nuk hedh plehra e nuk demton ambientin.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 07:16   #114
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,019 Times in 1,872 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Sporti juaj i preferuar?

Ky

__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 10:36   #115
Morenita
V.I.P
 
Avatari i Morenita
 
Data e antarėsimit: Sep 2013
Posts: 343
Thanks: 38
Thanked 65 Times in 57 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Morenita ėshtė vėrtetė talentėMorenita ėshtė vėrtetė talentėMorenita ėshtė vėrtetė talentėMorenita ėshtė vėrtetė talentėMorenita ėshtė vėrtetė talentė
Re: Sporti juaj i preferuar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
m'kom kam pas bo un dikur. tani s'me majn mo kellqet dhe them t'a rifilloj n'biciklet. t'shofim a do ia dal.

ca t'them? gjum n'pyll 3-4 dite te ferrat me te dendura. trem lepuj e kaproj mjesave sa kishte lind dielli. n'fakt ato ishin tuj fjet ne nje fushe me grure te rrethuar nga tre anet me pyll dhe sa na ndien afer kan kercy aq shpejt n'drejtim te kundert, sa per momentin me shum u tremen ne se ato, por kur i pam c'ishin na doli frika.

neper male nuk kam mund me dal, por deri 800-900m mbi 0 po.

me u mor me trekking duhen pajime t'mira. por edhe duhet me i majt mir. ne evropen perendimore duhet te njihesh me ligjet per fjetjen ne natyre. pervec suedise e norvegjise shumica kane vene ligje kunder.

mbi lartesine e pyjeve nuk eshte problem, persa kohe nuk hedh plehra e nuk demton ambientin.
Faleminderit.
Morenita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 13:24   #116
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,123
Thanks: 11,769
Thanked 9,681 Times in 6,187 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Sporti juaj i preferuar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Shum e bukur......

Po ngarja e makines ne shpqjtesi qe te shtrydhin adrenalinen eshte sporti im me i preferuar....
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2019, 14:22   #117
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,277
Thanks: 5,847
Thanked 12,158 Times in 4,253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 372
Beaute ka mbyllur reputacionin
Re: Sporti juaj i preferuar?

Coool harrova ta shtoja kte me lart .
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur