Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja > Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 26-11-2014, 21:55   #21
Sopoti
Banned
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,965
Thanks: 5,172
Thanked 5,743 Times in 3,035 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Sopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: histori reale.

Teme per muhabet.
Dashuri me shikim te pare

Ne park,edhe nqs do me merr ne tel

Une s'iki nga ti e ti bej c'te duash

S'po them per tjera sepse duket si ato historite qe shkruante gazeta Paloma dikur,ose ato sms ne kanelet televizive shqiptare.

O rrushi nga Libohova
Une jam ai cuni qe i rashe borise se makines

S'trajtoj dot seriozisht biseda qe permbajne humor.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-11-2014, 21:58   #22
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,294
Thanks: 9,918
Thanked 8,968 Times in 4,504 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 308
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: histori reale.

jo edhe une per te kaluar kohen e hapa temen se plus shoh qe ka trafik shume. te gjithe keni dhene mendimet ne lidhje me temen dhe skam asnje lloj ankese madje thashe do e coj deri ne fund nese e kerkon nevoja. nqs ti je ok me fjalorin e qorrit dhe nuk di te besh dallimin midis asaj qe une kam thene dhe asaj qe me drejtohet ath sdi cte them. me ngelet tju duartrokas!
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-11-2014, 00:17   #23
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,908 Times in 2,592 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: histori reale.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga De Bora Shiko postimin
jo se do te akuzoj danieli per kurvar

harroni qe jane meshkujt plehra qe e peson femra. me mua mos te hahet asnje mashkull se jam nje feministe deri ne majen e flokut.
Nuk jane vetem meshkujt "plehra". Megjithate nqs kerkon te marresh mendime ose opinione serioze, mos u shpreh me keto terma, se do te egersosh me te drejte palen tjeter.

Meshkujt qe jetojne ne Shqiperi duhet te perjashtohen nga pjesemarrja ne kete teme. Duhet te cohen ne terapi perendimore ca kohe, pastaj te pranohen ne bisede.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-11-2014, 05:58   #24
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,294
Thanks: 9,918
Thanked 8,968 Times in 4,504 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 308
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Histori Reale

yoko, e pata harruar ne fakt kete detaj

degjo per mua ishte shume e thjeshte hapja e temes sepse nuk ka te drejten askush te gjykoj dhe madje as te kritikoj por vetem te japi mendimin e tij personal. kjo eshte llogjika me e thjeshte ne boten ku jetojme.

dhe si me porosi me vjen poeti me nje alamet lajmi alla shqiptarce. ku behet seks per vende pune me ato fytyra te lodhura. hapni syte o milet se cfare behet neper bote mos u merrni me nje femer (qe mund te jete dhe motra juaj) qe dashuron dhe beson te dashuria.
shikoni qe ne vendin tuaj goxha vajzash shiten per nje post pune apo per nje dipllome deri per nje note.

e vendosa nuk hap me tema
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-11-2014, 06:43   #25
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,589
Thanks: 2,126
Thanked 1,205 Times in 808 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Histori Reale

E dashurine ne shikim te pare, priti disa jave per te i telefonuar, athua ēfar e pengoi me pare?!!!
Eshte mendim, nuk kerkoj sqarime!
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-11-2014, 02:46   #26
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,058
Thanks: 16,932
Thanked 21,518 Times in 8,389 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 510
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Histori Reale

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga De Bora Shiko postimin
Para ca ditesh i kerkova kolegeve te mija ndonje histori te tyren ne menyre qe ta ndanim ketu dhe ndoshta i jepnim ndonje mendim tjeter nga ato cdo kete degjuar deri tani. I spjegova qe mendimet te ky forumi qe do marresh do jene teper kritike

kur e degjova per here te pare me thene te drejten se kuptova me te paren por mu deshen disa here per ta kuptuar dhe ne vazhdim ta vendosja ketu.

Histori e komplikuar.
Kjo vajza afro te 30-at bie ne dashuri me shikim te pare ne nje park me nje djale. Aty ky djali i jep nr e tij te telefonit dhe i thote qe, kur te doje le ta telefonoj.
Kjo e vonon kete telefonate nuk e merr menjehere por pas disa javesh, ky entuziasmohet nga kjo tel sic duket.
Qe nga kjo dite nis kjo histori dashurie.
Ky bashkejeton me nje tjeter ne te njejten kohe dhe kjo vajza ishte e divorcuar.
Me pak fjale kjo shpreson se ne nje te ardhme do mund te jene bashke. Mirpo nuk ndodh keshtu dhe pikerisht kete kerkon te kuptoj edhe kjo vajza.
Zakoni i ketij eshte qe ta takoj vetem week-endeve dhe jo gjate javes sepse sic thashe ky bashkejeton me nje tjeter.
Gjate gjithe ketyre viteve kane ndodhur plot gjera, kjo i ka thene perse rri me mua kur sdo te ndertosh gje, ky ska pergjigje per kete. Cfaredo qe kjo ti thote ai i thote qe une nuk iki nga ty, ti bej cte duash.

sipas jush ky djali nuk vendos dot per jeten e tij apo ka ndonje hall tjeter?

Kjo vajza ka arritur ne konkluzionin qe nuk di ca te mendoj me.

Jepni mendimet tuaja.
cfare ka per te menduar ketu? prije kontaktin menjehere, se ky tip nese eshte aq crazy per ty, do e linte ate femren qe bashkejeton menjehere, pa konsideruar fare situaten…ka shume mundesi qe po e perdor, do te ket dy femra ne krah siduket…anyways kjo veproj shume keq duke filluar qe e morri ne tele…si kuptoj disa meshkuj qe japin celularin e tyre dhe presin qe ti ti marresh ne tele, what the hell…sikur duhan sikur ti ti qepesh nga mbrapa
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-11-2014, 04:15   #27
Damastion
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 2,186
Thanks: 691
Thanked 528 Times in 372 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
Damastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Histori Reale

Spas meje nuk eshte djali qe nuk vendos per jeten e vet dhe se ka ndonji hall,perkundrazi eshte vajza qe nuk vendos per jeten e saj dha ka hall.

Djali vendos per jeten e vet nga se i imponon vajzes nje mardhenje ashtu si don ai, rehatine e shtepise, dhe qejfi i dashnise vikendeve,natyrisht thot "nuk largohem"nuk eshte ne natyren e mashkullit te apstenoj nga kenaqesia per hir te se ardhmes se dashnores!
Damastion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-11-2014, 16:54   #28
atrevido
edamus bibamus gaudeamus
 
Avatari i atrevido
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 3,125
Thanks: 0
Thanked 606 Times in 346 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
atrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Histori Reale

De Bora, une ne lidhje me kete teme te jam pergjigjur nja dy here, keshtuqe po te pershendes me kete kenge qe i pershtatet temes.

__________________
La vita č come il mare, non gliene frega un cazzo se non sai nuotare.
atrevido nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur