Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime > Mbi forumin

Mbi forumin Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-01-2012, 16:34   #21
EDI.RAMA
ILIRIDA
 
Avatari i EDI.RAMA
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Vendndodhja: TETOVA
Posts: 40
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
EDI.RAMA ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

jam i gatshem ty sherbej kete forum por qfar kritere kerkon ky forum
EDI.RAMA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-01-2012, 20:33   #22
Irfan CANA
V.I.P
 
Avatari i Irfan CANA
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 1,856
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 5 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
Irfan CANA ėshtė vėrtetė talentėIrfan CANA ėshtė vėrtetė talentėIrfan CANA ėshtė vėrtetė talentėIrfan CANA ėshtė vėrtetė talentėIrfan CANA ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

Veē punoni,titulli vie vetėvetiu me kualitetin e postimeve tė secilit prej neve.Ndoshta e kam gabim?
Irfan CANA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-01-2012, 21:52   #23
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,136
Thanks: 6,576
Thanked 3,105 Times in 1,276 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

Postimet qe skishin lidhje me temen u fshin ! do tju lutesha mos tė replikoni nė postime boshe... antarėt shikohen nga stafi dhe nė fund perzgjidhen.

Gjithė tė mirat.
Mandi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-01-2013, 22:54   #24
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,445
Thanks: 6,839
Thanked 8,105 Times in 5,182 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

ke humori Mandi ose ke kuzhina

hiqe at Helenen se nuk di me e bo taven e dheut.

ai katunari lenkes ALBO....5 vjet antar i nderum nuk me boni mod.

ps .dhe ma ndrro nickun ma bo drague.flm
drague nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-01-2013, 23:09   #25
busavata
Dr. pėr Rock & Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 8,363
Thanks: 2,495
Thanked 2,087 Times in 783 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

nese Mandi ėshte i mendimit , une jam i gatshem ta jep kontributim tim te nenforumi i muzikės , do te moderoj ashtu si asht ma se miri .
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 29-01-2013, 10:20   #26
BlueBaron
Kalorės i Lirisė
 
Avatari i BlueBaron
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Nė Tironėn e Ondrrave
Posts: 1,310
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
BlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

Ejjjjjj edhe una du me u bo mod !

hahahahahahahah


Une du ke forumi sportit
__________________
Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!
BlueBaron nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 29-01-2013, 20:07   #27
Alb
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tirane
Posts: 229
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Alb do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

po mendoj te rikthehem ne staf ^_^ Gjithmone nese do jete e mundur.
__________________

Live Your Life With No Regrets.
Alb nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 30-01-2013, 07:20   #28
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,788
Thanks: 0
Thanked 694 Times in 249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

Pershendetje !

Une prej ne mjes e deri ne mesnat ndonjehere dhe kur nuk me ka zen gjumi jam fut ne forum , keshtu qe mungesen time nuk e keni ndjer asnjehere se s`ka pas Si . Me raste kur nuk kam shkrujt ta din mire se kam qen duke vezhguar duke lexuar me vemendje ndonjehere ju kam votuar me nga nje reputacion . Mu me per kete me shtyn qe te aplikoj per ADMIN ! Ja kaloj dhe Mandit per aktivitetin e forumit haha

Faleminderit paraprakisht !
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 05-02-2013, 09:15   #29
Edvin83
Mjedisor
 
Avatari i Edvin83
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Vendndodhja: Shkodėr
Posts: 4,028
Thanks: 328
Thanked 330 Times in 236 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Edvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

Unė dua tė jem moderator te nėnforumi i mjedisit si dhe te ēėshtja kombėtare. Ata qė mė njohin, e dinė qė jam mjedisor dhe atdhetar i flaktė.
Edvin83 nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 06-02-2013, 17:24   #30
SERAFIM DILO
Anti Busavata
 
Avatari i SERAFIM DILO
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Posts: 9,581
Thanks: 0
Thanked 62 Times in 56 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
SERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

Per drague jam dakort,eshte kompetent,ka ekserienc,e mbi te gjitha eshte person i mire,pozitiv.
SERAFIM DILO nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 07-02-2013, 12:50   #31
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,661
Thanks: 0
Thanked 7 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SERAFIM DILO Shiko postimin
Per drague jam dakort,eshte kompetent,ka ekserienc,e mbi te gjitha eshte person i mire,pozitiv.
Ta mbeshtes mendimin , por dua gjithashtu edhe Blun ,ty, te moderoni ..Te jesh moderator duhet kultur dhe mbi te gjitha te jesh njeri i mire ...
Saura nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 07-02-2013, 13:48   #32
BlueBaron
Kalorės i Lirisė
 
Avatari i BlueBaron
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Nė Tironėn e Ondrrave
Posts: 1,310
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
BlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

Saura rrofsh per meshtetjen !!!
__________________
Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!
BlueBaron nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 07-02-2013, 15:06   #33
Ganimet
V.I.P
 
Avatari i Ganimet
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Ne toke
Posts: 5,398
Thanks: 211
Thanked 195 Times in 144 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Ganimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

Sdi te punoj me ki far shporeti se e kisha ber me shkelqy ky forum ,ku antaret qe jon jo serjoz pa ua prish shengen vizen tybe se kisha lan.Ilin e kisha fut ne burg me Llapin.
Ganimet nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 07-02-2013, 15:25   #34
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,661
Thanks: 0
Thanked 7 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BlueBaron Shiko postimin
Saura rrofsh per meshtetjen !!!
Te takon ,je ēun i zgjut dhe nuk prish qef me njeri ...
duhet kultur dhe dipllomaci
une kete te fundit e perdor shume rralle ne fakt, kur e kam litarin ne gryke
atehere e shkri gjith talentin lol
Saura nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 07-02-2013, 15:31   #35
BlueBaron
Kalorės i Lirisė
 
Avatari i BlueBaron
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Nė Tironėn e Ondrrave
Posts: 1,310
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
BlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Saura Shiko postimin
Te takon ,je ēun i zgjut dhe nuk prish qef me njeri ...
duhet kultur dhe dipllomaci
une kete te fundit e perdor shume rralle ne fakt, kur e kam litarin ne gryke
atehere e shkri gjith talentin lol


Tashi jom skuq ka sikleti. Jom iēik natyre e turpshme.Rrofsh Saura !!!
__________________
Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!
BlueBaron nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-02-2013, 10:16   #36
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 11,159
Thanks: 2,061
Thanked 2,318 Times in 1,531 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Saura Shiko postimin
Te takon ,je ēun i zgjut dhe nuk prish qef me njeri ...
duhet kultur dhe dipllomaci
une kete te fundit e perdor shume rralle ne fakt, kur e kam litarin ne gryke
atehere e shkri gjith talentin lol
Meqense e thua ti Saura, ashtu do te jete...por ja qe s'te ecen fare me propozimet, s'ke talent me i llaf.. ..
Kush na pyt ne iher, anetaret e thjeshte...?!

----------------------------------------Urime e suksese Mod te Ri !
__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-02-2013, 12:14   #37
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,136
Thanks: 6,576
Thanked 3,105 Times in 1,276 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

Nuk arijė tė kuptoj pse duhet tė kthehet kjo temė nė chit chat dhe nė kėrkesa jo serjoze, secili qė ėshtė i interesuar mundet tė aplikoj pėr moderim duke paraqitur njė postim serjoz dhe jo nga ato tė tip talljeve.

Citim:
Postimet qe skishin lidhje me temen u fshin ! do tju lutesha mos tė replikoni nė postime boshe... antarėt shikohen nga stafi dhe nė fund perzgjidhen.

Gjithė tė mirat.
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 15-02-2013, 13:19   #38
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,445
Thanks: 6,839
Thanked 8,105 Times in 5,182 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mandi Shiko postimin
Nuk arijė tė kuptoj pse duhet tė kthehet kjo temė nė chit chat dhe nė kėrkesa jo serjoze, secili qė ėshtė i interesuar mundet tė aplikoj pėr moderim duke paraqitur njė postim serjoz dhe jo nga ato tė tip talljeve.
Ti po na dhe nje ēiēke magazine nuk bejme me chit chat
drague nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 22-02-2013, 09:37   #39
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,537
Thanks: 15,108
Thanked 9,033 Times in 6,096 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 390
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

Ne baze te aftesive e meritojne:
Drague
Blue Baron
Edvin 83!
PS: njerez te mire apo jo?
Nuk e di,lexoj cfare shkruajne.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 22-02-2013, 10:04   #40
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,909
Thanks: 1,111
Thanked 1,230 Times in 679 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

Pershendetje!

Do ishte kenaqesi te kontriboja dhe une ne kte forum duke moderuar ne nen forumin e Sportit duke mar parasysh dhe faktin qe ne kte nen forum moderon vetem nje antar dhe mbi te gjitha ky eshte nen forumi ku une jam me shume aktiv.Shpresoj qe kerkesa ime te meret parasysh.

Gjith te mirat!
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur