Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime > Mbi forumin

Mbi forumin Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 19-05-2016, 18:23   #141
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,465
Thanks: 15,084
Thanked 8,919 Times in 6,017 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
beje moj nje katundar ke ketu
Nga behet ai Didi.........tepelenasi
Ec aty.....
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-05-2016, 18:24   #142
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,465
Thanks: 15,084
Thanked 8,919 Times in 6,017 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga engel Shiko postimin
Po hudh edhe une kanditaturen per deputete , me falni per moderatore :-D
Kam ndonje shanc ?
Me ekonomik te LARTE DITEN kane SHANCE...
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-05-2016, 19:30   #143
Prishtinasi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 1,383
Thanks: 76
Thanked 305 Times in 209 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 52
Prishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Esther pėrshėndetje.
Kisha bėr dhe unė aplikim pėr mod, nuk e di u mor nė shqyrtim apo jo se s'po e shoh mė kėrkesėn?
Una jam Kunder.
Akrepi s`ben per moderator,asht diksriminues ndaj gjinise femnore.
Prishtinasi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-05-2016, 19:36   #144
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,257
Thanks: 9,898
Thanked 8,834 Times in 4,456 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 308
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

do isha kurjoze te dija cfare temash mund te moderoja une ne forum?
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-05-2016, 19:39   #145
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 6,980
Thanks: 4,218
Thanked 4,618 Times in 1,759 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
do isha kurjoze te dija cfare temash mund te moderoja une ne forum?
Zgjidhe e merr..
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-05-2016, 19:40   #146
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,568
Thanks: 14,568
Thanked 12,450 Times in 7,792 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
do isha kurjoze te dija cfare temash mund te moderoja une ne forum?
Kur s'e di ti kė po pyet?
Unė psh. do moderoja temėn e guzhinės nė vėnd tė Ledios.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-05-2016, 19:52   #147
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,257
Thanks: 9,898
Thanked 8,834 Times in 4,456 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 308
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e panjohura Shiko postimin
Zgjidhe e merr..
jo jo e panjohura nuk dua se jam shume zemermire

shaka bera.


kepi mire e ke. ti me kap gjithmone mat mua
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-05-2016, 20:01   #148
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 6,980
Thanks: 4,218
Thanked 4,618 Times in 1,759 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
jo jo e panjohura nuk dua se jam shume zemermire

shaka bera.


kepi mire e ke. ti me kap gjithmone mat mua
Hahaha ..Pse ne moderatoret nuk kemi zemren e mire sipas teje?
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-05-2016, 20:02   #149
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,257
Thanks: 9,898
Thanked 8,834 Times in 4,456 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 308
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e panjohura Shiko postimin
Hahaha ..Pse ne moderatoret nuk kemi zemren e mire sipas teje?
fjale me vend e sidomos e thene nga ty.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-05-2016, 20:07   #150
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 6,980
Thanks: 4,218
Thanked 4,618 Times in 1,759 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
fjale me vend e sidomos e thene nga ty.
Ika t'a fshij ngjyren blu
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-05-2016, 20:11   #151
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,257
Thanks: 9,898
Thanked 8,834 Times in 4,456 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 308
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e panjohura Shiko postimin
Ika t'a fshij ngjyren blu
jo jo e panjohura. ty te shkon shume
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-05-2016, 22:00   #152
legjenda
V.I.P
 
Avatari i legjenda
 
Data e antarėsimit: May 2014
Vendndodhja: MAQEDONIA VERIUT
Posts: 3,470
Thanks: 280
Thanked 758 Times in 243 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
legjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
jo jo e panjohura. ty te shkon shume
une bera kerkese te forum humoristike
__________________
Fjala e urtė thotė:Miku i mirė njihet nė ditė tė vėshtira.Tė bėsh mik,sė pari duhesh tė jeshė vet mik,por edhe mikun nuk mund tė zgjedhish brenda ditės
legjenda nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-05-2016, 23:01   #153
ODEON
.
 
Avatari i ODEON
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 6,316
Thanks: 213
Thanked 641 Times in 353 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
ODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

.....................
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg image.jpg (24.9 KiloByte, 162 shikimet)
🖤 (1)
ODEON nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-05-2016, 23:15   #154
Universal
Banned
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 596
Thanks: 7
Thanked 38 Times in 26 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Universal ėshtė nė rrugė tė mbarėUniversal ėshtė nė rrugė tė mbarėUniversal ėshtė nė rrugė tė mbarėUniversal ėshtė nė rrugė tė mbarėUniversal ėshtė nė rrugė tė mbarėUniversal ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

Pėrderisa ėshtė hapur kjo temė qė deri sot ėshtė respektuar dhe konsideruar si serioze duhet edhe qasja juaj nė tė, tė jetė sa mė serioze. Nuk ėshtė temė chit-chati apo temė pėr tė bėrė pėrshėndetje dhe gallam por temė qė menaxhohet nga stafi i forumit me seriozitet tė lartė. Perderisa puna e njė moderatori ėshtė vullnetare askush nuk ju dėrgon tė futeni kėtu dhe tė bėni kėrkesa me zor ose tė futeni vetėm pėr tė prishur njė temė me postimet tuaja.
Universal nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 20-05-2016, 09:52   #155
rolex
V.I.P
 
Avatari i rolex
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Vendndodhja: Tirane
Posts: 569
Thanks: 191
Thanked 231 Times in 115 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
rolex ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BATO Shiko postimin
Moderator i fese duhet te jete shqiptar ne radhe te pare, pra dikush qe vendos kombin para fese.

Individe shqipfoles qe nuk njohin Gj.Kastriotin si hero kombetar, nuk duhet te jene moderatore.
Pse hero kombetar dhe jo hero evropian?
__________________
A goal without a plan is just a wish
rolex nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 20-05-2016, 12:26   #156
legjenda
V.I.P
 
Avatari i legjenda
 
Data e antarėsimit: May 2014
Vendndodhja: MAQEDONIA VERIUT
Posts: 3,470
Thanks: 280
Thanked 758 Times in 243 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
legjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Wait Shiko postimin
Pėrderisa ėshtė hapur kjo temė qė deri sot ėshtė respektuar dhe konsideruar si serioze duhet edhe qasja juaj nė tė, tė jetė sa mė serioze. Nuk ėshtė temė chit-chati apo temė pėr tė bėrė pėrshėndetje dhe gallam por temė qė menaxhohet nga stafi i forumit me seriozitet tė lartė. Perderisa puna e njė moderatori ėshtė vullnetare askush nuk ju dėrgon tė futeni kėtu dhe tė bėni kėrkesa me zor ose tė futeni vetėm pėr tė prishur njė temė me postimet tuaja.
pajtohem me mendim edin te gjithe moderatore esht qeshtje vullnetare ne me deshir vi debatojme me zor askush nuk nuk na sjeli por stafi duhet te bere ndryshime qdo tre muaj ne stafi
__________________
Fjala e urtė thotė:Miku i mirė njihet nė ditė tė vėshtira.Tė bėsh mik,sė pari duhesh tė jeshė vet mik,por edhe mikun nuk mund tė zgjedhish brenda ditės
legjenda nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 30-11-2016, 14:36   #157
legjenda
V.I.P
 
Avatari i legjenda
 
Data e antarėsimit: May 2014
Vendndodhja: MAQEDONIA VERIUT
Posts: 3,470
Thanks: 280
Thanked 758 Times in 243 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
legjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarėlegjenda ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

legjenda ben kerkese per forum humoristike akrepi per forum politike
__________________
Fjala e urtė thotė:Miku i mirė njihet nė ditė tė vėshtira.Tė bėsh mik,sė pari duhesh tė jeshė vet mik,por edhe mikun nuk mund tė zgjedhish brenda ditės
legjenda nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 30-11-2016, 14:56   #158
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 4,002
Thanks: 1,618
Thanked 1,772 Times in 759 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 150
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

Akoma nuk je bere moderator ti Legjende?
__________________
Ndrysho por beje ngadale, drejtimi eshte me i rendesishem se shpejtesia!
Elushe nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-12-2016, 19:17   #159
IronMan
Kindda Hero
 
Avatari i IronMan
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: Marvel Universe
Posts: 1,240
Thanks: 120
Thanked 242 Times in 126 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
IronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aplikime pėr Moderatorė!

I ka ndal Mandi zgjedhjet e moderatorve deri ne 2017 se duhet me pa cila parti fiton ��
__________________
I'm IronMan!
IronMan nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur