Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja > Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 30-04-2011, 17:59   #1
daniel00
Kakulukiam
 
Avatari i daniel00
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Diktatrojska
Posts: 3,915
Thanks: 30
Thanked 175 Times in 119 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
daniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėm
Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

“Ishte thjesht njė aventurė vere”, kėtė shpjegim mė dha i dashuri im pas 4 muaj lidhje. U lidhėm nė muajin maj. Tė dy studionim nė tė njėjtin fakultet dhe aty u njohėm me njėri-tjetrin. Ishte periudhė provimesh dhe takimi ynė i parė ndodhi pikėrisht nė sekretarinė e shkollės. Unė kisha shkuar pėr t’u interesuar pėr disa provime tė mbartura, edhe ai gjithashtu. Mė pas u takuam dhe disa herė tė tjera nėpėr korridore dhe bisedat tona sa vinin e bėheshin mė tė gjata. Njė ditė ai mė ftoi pėr kafe, me arsyen se do mė thoshte diēka shumė tė rėndėsishme. Nuk e mendova shumė gjatė se ēfarė do mė thoshte dhe shkova. Ai ishte shumė nė siklet, deri nė momentin qė mė tha se unė i pėlqeja shumė dhe se do donte tė krijonte njė lidhje me mua. Mė tha se nuk i pėlqen tė tallet me vajzat dhe se ka qėllime serioze. Unė u ēudita qė e dėgjoja tė fliste aq seriozisht, por gjithsesi mė vinte mirė qė i dėgjoja ato fjalė. I thashė se edhe mua mė pėlqen shumė, por pėr tė krijuar njė lidhje nuk jam e sigurt. Ai mu lut qė tė mendohesha dhe unė ashtu bėra. Ndėrkohė ai mė kujtonte shumė shpesh, mė kėrkonte, ishte shumė kėmbėngulės dhe normalisht unė pėrfundova duke i thėnė po. Ditėt e para kalonin gjithė kohėn bashkė. Ishte dhe sezon provimesh dhe unė isha shumė e hutuar. Nuk e kisha mendjen fare pėr tė mėsuar. Lidhja qė kishim krijuar po mė linte pa mėsuar, gjithsesi isha e lumtur. Pasi mbaruan pushimet, ai mu lut qė tė ideonim njė plan pėr tė shkuar me pushime bashkė. Unė isha shumė e emocionuar nga ideja se do kalonim shumė ditė dhe net bashkė. I thashė familjes se do iki me pushime me shoqėrinė dhe pėr fat ata nuk mė penguan. Sė bashku me dy shokėt e tij dhe tė dashurat e tyre shkuam nė Sarandė. Ditėt atje kalonin pa kuptuar. Mes nesh ēdo gjė shkonte shumė mirė. Ai sillej shumė mirė me mua dhe mė bėnte tė ndjehesha shumė mirė. Nuk mund ta mendoja se nė fund tė verės ne do tė ndaheshim. Para dy javėsh ma dha kėtė lajm. Pa pritur e pa kuptuar mė tha se gjithēka mbaroi. Mesa duket ishte vetėm njė aventurė vere. Mbase kisha frikė nga vetmia, sepse tani kam kuptuar se nuk jam i dashuruar pas teje. Kėto ishin fjalėt qė mė tha nė telefon, sepse ballė pėr ballė nuk kishte fytyrė tė mi thoshte. Mė dukej ēudi, por duhet ta besoja. Ai mė kishte pėrdorur, pėr tė kaluar ditėt e verės. Kisha qenė njė lodėr, ose mė saktė njė akullore nė duart e tij qė konsumohet vetėm gjatė verės. Unė lashė pas dore provimet, shoqėrinė, mashtrova familjen pėr t’i plotėsuar dėshirat atij edhe vetes sigurisht dhe ai pa tė keq mė tha se isha veē njė aventurė. Qė nga ai moment e kam urryer veten dhe vazhdoj ende ta urrej. Ka fikur dhe telefonin dhe nuk po gjej njė mėnyrė se ku tė shfryhem, por gjithsesi erdhi vjeshta dhe me siguri do takohemi sėrish tek dera e sekretarisė, sepse tė dy kemi provime tė mbartura. Nėse nė maj u solla mirė me tė, duke i sqaruar ēdo detaj nė lidhje me provimet e mbartura, kėtė herė do ia pėrplas nė fytyrė tė gjitha ato qė mė bėri. Me siguri shokėt e tij e dinin shumė mirė se ēfarė isha unė pėr tė dhe talleshin me mua pas shpine, me siguri dhe tė dashurat e tyre, ose mė mėshironin. Vera kaloi, por unė nuk do ta lė qė kjo gjė tė pėrfundoj me kaq, do mundohem me gjithė forcat e mia pėr t’u hakmarrė pėr atė qė ai mė bėri.

Me respekt, studentja anonime.

Gazeta Game Over
__________________
Nėse jeni nė botė tė pėrshkruani tė vėrtetėn, lėrjani elegancėn rrobaqepėsit
daniel00 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-05-2011, 05:30   #2
Mikela
V.I.P
 
Avatari i Mikela
 
Data e antarėsimit: Mar 2009
Vendndodhja: U.S.A
Posts: 335
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 11
Mikela ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

auu me vjen keq mi goce po kujdes veren tjeter mos i beso me
Mikela nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-05-2011, 08:59   #3
gurax
Super Moderator
 
Avatari i gurax
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Virgo Supercluster, Local Group, Milky Way, Orion-Cygnus Spur, Sol-3, THE UNIVERSE
Posts: 3,047
Thanks: 4
Thanked 53 Times in 39 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
gurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

Ose t'ia thote ajo me pare te njejten gje.
__________________
"I refuse to prove that I exist," says God, "for proof denies faith, and without faith I am nothing". "But," says man, "the Babel Fish is a dead giveaway, isn't it? It proves you exist and so therefore you don't. QED." "Oh dear," says God, "I hadn't thought of that," and promptly vanishes in a puff of logic. "Oh, that was easy," says man, and for an encore goes on to prove that black is white, and gets killed on the next zebra crossing.
gurax nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-04-2012, 13:29   #4
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,940
Thanks: 9,317
Thanked 2,959 Times in 1,508 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 198
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga daniel00 Shiko postimin
“Ishte thjesht njė aventurė vere”, kėtė shpjegim mė dha i dashuri im pas 4 muaj lidhje. ..

Unė u ēudita qė e dėgjoja tė fliste aq seriozisht, por gjithsesi mė vinte mirė qė i dėgjoja ato fjalė. I thashė se edhe mua mė pėlqen shumė, por pėr tė krijuar njė lidhje nuk jam e sigurt. Ai mu lut qė tė mendohesha dhe unė ashtu bėra. Ndėrkohė ai mė kujtonte shumė shpesh, mė kėrkonte, ishte shumė kėmbėngulės dhe normalisht unė pėrfundova duke i thėnė po. Ditėt e para kalonin gjithė kohėn bashkė. Ishte dhe sezon provimesh dhe unė isha shumė e hutuar. Nuk e kisha mendjen fare pėr tė mėsuar. Lidhja qė kishim krijuar po mė linte pa mėsuar, gjithsesi isha e lumtur.

... Qė nga ai moment e kam urryer veten dhe vazhdoj ende ta urrej. Ka fikur dhe telefonin dhe nuk po gjej njė mėnyrė se ku tė shfryhem, por gjithsesi erdhi vjeshta dhe me siguri do takohemi sėrish tek dera e sekretarisė, sepse tė dy kemi provime tė mbartura. Nėse nė maj u solla mirė me tė, kėtė herė do ia pėrplas nė fytyrė tė gjitha ato qė mė bėri. Me siguri shokėt e tij e dinin shumė mirė se ēfarė isha unė pėr tė dhe talleshin me mua pas shpine, me siguri dhe tė dashurat e tyre, ose mė mėshironin. Vera kaloi, por unė nuk do ta lė qė kjo gjė tė pėrfundoj me kaq, do mundohem me gjithė forcat e mia pėr t’u hakmarrė pėr atė qė ai mė bėri.

...
Ky djali e ndertoi aventuren e tije rreth dashurise, ndersa kjo tyryfycka po kerkon ta ndertoje aventuren e saj te urrejtja- so ku eshte ndryshimi nga njeri tek tjetri? Cfare e ben kete vajze me te mire nga ai djale? Pffff...dhe ja hedhin fajin cunave keto vajza qe e njohin veten e tyre ne menyre kaq te ceket!!!

Aventurat e dashurise zgjasin vertete me muaj, ndersa aventurat e urrejtjes zgjasin nje jete te tere. Kesaj vajze nga Aventure do t'i kthehet ne Udhetim neper Amazone ose Anonim-zone ose Aman-or-zot-ku-me-ka-shkuar-mendja-zone.
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-04-2012, 15:36   #5
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,037
Thanks: 899
Thanked 1,541 Times in 1,147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

i keshilloj te provoje nje lidhje dimri sepse jane me te qendrueshme
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-10-2012, 11:12   #6
ani
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Oct 2012
Posts: 13
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
ani ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

Viti ka 4 stine , mendohu mire ke ne dispozicion 4 lidhje ne vit ,besoj jane mjaftueshem
ani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-10-2012, 12:44   #7
SERAFIM DILO
Anti Busavata
 
Avatari i SERAFIM DILO
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Posts: 9,581
Thanks: 0
Thanked 63 Times in 57 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
SERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

Te ka mashtruar maskarai.Muaji maj eshte ne stinen e pranveres.
SERAFIM DILO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2014, 06:43   #8
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,364
Thanks: 231
Thanked 467 Times in 216 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SERAFIM DILO Shiko postimin
Te ka mashtruar maskarai.Muaji maj eshte ne stinen e pranveres.
Serafim dallash je!!..ktyneher Pleqet i kam ndegjua se 6-muaj jan ver dhe 6-muaj jan dimer...prandaj po del qe Maji pi bjen ne ver...
Te gjith mashtrojn nganjeher prandaj duhet te pergaditemi per romanc sepse edhe romanca eshte pjes e lojes!!..
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2014, 08:53   #9
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,936
Thanks: 892
Thanked 1,693 Times in 990 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 173
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

4 muj? Kjo e paska zgjat shume. Imagjino si duhet te ndihen ato vajza qe u perfundojne lidhjet me one night stand
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2014, 09:09   #10
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,856
Thanks: 365
Thanked 1,161 Times in 315 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

Cfare mesazhi kerkon te na percjelle autori me kete shkrim?
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2014, 09:32   #11
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,936
Thanks: 892
Thanked 1,693 Times in 990 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 173
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
Cfare mesazhi kerkon te na percjelle autori me kete shkrim?
Mesazh sensibilizues qe mos ja lejne meshkujve 6 mujt e para
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2014, 10:02   #12
Loreal
V.I.P
 
Avatari i Loreal
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,758
Thanks: 806
Thanked 791 Times in 353 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Loreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

Avanture e veres!

Tregoja ti avanturen e vjeshtes tani idiotit,te pakten...mos e le pa ia bere ndonje te papritur
Loreal nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2014, 10:21   #13
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,752
Thanked 8,364 Times in 3,995 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2014, 10:35   #14
IronMan
Kindda Hero
 
Avatari i IronMan
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: Marvel Universe
Posts: 1,266
Thanks: 136
Thanked 277 Times in 140 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
IronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
Cfare mesazhi kerkon te na percjelle autori me kete shkrim?
Shif kur ta nxjerrin pjese per provimet e matures nashi se qenka shume i thelle si shkrim!
__________________
I'm IronMan!
IronMan nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2014, 13:14   #15
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,692
Thanks: 2,336
Thanked 1,262 Times in 840 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

Paska me iu hakmarė, tash kjo i rho se me pelqene, dhe pas 4 muajve i nxjerre hakun
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2014, 19:11   #16
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 11,159
Thanks: 2,061
Thanked 2,323 Times in 1,534 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 353
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
Cfare mesazhi kerkon te na percjelle autori me kete shkrim?

Citim:
Unė kisha shkuar pėr t’u interesuar pėr disa provime tė mbartura, edhe ai gjithashtu.
....qe duhet te pergatitemi sistematikisht, gjate gjithe vitit akademik, per te shmangur te papriturat.....

Citim:
Me respekt
__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2014, 19:17   #17
Rina
☼☼☼☼☼
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 1,590
Thanks: 9
Thanked 36 Times in 29 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Rina ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Nete Shiko postimin
Avanture e veres!

Tregoja ti avanturen e vjeshtes tani idiotit,te pakten...mos e le pa ia bere ndonje te papritur

edhe me reh pak krese
Rina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2014, 19:22   #18
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,364
Thanks: 231
Thanked 467 Times in 216 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

Cazanova ka ber pshtjellim me mbretreshen e frances Maria Antoneten duke i rrotulluar 1 miljon franga franceze ne dashuri dhe bigjoz ..Cazanova beri avantur dhe romanc por pshtoi pa nje ther ne kemb..hamshori mbetet hamshor!!,askush kile nuk ja len!!..
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2014, 19:22   #19
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 11,159
Thanks: 2,061
Thanked 2,323 Times in 1,534 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 353
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

??

"Si te gatuajme ?"
Liber me ilustrime
__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2014, 19:24   #20
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,364
Thanks: 231
Thanked 467 Times in 216 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

1 e 4 e 100 eshte 25...ose qereku !!...
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur