Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja > Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 03-09-2014, 18:28   #21
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,549
Thanks: 142
Thanked 4,515 Times in 2,526 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
Cfare mesazhi kerkon te na percjelle autori me kete shkrim?
Jepeni qe ne fillim se nuk keni shume kohe ne dispozicion.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2014, 19:01   #22
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,405
Thanks: 145
Thanked 743 Times in 580 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 145
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

sene qe nodhin jan kto
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2014, 19:24   #23
BATO
______
 
Avatari i BATO
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 5,972
Thanks: 560
Thanked 1,182 Times in 625 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
BATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

Te dy kane marre ate qe kane merituar.
Hakmarrja duket ēikė e veshtire, plus qe bie ndesh me parimet e kohes.
Parimet e sotme thone se mund te lidhesh e te ndahesh kur dhe me sa te te doje qejfi.
BATO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2014, 19:56   #24
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,833
Thanks: 6,605
Thanked 1,884 Times in 1,068 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

Njerzit bajn qejf dhe ankohen! Qija nanen ksaj pune.
Dojn dru njerzit. Meritojn dru.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2014, 20:07   #25
Loreal
V.I.P
 
Avatari i Loreal
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,756
Thanks: 806
Thanked 785 Times in 350 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Loreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rina Shiko postimin
edhe me reh pak krese
Pak me e pegllat
Loreal nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2014, 20:10   #26
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,572
Thanks: 2,115
Thanked 1,180 Times in 802 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

Tash ka frike se do te narthe ne vjeshte e dimer
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2014, 20:12   #27
Rina
☼☼☼☼☼
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 1,590
Thanks: 9
Thanked 35 Times in 28 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Rina ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Nete Shiko postimin
Pak me e pegllat
Mas miri mi meshu pegell krejt, mos mu lodh me pegllais.

P.S. Bato ka te beje me parimet individuale/te individit, e jo me te kohes. Dikush o ma liberal dikush ma konzerve-ativ.
Rina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2014, 20:39   #28
Loreal
V.I.P
 
Avatari i Loreal
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,756
Thanks: 806
Thanked 785 Times in 350 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Loreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

Rina, si qenka ky avanturier,edhe peglla si ben pune,po me mire nje surprize poshteruese edhe klm,sa me larg tipave te tille ,sidomos vajzat e sinqerta
Loreal nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2014, 20:42   #29
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,014
Thanks: 16,884
Thanked 21,459 Times in 8,362 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 509
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

mesiguri nuk di gje per summer fling kjo shoqka lol
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2014, 20:43   #30
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,014
Thanks: 16,884
Thanked 21,459 Times in 8,362 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 509
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Nete Shiko postimin
Rina, si qenka ky avanturier,edhe peglla si ben pune,po me mire nje surprize poshteruese edhe klm,sa me larg tipave te tille ,sidomos vajzat e sinqerta
Nete tepakten eshte nje mesim per te, me njerez te poshter do ngjeshesh tepakten njehere ne jete
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2014, 20:43   #31
Rina
☼☼☼☼☼
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 1,590
Thanks: 9
Thanked 35 Times in 28 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Rina ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

...

Vetem ta sqarojme per opinion publik qe peglla eshte hekuri (i hekurosjes), se ndoshta se kuptojne esencen e fjalise lexueset/it e temes, e eshte me rendesi. se eshte lloj opsioni per tu perdor si mjet hakmarres
Rina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2014, 20:58   #32
Loreal
V.I.P
 
Avatari i Loreal
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,756
Thanks: 806
Thanked 785 Times in 350 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Loreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

Rina e e sqarove ti po,ka edhe nje mjet tjeter ferterja


Ori per fat te keq,ashtu eshte
Loreal nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2014, 21:06   #33
Rina
☼☼☼☼☼
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 1,590
Thanks: 9
Thanked 35 Times in 28 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Rina ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Nete Shiko postimin
Rina e e sqarove ti po,ka edhe nje mjet tjeter ferterja


Ori per fat te keq,ashtu eshte
Nuk po me kujtohet qysh i thone ferteres tjeterkah pa sqarim per momentin..m'duhet me mendu pak ndoshta neser me bjen n'mend se sonte ncuk lol
Rina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2014, 21:08   #34
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,461
Thanks: 3,584
Thanked 4,119 Times in 2,311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 430
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rina Shiko postimin
Nuk po me kujtohet qysh i thone ferteres tjeterkah pa sqarim per momentin..m'duhet me mendu pak ndoshta neser me bjen n'mend se sonte ncuk lol
Tigan


...edhe, merrni topin bashke me Neten e shkoni luni pak ma poshte, se jemi tu flejt!
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2014, 21:10   #35
Ganimet
V.I.P
 
Avatari i Ganimet
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Ne toke
Posts: 5,398
Thanks: 211
Thanked 195 Times in 144 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Ganimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga daniel00 Shiko postimin
“Ishte thjesht njė aventurė vere”, kėtė shpjegim mė dha i dashuri im pas 4 muaj lidhje. U lidhėm nė muajin maj. Tė dy studionim nė tė njėjtin fakultet dhe aty u njohėm me njėri-tjetrin. Ishte periudhė provimesh dhe takimi ynė i parė ndodhi pikėrisht nė sekretarinė e shkollės. Unė kisha shkuar pėr t’u interesuar pėr disa provime tė mbartura, edhe ai gjithashtu. Mė pas u takuam dhe disa herė tė tjera nėpėr korridore dhe bisedat tona sa vinin e bėheshin mė tė gjata. Njė ditė ai mė ftoi pėr kafe, me arsyen se do mė thoshte diēka shumė tė rėndėsishme. Nuk e mendova shumė gjatė se ēfarė do mė thoshte dhe shkova. Ai ishte shumė nė siklet, deri nė momentin qė mė tha se unė i pėlqeja shumė dhe se do donte tė krijonte njė lidhje me mua. Mė tha se nuk i pėlqen tė tallet me vajzat dhe se ka qėllime serioze. Unė u ēudita qė e dėgjoja tė fliste aq seriozisht, por gjithsesi mė vinte mirė qė i dėgjoja ato fjalė. I thashė se edhe mua mė pėlqen shumė, por pėr tė krijuar njė lidhje nuk jam e sigurt. Ai mu lut qė tė mendohesha dhe unė ashtu bėra. Ndėrkohė ai mė kujtonte shumė shpesh, mė kėrkonte, ishte shumė kėmbėngulės dhe normalisht unė pėrfundova duke i thėnė po. Ditėt e para kalonin gjithė kohėn bashkė. Ishte dhe sezon provimesh dhe unė isha shumė e hutuar. Nuk e kisha mendjen fare pėr tė mėsuar. Lidhja qė kishim krijuar po mė linte pa mėsuar, gjithsesi isha e lumtur. Pasi mbaruan pushimet, ai mu lut qė tė ideonim njė plan pėr tė shkuar me pushime bashkė. Unė isha shumė e emocionuar nga ideja se do kalonim shumė ditė dhe net bashkė. I thashė familjes se do iki me pushime me shoqėrinė dhe pėr fat ata nuk mė penguan. Sė bashku me dy shokėt e tij dhe tė dashurat e tyre shkuam nė Sarandė. Ditėt atje kalonin pa kuptuar. Mes nesh ēdo gjė shkonte shumė mirė. Ai sillej shumė mirė me mua dhe mė bėnte tė ndjehesha shumė mirė. Nuk mund ta mendoja se nė fund tė verės ne do tė ndaheshim. Para dy javėsh ma dha kėtė lajm. Pa pritur e pa kuptuar mė tha se gjithēka mbaroi. Mesa duket ishte vetėm njė aventurė vere. Mbase kisha frikė nga vetmia, sepse tani kam kuptuar se nuk jam i dashuruar pas teje. Kėto ishin fjalėt qė mė tha nė telefon, sepse ballė pėr ballė nuk kishte fytyrė tė mi thoshte. Mė dukej ēudi, por duhet ta besoja. Ai mė kishte pėrdorur, pėr tė kaluar ditėt e verės. Kisha qenė njė lodėr, ose mė saktė njė akullore nė duart e tij qė konsumohet vetėm gjatė verės. Unė lashė pas dore provimet, shoqėrinė, mashtrova familjen pėr t’i plotėsuar dėshirat atij edhe vetes sigurisht dhe ai pa tė keq mė tha se isha veē njė aventurė. Qė nga ai moment e kam urryer veten dhe vazhdoj ende ta urrej. Ka fikur dhe telefonin dhe nuk po gjej njė mėnyrė se ku tė shfryhem, por gjithsesi erdhi vjeshta dhe me siguri do takohemi sėrish tek dera e sekretarisė, sepse tė dy kemi provime tė mbartura. Nėse nė maj u solla mirė me tė, duke i sqaruar ēdo detaj nė lidhje me provimet e mbartura, kėtė herė do ia pėrplas nė fytyrė tė gjitha ato qė mė bėri. Me siguri shokėt e tij e dinin shumė mirė se ēfarė isha unė pėr tė dhe talleshin me mua pas shpine, me siguri dhe tė dashurat e tyre, ose mė mėshironin. Vera kaloi, por unė nuk do ta lė qė kjo gjė tė pėrfundoj me kaq, do mundohem me gjithė forcat e mia pėr t’u hakmarrė pėr atė qė ai mė bėri.

Me respekt, studentja anonime.

Gazeta Game Over
Dimri po afron,gjej dike ta mesoi skijimin
,E lat mblesrin !tani qajuni qe u po qi
djelli.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=jE_nX_SSPKM
Ganimet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2014, 21:11   #36
Rina
☼☼☼☼☼
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 1,590
Thanks: 9
Thanked 35 Times in 28 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Rina ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Tigan


...edhe, merrni topin bashke me Neten e shkoni luni pak ma poshte, se jemi tu flejt!
Flm, fjalori i gjuhes shqipe aka Rex.

Naten e mire e bofshit.
Rina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2014, 21:13   #37
Loreal
V.I.P
 
Avatari i Loreal
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,756
Thanks: 806
Thanked 785 Times in 350 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Loreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

Rex urime urime keni fituar nje okllagi
Loreal nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2014, 21:21   #38
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,461
Thanks: 3,584
Thanked 4,119 Times in 2,311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 430
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Nete Shiko postimin
Rex urime urime keni fituar nje okllagi
Qy okllagi lol

Ne gjakove nje llojit te tepsise i themi tepsi 'maden'. Me i pyt nuk e kane idene pse i thone ashtu.

Puna eshte se dikush dikur e ka lexu perfundi "Made In" ..dhe ja ka nis me i thon tepsi 'maden'. lol

I kemi disa fjale qe me vajtu me mindil. Qy mindil.

p.s. nejse, cila ishte tema?
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2014, 21:26   #39
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,405
Thanks: 145
Thanked 743 Times in 580 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 145
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

Pse qaq te dhunshme ju qikat nalt lol

Ehuuuu sa i kemi rrejt e sa na kan rrejt qaq te mira na gjetshin
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2014, 21:36   #40
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,908 Times in 2,592 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
Pse qaq te dhunshme ju qikat nalt lol

Ehuuuu sa i kemi rrejt e sa na kan rrejt qaq te mira na gjetshin


Lol
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur