Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Trojet shqiptare

Trojet shqiptare Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-10-2016, 08:33   #201
Pjer Thomas
V.I.P
 
Avatari i Pjer Thomas
 
Data e antarėsimit: Dec 2014
Posts: 1,369
Thanks: 17
Thanked 172 Times in 143 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Pjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pamje nga qytete shqiptare

Vidio e bukur por jo e mjaftueshme, te ishte pakez me e gjate e me me shume sekuenca te shkurtera nga plazhet shqiptare
Pjer Thomas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-11-2016, 20:39   #202
Zėu_s
Hyllius
 
Avatari i Zėu_s
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Kasmos (gjithkund)
Posts: 250
Thanks: 47
Thanked 38 Times in 20 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Zėu_s ėshtė njė fener i lavdishėmZėu_s ėshtė njė fener i lavdishėmZėu_s ėshtė njė fener i lavdishėmZėu_s ėshtė njė fener i lavdishėmZėu_s ėshtė njė fener i lavdishėm
Pėrgjigje e: Pamje nga qytete shqiptare

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gon! Shiko postimin
Dardana gjate festes se 28 nentorit

Vendi ku u rrita...
i anamoraves a i gallapit ?
__________________
Oculus non vidit, nec auris audivit ... Transcendentiam
Zėu_s nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-11-2016, 20:46   #203
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,607
Thanks: 1,795
Thanked 1,942 Times in 1,461 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pamje nga qytete shqiptare

Vendosni fotografi te vjetra se keto qytet "modern" te shqiptare nuk kane asnje pike bukurie.
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-12-2016, 23:38   #204
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,136
Thanks: 6,577
Thanked 3,108 Times in 1,276 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pamje nga qytete shqiptare

1820, BERATI


_________________
Titulli: Travels in Sicily, Greece, and Albania
Autori: Hughes, T. S. 1786-1847 dhe Smith, J., of 1 Clements Inn, Strand. , Lewis, Frederick Christian, 1779-1856., Cockerell, C. R. 1788-1863., Mawman, Joseph, 1759-1827.
Botues: London: Printed for J. Mawman..., 1820.
__________________

🖤 (1)
Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-12-2016, 23:39   #205
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,136
Thanks: 6,577
Thanked 3,108 Times in 1,276 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pamje nga qytete shqiptare

DURRĖSI, TAVERNA E ADRIATIKUTTani, o perėndeshė krijuar prej detit blu, qė viziton tempullin e Idalios dhe portet Ilire, - Ankonėn dhe Gnidon kanoze; Amathuntan dhe Golgon; dhe, tavernėn e Adriatikut, Durrėsin - nė qoftė se baltimet nuk janė tė pahijshme e tė padėshiruara, pranoji me mirėsi ato blatime.
__________________
Titulli: Storia universale della letteratura, Volume 14
Autori: Angelo De Gubernatis
Botues: U. Hoepli, 1884
__________________

🖤 (2)
Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-04-2019, 14:21   #206
The ICEman
░░░░░░░░░░░░░░░░░
 
Avatari i The ICEman
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 1,979
Thanks: 1,638
Thanked 613 Times in 478 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 71
The ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pamje nga qytete shqiptare

Tropoja jeme!

free photo uploading
The ICEman nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-05-2019, 17:07   #207
lenci
::
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 2,666
Thanks: 160
Thanked 948 Times in 479 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
lenci ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pamje nga qytete shqiptare

Dikur luftohej pėr Shqipėri..

lenci nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-05-2019, 18:21   #208
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,448
Thanks: 5,470
Thanked 11,246 Times in 3,795 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pamje nga qytete shqiptare

Prizreni ky i mesipermi Lenc?
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-05-2019, 18:25   #209
lenci
::
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 2,666
Thanks: 160
Thanked 948 Times in 479 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
lenci ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pamje nga qytete shqiptare

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Prizreni ky i mesipermi Lenc?
Po,ėshtė Prizreni mikpritės.
Marrė sipėr nga kalaja.
lenci nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-05-2019, 18:30   #210
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,448
Thanks: 5,470
Thanked 11,246 Times in 3,795 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pamje nga qytete shqiptare

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lenci Shiko postimin
Po,ėshtė Prizreni mikpritės.
Marrė sipėr nga kalaja.

Kam dhe une imazhe shume te bukura nga Kalaja e Prizrenit.

Une rastisa te isha ne nje moment qe do te falej iftari dhe me rradhe filluan xhamite te pasojne faljen. Edhe pse s'jam Muslimane edhe pse do te kete shume gjykues ne kete qe do te them, une prap do ta them.

Emocionuese ishte ndjesia e kenges se faljes dhe e perjetuar nga Kalaja kishte nje efekt te jashtzakonshem.
__________________
Follow Your Joy
🖤 (1)
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2019, 18:10   #211
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,368
Thanks: 8,193
Thanked 6,217 Times in 2,650 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pamje nga qytete shqiptare

[/IMG]
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
🖤 (4)
BABA nga DURRSI ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-05-2019, 11:12   #212
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,561
Thanks: 15,129
Thanked 9,044 Times in 6,106 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 390
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Pamje nga qytete shqiptare

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
[/IMG]
Ma VRE pak TIRONEN,pa leni kta me patriotizma...


Per DURRSIN TAT dhe te Benit NATYRISHT...


AproPO....si TANI e MAJ MEN,kur disa CUNA ka DURRSI i thoshin nje cilimiu....CERRO erdhe PRAPE!!!

U lute....POKER,qe keta skerbythjet e SOTME as nuk mund ta ...perfytyrojne.E hashe ne....MRENA.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-06-2019, 02:50   #213
juke
V.I.P
 
Avatari i juke
 
Data e antarėsimit: May 2017
Posts: 1,078
Thanks: 405
Thanked 339 Times in 271 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
juke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Pamje nga qytete shqiptare

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Prishtina 1973

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
Keto foto te cituar sikur nuk jan qytete. lol

Eshte ngaterruar database i forumit.
juke nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur