Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime > Mbi forumin

Mbi forumin Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 23-05-2018, 08:07   #1
Kastrioti1443
V.I.P
 
Avatari i Kastrioti1443
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 2,378
Thanks: 258
Thanked 420 Times in 325 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Kastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Eshte fshire nje teme e imja dje

Kisha hapur nje teme 2 dite perpara mbi '' Republiken e Vajmarit;; te gjermanise midis 1920 -1933 dhe degjenrimit masiv seksual dhe moral ne ate shtet, qe me fakte provohet qe promovohej nga cifutet.

Teme me 25 referenca shekncore.

E kapa biles edhe tek seksioni '' Ceshjta kombetare'' sepse do i vlente shume shqiptareve per te kuptuar kush qendron mba perdeve te pushtetit ne gjithe '' boten perendimore''.

A mund ta di pse eshte fshire?
Kastrioti1443 nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-05-2018, 08:32   #2
Sopoti
Banned
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,965
Thanks: 5,172
Thanked 5,743 Times in 3,035 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Sopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Eshte fshire nje teme e imja dje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kastrioti1443 Shiko postimin
Kisha hapur nje teme 2 dite perpara mbi '' Republiken e Vajmarit;; te gjermanise midis 1920 -1933 dhe degjenrimit masiv seksual dhe moral ne ate shtet, qe me fakte provohet qe promovohej nga cifutet.

Teme me 25 referenca shekncore.

E kapa biles edhe tek seksioni '' Ceshjta kombetare'' sepse do i vlente shume shqiptareve per te kuptuar kush qendron mba perdeve te pushtetit ne gjithe '' boten perendimore''.

A mund ta di pse eshte fshire?
E lexova dy here mbreme ate teme.

Mandi sigurisht do pergjigjet ne lidhje me fshirjen e saj.

Tema fliste zanafilla per vitet 1920-1930 por pashe qe mori trajte tjeter me njohurite e antareve.

U devijua ajo,por pa dert se u nenkuptua qe tema nuk ish per te dhene mendimin te gjithe antaret,e u kap per nje deformim shkronje,ku vinte si fryt i nje gabimi drejtshkrimor.

Do kish pas me shume sukses nqs do ish te nenforumi YOU.

Te jesh mire Kastriot!
Sopoti nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-05-2018, 08:37   #3
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,136
Thanks: 6,576
Thanked 3,105 Times in 1,276 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Eshte fshire nje teme e imja dje

Tema ndodhet ketu http://www.forum-al.com/showthread.php?t=39877
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur