Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Ēėshtja kombėtare

Ēėshtja kombėtare Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-05-2019, 21:57   #1
Kastrioti1443
V.I.P
 
Avatari i Kastrioti1443
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 2,378
Thanks: 258
Thanked 420 Times in 325 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Kastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarė
FRONTEX ne Shqiperi: Ndoshta mund te rihidhet ideja per kampe refugjatesh ne Shqiperi

https://www.gazetatema.net/2019/05/2...e-negociatave/

Dikush ka hedhur nje mendim aty.

Cdo gje mund te pritet nga Rama.

Nese Berisha ishte nje kafshe, nje shpellar anakronik bajraktar pa asnje mendim patriotik qe perdorej lehtesisht nga klikat nderkombetare, Rama nga ana tjeter eshte pjese e ketyre klikave nderkombetare.

Ai dhe Veliaj jane katapultuar ne politike nga klikat nderkombetare ( zionistet).

Vitin e kaluar prej reagimit te Shqiptareve kjo ide terroriste ra poshte.
🖤 (1)
Kastrioti1443 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2019, 21:59   #2
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 5,793
Thanks: 3,346
Thanked 2,675 Times in 1,807 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FRONTEX ne Shqiperi: Ndoshta mund te rihidhet ideja per kampe refugjates

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kastrioti1443 Shiko postimin
https://www.gazetatema.net/2019/05/2...e-negociatave/

Dikush ka hedhur nje mendim aty.

Cdo gje mund te pritet nga Rama.

Nese Berisha ishte nje kafshe, nje shpellar anakronik bajraktar pa asnje mendim patriotik qe perdorej lehtesisht nga klikat nderkombetare, Rama nga ana tjeter eshte pjese e ketyre klikave nderkombetare.

Ai dhe Veliaj jane katapultuar ne politike nga klikat nderkombetare ( zionistet).

Vitin e kaluar prej reagimit te Shqiptareve kjo ide terroriste ra poshte.
Ėshtė e mundur, atė frikė kam edhe unė.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2019, 22:03   #3
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,971
Thanks: 798
Thanked 3,082 Times in 1,713 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 329
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: FRONTEX ne Shqiperi: Ndoshta mund te rihidhet ideja per kampe refugjates

Mos u merakos Kaci, se shqiptaret po tu largohen e lere po te vijn te huajt, asnje nuk ka dasht te ndalet ne Shqiperi, gjithe kerkojn Gjermanin si vend i te ardhurave.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2019, 23:14   #4
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,537
Thanks: 15,108
Thanked 9,033 Times in 6,096 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 390
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FRONTEX ne Shqiperi: Ndoshta mund te rihidhet ideja per kampe refugjates

juve me flamur PERHERE e zini peshkun nga ruspat e bishtit ne pranej ju rreshket.

Zėdhėnėsja e Frontex Moncure argumenton se agjencia ėshtė vetėm forca ekzekutive e politikės evropiane. Si duhet tė veprojė Frontex nė kufi, do tė pėrcaktohet nga Komisioni dhe Kryetarėt e Shteteve tė vendeve tė BE. Aktualisht ka shenja se Bashkimi Evropian do tė forcojė sigurinė e kufijve tė saj tė jashtėm nga refugjatėt dhe se Evropa do tė vazhdojė tė mbyllet.

N.q-se....kufijtė e jashtėm evropianė janė nėn presion, Frontex mundet nė raste tė jashtėzakonshme edhe tė kryejė misionet e veta,
pa pėlqimin e shtetit anėtar nė fjalė(pra PUSHTIM me peace)

PS....pastaj se si mbrohet kufiri e TREGUAN pasardhesit e ....mikut te Skenderbeut.

PSP....se mos turfulloni kur ti lexoni.

Noten e mire.Makaronat i bona,pulen e hongra,tash gjume dhe SEX...kur te qohem.

SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur