Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Lajmet e ditės

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-06-2019, 12:57   #1
Kastrioti1443
V.I.P
 
Avatari i Kastrioti1443
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 2,376
Thanks: 258
Thanked 397 Times in 308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Kastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Britania , qendra kryesore e konsumit te kokaines ne Europe

https://www.thesun.co.uk/news/924077...tal-teenagers/

Fajin per kete duher ta kene padyshim maloket e Hasit qe kane ik me kamiona atje qe kane kriju ate grupin " Hellalbanians" ku gjysma punojne kamariere.

Sipas tabloideve te pjerdhur anglez.

Nuk u be sot, ka dekada qe ai vend i degjenerum eshte qender e cdo lloj degjenerimi.
🖤 (1)
Kastrioti1443 ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2019, 13:31   #2
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,301
Thanks: 3,984
Thanked 4,288 Times in 2,891 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Britania , qendra kryesore e konsumit te kokaines ne Europe

Kastriot, askund nuk shkruan Ollbenia te ajo tekstja qe ke sjellur.

Fakanjuz is vorbidden te sillen pdhus te akuzosh edhe njerezit, pa asnje dhaf te shkruar per ta.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2019, 13:43   #3
The ICEman
░░░░░░░░░░░░░░░░░
 
Avatari i The ICEman
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 1,881
Thanks: 1,553
Thanked 567 Times in 437 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
The ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Britania , qendra kryesore e konsumit te kokaines ne Europe

Shqiptart ne angli merren me gjithcka , por menyra se si shprehesh ti kastriot per malsort e hasit ose cilesdo krahin asht shum ofenduse.

Do doja shum te t’shohja ne sy , te shikoja je vertet ti apo asht virtualiteti ?!

#shqipekuqezi
#malsor
#human.
__________________
I never lose, I either win or I learn.
The ICEman nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2019, 14:00   #4
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,447
Thanks: 15,076
Thanked 8,904 Times in 6,007 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Britania , qendra kryesore e konsumit te kokaines ne Europe

Nuk keni perse prekeni se mund te ishin ...tironc apo vlonjate.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2019, 14:07   #5
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 17,931
Thanks: 13,708
Thanked 8,348 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 242
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Britania , qendra kryesore e konsumit te kokaines ne Europe

Un e dija zvicer behet nami me miell.qenka dhe Uk.
Ok po Shqipot jan dembela duan easy money lol
🖤 (1)
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2019, 14:17   #6
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,447
Thanks: 15,076
Thanked 8,904 Times in 6,007 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Britania , qendra kryesore e konsumit te kokaines ne Europe

EU-Drogenbericht: Rekord beim Abfangen von Kokain .

Im Jahr 2017 wurde in Europa so viel Kokain abgefangen wie nie. Etwa 96 Millionen Europäer haben bereits illegale Drogen konsumiert, die immer leichter verfügbar sind. Großbritannien zählte die meisten Drogentoten. Das geht aus dem europäischen Drogenreport hervor.

Die EU-Drogenbeobachtungsstelle mit Sitz in der portugiesischen Hauptstadt Lissabon liefert nur Daten und Statistiken – Prävention und Bekämpfung liegen in der eigenen Zuständigkeit aller EU-Staaten.

DPA 8.06.2019 ,08:00 Uhr

SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2019, 14:31   #7
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,301
Thanks: 3,984
Thanked 4,288 Times in 2,891 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Britania , qendra kryesore e konsumit te kokaines ne Europe

Po be ne zvicer behet nami ketu mbjellin patate njerezit se ikin te punojne ne fafrika dhe te nesermen marrin me vete nje patate te ziere dhe nje raclette per pune

Ketu punohet, nuk kemi te kohe te bejme muhabet me ata paki-indianet e punjabit te Londres
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2019, 15:31   #8
Kastrioti1443
V.I.P
 
Avatari i Kastrioti1443
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 2,376
Thanks: 258
Thanked 397 Times in 308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Kastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Britania , qendra kryesore e konsumit te kokaines ne Europe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Kastriot, askund nuk shkruan Ollbenia te ajo tekstja qe ke sjellur.

Fakanjuz is vorbidden te sillen pdhus te akuzosh edhe njerezit, pa asnje dhaf te shkruar per ta.
Nuk permendet ne kete artikull, por kerkoe pak ne google '' the sun albania'' e shif cfare del dhe [pastaj ec dhe postoje ketu artikullin e derrave angleze.
Kastrioti1443 ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2019, 15:33   #9
Kastrioti1443
V.I.P
 
Avatari i Kastrioti1443
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 2,376
Thanks: 258
Thanked 397 Times in 308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Kastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Britania , qendra kryesore e konsumit te kokaines ne Europe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga The ICEman Shiko postimin
Shqiptart ne angli merren me gjithcka , por menyra se si shprehesh ti kastriot per malsort e hasit ose cilesdo krahin asht shum ofenduse.

Do doja shum te t’shohja ne sy , te shikoja je vertet ti apo asht virtualiteti ?!

#shqipekuqezi
#malsor
#human.
Nuk e paske kap ironine time o mjeshter.

Une e kisha fjalen qe sigurisht nuk e kane fajin shqiptaret qe derrat angleze pallohen ne kokiane , sepse kane mbi 5 vite qe fajsojne shqiptaret, por nuk kane hedhur ende nje fakt konkret qe ne fakt shqiptaret paskan ndiku ne tregun e kokianes ne angli.

Per tu tall permenda ata hellalbanians a cfare e kane emrin.

Une jam edhe nip ne malesine veri lindore.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Kastrioti1443 : 09-06-2019 nė 15:40
Kastrioti1443 ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2019, 15:43   #10
The ICEman
░░░░░░░░░░░░░░░░░
 
Avatari i The ICEman
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 1,881
Thanks: 1,553
Thanked 567 Times in 437 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
The ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Britania , qendra kryesore e konsumit te kokaines ne Europe

E shef sa mir e punove tani, ka lezet me t’lexue edhe me diskutue po jo te futesh direkt me ate ‘ironi’ aq renduese dhe pa asnje lidhje me temen.

Anglezt ‘pallohen’ me kokain , shqiptaret jan nje nder tregjet ky asht fakt nipash , t’rujt zoti!
__________________
I never lose, I either win or I learn.
The ICEman nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-06-2019, 19:17   #11
The.Mask
V.I.P
 
Avatari i The.Mask
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Vendndodhja: Dibėr
Posts: 447
Thanks: 16
Thanked 43 Times in 38 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
The.Mask do tė bėhet i njohur mjaft shpejtThe.Mask do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Re: Pėrgjigje e: Britania , qendra kryesore e konsumit te kokaines ne Europe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga The ICEman Shiko postimin
Shqiptart ne angli merren me gjithcka , por menyra se si shprehesh ti kastriot per malsort e hasit ose cilesdo krahin asht shum ofenduse.

Do doja shum te t’shohja ne sy , te shikoja je vertet ti apo asht virtualiteti ?!

#shqipekuqezi
#malsor
#human.
Nuk ka lidhje me temen... Nese anglezet jan kafsh dhe konsumuese drogesh nuk eshte as faji i shqiptareve as i kolumbianeve.
The.Mask nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-06-2019, 19:27   #12
The ICEman
░░░░░░░░░░░░░░░░░
 
Avatari i The ICEman
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 1,881
Thanks: 1,553
Thanked 567 Times in 437 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
The ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Britania , qendra kryesore e konsumit te kokaines ne Europe

Nuk jam kunder Mask por e kisha me termin ‘malok’ , gjithsesi u morem vesh paska qen tip ironie
__________________
I never lose, I either win or I learn.
The ICEman nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur