Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Shkarkime

Shkarkime Kėtu do gjeni ēfarė dėshironi ju pėr tė shkarkuar.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-11-2015, 22:44   #1
stv2008
Anėtar i ri
 
Avatari i stv2008
 
Data e antarėsimit: Nov 2015
Vendndodhja: DEUTSCHLAND
Posts: 15
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
stv2008 ėshtė nė rrugė tė mbarė
StartIsBack.1.0.3 Final

StartIsBack.1.0.3 Final


DOWNLOAD
Kodi HTML:
http://www.share-online.biz/dl/7ZU73FXNDM
stv2008 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur